Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    czacza to daj potem znac czy fajna to jest ona na mojej liscie ksiazek do kupienia gratuluje nawet nie wiedzialam ze takie konkursy z takimi nagrodami tutaj sa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      jak tylko będę miała okazję ją szybko przeczytać będę mogła Ci ja pożyczyć kiedyś..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Amelka nocnikuje siedzi na nocniku i ogląda bajki, ciekawe czy coś się jej uda zrobić..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          hahahaha pierwsze siusiu na nocnik
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            dla chłopaków nie ma takich cudowności ale tez mojego małego mężczyznę wystroję , właśnie wczoraj zastanawiałam się w co...

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              oliwia jak siedzi na nocniku to nic nie robi tylko co chwile wstaje i siada spowrotem a potem jak juz ja ubieram to jest placz bo ona chce jeszcze siedziec

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                ale jazda - pada śnieg
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  bleee niecierpie zimy

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    ja uwielbiam jak jest śnieżnie i lekki mróz, dlatego zeszła zima bardzo mi się podobała.. nienawidzę błota pośniegowego i temp niskiej dodatniej..
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Cześć Dziewczyny.
                      Melduję się dziś. Nadal z domu, czyli na zwolnieniu drugi tydzień jestem.
                      Dzieki za pytania o zdrówko. Mi przeszło po tygodniu, dopiero jak gripex wzięłam.
                      Łukasz w zasadzie bez zmian. To znaczy nadal nie specjalnie widać, ze chory. Jeden dzien nam kaszlał sporo, a poza tym to prawie nic, czasem tylko, najczęściej rano po wstaniu wyksztusza. Niestety jak go trzymam na kolanach i położę rękę na klatce piersiowej, to az czuję jak mu tak coś rzęzi. No i w piątek pediatra dała nam antybiotyk, bo nie było żadnej poprawy.
                      W zasadzie to się cieszę, ze dośc łagodnie to wszystko przechodzi, bo ostatnio to mieliśmy cały zestaw dolegliwości i nieprzespane noce. A teraz to ktoś z boku wogóle by nie uwiezył, że coś jest nie tak. Tyle, ze pewnie jeszcze to potrwa.
                      No a ja mam przy tym dylemat, co dalej. Bo do pracy powinnam wrócić, ale lekarka w piątek pewnie nam na to nie bedzie chciała pozwolić. A ja mimo wszystko nie chcę stracić pracy, choć ostatecznie nie jest taka wspaniała, zeby po niej płakać. Oczywiscie jak zawsze chodzi o finanse...

                      Ola, śliczna sukienka dla Justynki. Rośnie Ci Mała i śmigać zaczyna po chałupie. A chętnie siedzi w łóżeczku? Bo mój to wogóle nie miał ochoty sam leżeć czy siedzieć. W zasadzie ciagle był na podłodze, o ile nie spał. I tu okazało się, że nasze małe mieszkanie to duży plus, bo z każdego niemal kąta go widziałam, zwłaszcza, że mamy wyrzucone drzwi między kuchnią, pokojem i przedpokojem. Co prawda Łukasz notorycznie bawił sie naszymi butami.

                      Olcia, jak pisanie pracy idzie?

                      Agata, fajnie, że Hania tak ugodowa i daje mamie odetchnąć.
                      Chyba juz trohę zapomniałam, jak to było, gdy Łukasz miał 2 miesiące...

                      Grabusia, jak to mówią "małe dzieci, mały problem..." Im większe, tym więcej biegania za nimi. Małe są bardziej absorbujące w podstawowych kwestiach, starsze za to są zdecydowanie bardziej pomysłowe w rozrabianiu.

                      A dzieciaczki rosną, rosną... Po maluchach to najbardziej widać, ale starsze tez się zmieniają.
                      Chociazby my chyba wreszcie ostatecznie pożegnamy się z pieluchą w nocy. Od roku w dzień nie używaliśmy już, ale do spania nadal była potrzebna. W czerwcu mieliśmy pierwsze podejście do spania bez pieluchy, ale ze względy na wyjazd wakacyjny nam nie wyszło. A może po prostu było za wcześnie. No ale teraz od tygodnia pielucha była sucha po nocy, więc od dwóch dni Łukasz śpi bez, a te co nam jeszcze zostały "wyrzuci", tj oddamy młodszemu kuzynowi.
                      Łukasz 11.10.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        czacza- gratuluję

                        Ja dziś jak na złość miałam w powrocie z pracy cały czas pod górkę.

                        Mogłam wyjść wcześniej ale co z tego, skoro autobus nie przyjechał przez ponad pół godziny. A dzis musiałam wracać autobusem.
                        Zmarzłam, przewiało mnie i mam kaszel oskrzelowy. jeszcze moment i bez antybiotyku się nie obędzie, a do 8 grudnia muszę być w pracy

                        Moi chłopcy dziś piekli ciastka z moją mamą i teściami. Trójka osób zaangażowana do dwójki maluchów

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Kasia trzymam kciuki żebyś się nie rozchorowała, może weź sobie coś na rozgrzanie, jakaś bayeroska aspiryna?
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            prezentów cd, w piątek wstępnie umówiliśmy się z gościem z Allegro na obejrzenie willi Hello Kitty no i jak się nam spodoba to od razu kupimy, gościu ma sklep gdzieś w Antoninku, a w poniedziałek jedziemy po Lego Duplo farma 4w1.. tak więc w sumie Amelka już ma komplet prezentów na gwiazdkę..
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              duplo jest swietne osobiscie sie w nim zakochalam oliwi tez sie podoba dostala na urodziny takie swietny zestaw cyrk

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                ja też już nie mogę się ich doczekać, jak byłam mała nie miałam takich fajnych zabawek więc teraz będę odrabiała hahaha tego domku nie mogę się doczekać..

                                jakie jeszcze Oliwia dostałe prezenty? teraz będziesz miała problem co na Gwiazdkę, nie?
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X