Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    ja mam dzisiaj zly humor bo moja kochana cioteczka mimo tylu goracych i wielkich zapewnien dzisiaj dzwonila ze kolezanka mi podrzuci jutro swiadectwo pracy




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      witam was moje kochane

      ja nie mam ostatnio kompletnie na nic czasu,emilka ma jakas alergie wiec latamy do alergologa ...ehhhh nawet mi sie pisac nie chce ile czasu od niedzieli spedzam u lekarza
      popoludniami jedże na te praktyki do poprawczaka wracam po 22 i nic mi sie juz nie chce .....

      Widze ze na tapecie staże małżeńskie ..... jezzzzzzzzzzzzuuuu my obchodzimy 2 rocznice slubu hehehe cywilna i koscielna
      w sumie po ślubie jestesmy juz 12lat a znamy sie ponad 15

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        wlasnie czytalam na jednym portalu ze Wajda sie sprzeciwia pochowaniu prezydenta na Wawelu(slusznie wg mnie) a jak przeczytalam komenty to rany boskie ale nasz narod jest glupi wieszkosc sie zgadza na to ze to sluszna decyzja zeby ich tam pochowac




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Ja też się z tym nie zgadzam. Ale ta jego bohaterska śmierć i tyle on zrobił dla narodu... Głosujmy na Jarka!!


          Pokręceni są Ci ludzie. BAnkowo to sprawka Jarka, żeby tam ich chować. Niech spadają na Powązki!! Ludzie jeszcze bardziej znienawidzą Kaczorów.
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Ja też od początku byłam zła na taką decyzję (mimo, że głosowałam na Kaczyńskiego i w większości popierałam jego decyzje). Myślę, że to decyzja za pochopnie podjęta. Ale skoro juz zapadła, to lepiej, żeby tak zostało.
            Wyobrażacie sobie co by było, gdyby ją odwołali????????????????????????????? Te spekulacje zagranicznych mediów na temat polsiego narodu.
            Tak więc ja osobiście zaczęłam ten pochówek na Wawelu traktować nie tyle jako pochowanie Kaczyńskiego, co jako swego rodzaju pomnik dla wszystkich ofiar tej narodowej tragedii.
            Bo szans na zmianę decyzji na 100% nie ma. Lepiej niech ta sprawa nie dzieli Polaków

            Skomentuj


              Odp: Kraków i inne wioski

              czesc krakuski co slychac? jak tam plany na najblizszy weekend? ja to sie zastanawiam czy nie ewakuowac sie z krakowa!pozdrawiam


              [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Hej Kobitki

                Stęskiłam się za Wami. Przepraszam że mnie nie było trochę... ale same wiecie jak to z takim maleństwem Wczoraj musiałam zaliczyć przychodnię. Bo mała dostała wysypki i położna powiedziała że to nie potówki tylko uczulenie, wiec nas wysłała do lekarza. Aga - zapisałyśmy się do tego Waszego lekarza. W środę idziemy do niego na kontrol, bo wczoraj byliśmy u innej pani - p. Ossowskiej - też miła kobitka, taka starsza i widać że ma fajne podejście. A pozatym ja się jeszcze nie zgoiłam a zupełnie nie mam czasu się sobą zająć... Mam nadzieję że dziś będzie spokojniejszy dzień, to jak dzidzia będzie spała to i ja odpocznę i zajmę się swoimi 4 literami i do Was jeszcze zajrzę

                A ta wysypka to pewnie od proszku do prania, więc wszystkie mozolnie prasowane w ciąży ciuchy idą właśnie do prania na samą wodę i do prasowania jeszcze raz... ech... takie życie...

                Buźka dziewczyny... tzymajcie się

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Hej dziewczynki , u nas juz troche lepiej , mały pogodniejszy ale nadal nie chce nic jęśc juz mi ręce opadają.
                  Olcia ja to wszystkie ubranka prałam w płatkach mydlanych bebi i było ok , fakt ze Filip nie ma wrażliwej skórki, ma alergie ale na jakieś jedzonko natomiast kosmetyki i proszki mu w ogóle nie przeszkadzaja, za to mój chrześniak może uzywać tylko kosmetyków bambino lub hipp bo zarówno nivea jak i johnsons go uczulają.

                  Skomentuj


                    Odp: Kraków i inne wioski

                    Witam, generalnie będzie masakra w cały weekend. ja sie ewakułuje do czechowic, do rodziny męża

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      kurcze ale strasznie wieje jak m sie obudzi i zjemy obiad ruszamy do M1 w poszukiwaniu butow do sukienki dla malej i moze sobie tez cos sprawimy
                      spalysmy dzisiaj od 20 do 8.20 byla w mega szoku bo obudzila sie o 3.30 a potem o 6.30 wypila mleko myslalam ze koniec spania a ona postala sobie chwile pogadala i sie polozyla

                      wczorJ bylysmy u lekarza okazalo sie ze to jednak pomylka byla ze wszystkie szczepienia mamy naszczescie lekarka pozwolila ja zaszczepic (mielismy przyjsc w maju) bo bylo blisko terminu wiec do 5 roku zycia mamy juz z tym spokoj teraz tylko na bilans 2-latka i latem prosila zebysmy przyszli ja tylko zwazyc . Wlasnie ile wasze pociechy waza bo my troche ponad 11 kg czyli mala od grudnia przytyla troche ponad kg


                      a i juz sie nie moge doczekac jutra bo moja kolezanka(mieszka 2 klatki dalej) zaprosila nas na drinka juz nie pamietam kiedy ostatnio mialam jakas rozrywke wiec sie strasznie ciesze
                      __________________




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Hello Oj, coś spokojnie się zrobiło tutaj. Właśnie byłam na stronie Oli na NK - już z resztą napisałam, że sobie zupełnie inaczej Ciebie wyobrażałam Ja mam wczoraj i dzisiaj dzień gospodarczy - wczoraj generalnie posprzątałam całe mieszkanko, a dzisiaj robiłam z M. kipisz w domu, bo przywieźli na szafę i trzeba było poprzesuwać kilka mebelków. A teraz odpoczywam, bo Wiktoria chyba mi piętkę wbija pod żebra i trochę boli. dziewczyny apropos prania - może głupie pytanie, ale w jakiej temp. pierzecie rzeczy maluszków? Rozsądek podpowiada żeby wszystko na 80 czy 90 stopni dawać, ale na wszystkich metkach mam że max 40 albo 60.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Mi popękały szwy... i w środę idę na ponowne zszycie, a do środy antybiotyk, bo jest jakieś zapalenie dodatkowo... masakra jakaś Dobrze że teściowa do nas przyjeżdża, to w środę zajmie się niunią, a i później pomoże, żebym wreszcie się zgoiła...

                          A co do prania, to jasne rzeczy można gotować, ale kolorowe, nawet te firmowe farbują... ja mam taką ładną zeberkę z smyka czarno białą i w chłodnej wodzie wyprałam i już zaczeła puszczać kolor. No i nie polecam płynów do płukania dla dzieci!! podobno proszek można, ale najlepiej 2 razy wypłukać... i prasować ciuszki po lewej stronie, żeby nie drażniły skóry dziecka - to co się dowiedziałam - niestety dopiero teraz

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość

                            wczorJ bylysmy u lekarza okazalo sie ze to jednak pomylka byla ze wszystkie szczepienia mamy naszczescie lekarka pozwolila ja zaszczepic (mielismy przyjsc w maju) bo bylo blisko terminu wiec do 5 roku zycia mamy juz z tym spokoj teraz tylko na bilans 2-latka i latem prosila zebysmy przyszli ja tylko zwazyc . Wlasnie ile wasze pociechy waza bo my troche ponad 11 kg czyli mala od grudnia przytyla troche ponad kg
                            Hej. Wyrozumiały jest Twoj lekarz. Ja chciałam chłopców zaszczepić 4 dni przed wyznaczonym terminem, to lekarz zgodził się wyjątkowo, ale powiedział, że nie powinnam i że zgadza sie tylko ze względu na to, że to różnica poniżej tyg.

                            Moi chłopcy na ostatnim szczepieniu mieli: Daawidek 11 100, a Miłoszek 12 900, więc różnica wagowa prawie 2 kg

                            Ja dziś mam fatalny ból zatok+mdłości. Nie pomogły 2 silne tabl, a po kąpieli dzieci wymiotowałam. Jak sie wali, to na całego...bo na jutro musze napisać 12 stron a4

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              ojejku ostatnio cos chorowita jestes... a coz takiego piszesz??
                              my mielismy rowne 7dni do terminu szczepienia i powiedziala ze to nie trzeba robic dokladnie po roku tylko mniej wiecej




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Oj, Ola to współczuję A w nocy malutka bardzo daje Wam popalić? Ale powiem Ci że jest naprawdę słodka. Dzięki za dobre rady, dzięki Wam wszystkim do porodu będę już tak "wyedukowana", że chyba nic mnie nie zaskoczy...


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X