Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poznajmy się lepiej

    Cześć

    Byłam dziś na połówkowym USG płakałam po nim jak bóbr ponieważ... 4 tyg temu Pani doktor powiedziała że synek a dziś lekarz mówi że córcia. Dzidziuś jest zdrowy i jak na 20 tydz całkiem duży 330 g. Dziś Maleństwo boksowało pukało cały dzień i wyjątkowo nie w pęcherz a w brzuszek bo pęcherz to ulubione miejsce do kopniaczków. Obwiniam się teraz że jestem złą mamą bo mam takie wahania nastroju związane ze zmianą zdania przez lekarzy. Przecież ja się cieszę że z Misiaczkiem jest ok tylko teraz nawet nie wiem jak mam się zwracać do brzuszka i co mam myśleć nie chcę się znowu nastawić że córcia a potem okaże się że synek. Już nie chcę znać płci bo za bardzo to wszystko przeżywam. Czy coś ze mną nie tak? Też tak miałyście??

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poznajmy się lepiej

      Napisane przez ruda90mama Pokaż wiadomość
      Cześć

      Byłam dziś na połówkowym USG płakałam po nim jak bóbr ponieważ... 4 tyg temu Pani doktor powiedziała że synek a dziś lekarz mówi że córcia. Dzidziuś jest zdrowy i jak na 20 tydz całkiem duży 330 g. Dziś Maleństwo boksowało pukało cały dzień i wyjątkowo nie w pęcherz a w brzuszek bo pęcherz to ulubione miejsce do kopniaczków. Obwiniam się teraz że jestem złą mamą bo mam takie wahania nastroju związane ze zmianą zdania przez lekarzy. Przecież ja się cieszę że z Misiaczkiem jest ok tylko teraz nawet nie wiem jak mam się zwracać do brzuszka i co mam myśleć nie chcę się znowu nastawić że córcia a potem okaże się że synek. Już nie chcę znać płci bo za bardzo to wszystko przeżywam. Czy coś ze mną nie tak? Też tak miałyście??
      to hormony i nie gadaj głupot pt. zła mama czy coś takiego w Twoim ciele ale psychice zachodzi tyle zmian iż huśtawka nastrojów to norma - poczekaj na końcówkę zdarzać się ze będziesz płakać lub śmiać się do rozpuku widząc reklamę pieluszek w TV , u mnie miał być synek Antek a jest córcia Zosia najukochańsza na świecie - najważniejsze aby dzieciątko było zdrowe i super ze mocniejsze czujesz ruchy a do brzuszka możesz zwracać się Kropeczka -

      Skomentuj


        Odp: Poznajmy się lepiej

        Dziękuję za słowa otuchy

        Skomentuj


          Odp: Poznajmy się lepiej

          Witam Was, jestem tutaj nowa. Bloguję, jestem mamą, żoną strażaka, buduję a w zasadzie wykańczam swój dom. Chętnie ugoszczę Was na swoim blogu www.MartynaG.pl
          Pozdrawiam MG.

          Skomentuj


            Odp: Poznajmy się lepiej

            Witam Jestem tu nowa i również chętnie się zapoznam mam na imię Agata i 01.08.2014 zostałam mamą chłopca, któremu dałam na imię Oskarek Mój synek nie był planowany, ale bardzo się cieszę, że mam go przy sobie, kocham go nad życie i nigdy w życiu nie cofnęłabm czasu, gdyby była taka możliwość Chciałabym jeszcze dodać, że marzy mi się drugie dziecko(jeszcze nie teraz, w przyszłości) i jak najbardziej może to być drugi synek nie mam takiej obsesji jak niektóre mamy, że to koniecznie musi być córeczka I nadmienię jeszcze, że mąż nie chce mieć więcej dzieci, ale oczywiście będę starała się go namówić hehe. Pozdrawiam

            Skomentuj


              Odp: Poznajmy się lepiej

              Witamy ! Ja też nie miałam spiny, że musi być synek czy córeczka. Mówiłam zawsze że jak miałabym np 2 chłopców też bym się bardzo cieszyła. Dzieci są pocieszne i ważne że są , że wnoszą w życie tą iskierkę.

              Skomentuj


                Odp: Poznajmy się lepiej

                Dziewczyny 24 tydzień się zaczyna a ja mam od kilku dni niesamowite mdłości! Okropnie się czuję, nie wiem co zjeść czy wypić bo ciągle chce mi się wymiotować. Wymiotowałam sporadycznie do tej pory a pierwszy trymestr minął bez większych trudności oprócz mdłości wywołanych raczej luteiną a nie samą ciążą. Teraz natomiast jest okropnie, nie mogę spać w nocy, ciągle mi niewygodnie pobolewa mnie brzuch i jeszcze te mdłości na dokładkę. Można jakoś zaradzić??

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poznajmy się lepiej

                  a nie łapie Cie przypadkiem tzn. jelitówka bo masa ludzi teraz choruje =/ u mnie w domku wszyscy byli chorzy ja najmniej i mnie tez tylko mdliło i bolał brzuch - jak coś to zadzwoń do ginekologa i się poradź

                  Skomentuj


                    Odp: Poznajmy się lepiej

                    W sumie w sobotę byłam na 18 brata i kuzynki dzieci miały problemy z żołądkiem więc może to faktycznie jelitówka... o tym nie pomyślałam, a jak leczyć ją w ciąży??

                    Skomentuj


                      Odp: Poznajmy się lepiej

                      Napisane przez ruda90mama Pokaż wiadomość
                      W sumie w sobotę byłam na 18 brata i kuzynki dzieci miały problemy z żołądkiem więc może to faktycznie jelitówka... o tym nie pomyślałam, a jak leczyć ją w ciąży??
                      napewno należy dużo pić wody - by nawodnić organizm, w gorszych stanach gdzie dochodzi biegunka i wymioty wymaga to pewno hospitalizacji - tak było z moją siostrą (ale było wówczas gorące lato i ciężko o optymalne nawodnienie) dostała kroplówki i było okiej - a jak się teraz czujesz? lepiej coś?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poznajmy się lepiej

                        tak, dzis juz dobrze, wczoraj pod wieczor juz było lepiej, zobaczymy jak dzis minie dzień jak objawy wroca to do lekarza pojde

                        Skomentuj


                          Odp: Poznajmy się lepiej

                          Pomogą suszone jagody ,marchewka gotowana i tak jak wcześniej 27 Otisfem napisała dużo nawadniać Takie domowe sposoby bo w ciąży to wiadomo Jeśli nie będzie przechodzić to lepiej do lekarza Trzymaj się w zdrowiu

                          Skomentuj


                            Odp: Poznajmy się lepiej

                            Dziękuję a dziewczyny pytanie z innej beczki, czy nadmiar soku z marchewki może zaszkodzić dziecku??? Mam od jakiegoś miesiąca ciągle parcie na marchewkę surową i sok świeżo wyciskany, mogłabym pić cały czas nawet zamiast wody.

                            Skomentuj


                              Odp: Poznajmy się lepiej

                              sok z marchewki raczej nie powinien Ja jak karmiłam piłam dużo soków z marchewki też Może chodzi o to że czasem z witaminami też nie można przesadzać Marchewka dużo beta-karotenu zawiera Sama nie wiem Wydaje mi się że nic się nie stanie Może ktoś jeszcze się wypowie

                              Skomentuj


                                Odp: Poznajmy się lepiej

                                witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem dopiero poznaję nasze forum ale chętnie poznam Was
                                Najlepsze kredyty Warszawa http://www.kredytyhipotecznewarszawa.pl. Nie czekaj tylko poproś o ofertę kredytu dla Ciebie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X