Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Atusia super fotki, faktycznie Michalina nie wygląda na swój wiek, na o wiele starszą
    Słoneczko co z tą ciążą? czyżby braciszek
    Kasia - nie wiem co powiedzieć, czy się śmiać czy płakać, ja chyba straciłabym cierpliwość ale wiem że i mnie to czeka więc wolę na razie o tym nie myśleć...
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      czacza falszywy alarm :P

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Czacza jak mam to samo z Misiem. Nauczyła się, że jak rano wtanie to zaraz wychodzi i biega. I teraz jak się tylko powie, że idziemy na dwór to biega do drzwi i woła DADA. Też jest kłopot z powrotem do domu... A z tym wiekiem to ja doskonale wiem. Każdy kto jej nie zna sądzi, że ma 1,5 - 2 latka. A ona dziś skończyła 15 miesięcy. I oduczamy się z tej okazji smoka Narazie cały dzień biegała bez smoka i zasnęła mi też bez smoczka. I walcze z pieluchami. Jak zrobi siusiu na podłogę to jej mówie, że jest bee, że duża dziewczynka powinna wołać siusiu i siadać na nocnik, a oczywiście jak zrobi na nocniczek to ją wszyscy chwalą.
        U nas Miśkowi żal czasu na spanie... Wstaje przed 8, potem koło 13 ma drzemkę 1,5-2h i do 21 wariuje. PAskudnica jest jak nie wiem. Zaczepia wszystkich, patrzy prosto w oczy, zalotnie sie uśmiecha... I do tego popisuje się prawie przed każdym.

        Kasia ja na działce miałam to samo z kupami. Jak mi biegała bez pieluchy po działce to nie zawsze zdążyłam z nocnikiem... Raz też wychodzę z domku, patrzę czym ta moja córka się bawi... A ona dłubie w swojej kupie Nie wiedziałam czy się śmiac czy płakac...

        Słoneczko ja od 2 miesięcy łykam pigułki i czuję się jakbym w ciąży była... I teraz się zastanawiam czy pigułki nie spełniły swojej roli czy po prostu te hormony tak na mnie działają... Ale za dwa dni kończę opakowanie i zobaczymy co się stanie... W październiku czeka mnie wizyta u lekarza na cytologię więc wtedy poproszę o zmiane tabletek...

        No nic dziewczęta... Ja się strasznie stęskniłam za internetem i cywilizacją Więc ide pobuszować w sieci
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Atusia i co tam wybuszowalas w sieci?? ja szukam jakiegos prezentu na roczek
          a jakie tabletki bierzesz?? bo ja rzadne ale bede musiala sie pewnie przejsc do lekarza...

          jak mi sie od dwoch dni ciezko wstaje...wczoraj bylismy w ikea poszukac nowego lozka i moje dziecko zachowywalo sie jak bym cale zycie trzymala ja w ciemnej piewnicy .... tragedia isc z nia do sklepu

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Dzień dobry wszystkim, widzę dzis pusciutko, trudno, potem zajrze może któraś bedzie.

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Grabusia, oby synkowi szybko przeszło... biedak, jak nie ząbkowanie to teraz to się przyplątało

              No i chyba lepiej nie jechać dopóki się nie wyleczycie, w domu przynajmniej dywany poprane Trzymajcie się!!

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                my dziś byliśmy w ZOO, było fantastycznie, w zeszłym roku Amelka jeszcze nic nie kumała a dziś super reagowała na wszystkie zwierzątka..
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  polecamy rowniez stare zoo

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    No teraz ja zaglądam i nikogo nie ma...

                    Grabusia jak tam? Jak buźka małego?

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Oluś ja jestem




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Aga - co słychać u Ciebie? Gdzieś Ty była, jak Cię nie było?? - jeśli można oczywiście spytać Jak wakacje się udały? My byliśmy w górach, było super, Justynka świetnie to zniosła, przez drogę spała a i tam szybko się zaklimatyzowała. Szkoda było wracać...

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          hej co tam??
                          ale dzisiaj pogoda co??
                          ja tylko na chwile cos powiedziec moze moje dziecko jeszcze prawie nic nie mowi ale wczoraj najpierw mi a potem Krzychowi powiedziala kocham cie moze to nie dokonca swiadome z jej strony ale i tak strasznie cieszy

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                            No teraz ja zaglądam i nikogo nie ma...

                            Grabusia jak tam? Jak buźka małego?
                            Buxka małego duzo lepiej , wczoraj m. mu ogladał to nie zauwazył nic niepokojacego , czysciutko i mam nadzieje ze tak zostanie.

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Sloneczko - jak pięknie wzruszające..

                              ja dziś kupiłam Amelii tran, nie jadamy ryb więc byłam zmuszona, wypiła nawet bez problemu pierwszą łyżeczkę, zobaczymy jak będzie dalej.
                              dziś obudziła się już przed 7 z płaczem i nie chciała dalej spać, humor ma... iście jesienny, więc mam nadzieję, że niedługo uda mi się ją położyć spać.
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                czesc dziewczyny)musze sie pochwalic ze udalo nam sie bezbolesnie odstawic Minia od piersi-od razu zaczal nocki przesypiac ja gorzej leki na zanik laktacji bol okropny-no ale warto bylo maly spi w nocy11godzin wiec jestem wyspana nareszcie a jak u Was po wakacjach?pozdrawiam wszystkie mamy







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X