Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    pradip ta ktra wybralam juz nie ma a na pytanie czy uzupelnia asortyment numerowy odpowiedzi brak takiej sensownej wiec hmmm juz nie wiem co kupic tak naprawde https://www.zalando.pl/even-odd-suki...1c0fk-q11.html mylalam o tej ale te swiecidela na rekawach mi nie pasuja i ona raczej tylko na wesele o ile bylaby dobra i do szafy a ja tak nie lubie, ta tez mi sie podoba https://www.zalando.pl/zalando-essen...12.html?size=L ale ona na wesele raczej nie pasuje i juz sama nie wiec co wybrac
    W tej czarnej cos mi nie pasuje chyba to że te zdobienia nie grają mi ze sportowym "sznurkiem" w pasie. Druga za to jest bardzo ładna bo strasznie lubię ten kolor ale bardziej to chyba styl casual niż na wesele?
    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
    Witajcie
    Wczoraj świętowaliśmy pierwsze urodziny Aleksandry, a dziś robię babski wieczór

    pradip- w prawym górnym rogu na niebieskim pasku jest trójkąt, tam wybierz z opcji Ustawienia-Aplikacje, witryny internetowe i wtyczki-Edytuj, może to pomoże
    Wszystkiego co najlepsze dla małej kobietki :*
    Zrobiłam jak napisałaś ale nie rozłączyło mnie a ze street nikt mi nie odpisuje.
    Z Oillan i redakcja też mnie olewa super
    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    Witam Patrycja wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń dla Oleńki , u nas pochmurno dziś - niestety , wiecie moje drogie Kobitka zmienną jest i zamówiłam taką https://www.zalando.pl/vila-amaka-su...1c0bg-c12.html mąż mnie namówił bo tamta jakoś mu nie leżała , klasyczna ale do teg szpile i jakoś może człowiek bedzie wyglądał o ile bedzie dobra zobaczymy, a jeszcze musze dorwać gdzieś jakąś narzutke na to do jak bedzie tak zimno jak dziś to mam problem tylko jakoś nie wiem gdzie i co do tego by pasowało , jeszcze musze cos pomyslec o drugim dniu wesela - ale to chyba w greenpointcie cos zamowie, Zosia teoretycznie ma ubranie o ile bedzie w humorku by isc w sukience, nad mezem bede sie wieczorkiem zastanawiac tzn ma garnitur tylko koszula i krawat ;/, powiem Wam ze mi jakos nie chce sie isc na to wesele tak ze ehh nie znam tej czesci rodziny męża wogole wiec jakos tak nie lubie, ale idziemy z Zosią to nudno nam nie bedzie - a potem wracamy do domku bo Zosie nie mamy(moim rodzice też mają wesele) i nie chcemy z nikim obcym jej zostawiac wiec moze jakos zleci nam
    hehe typowa kobieta
    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    Patrycja -WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA CÓRECZKI SPEŁNIENIA TYCH DZIECIĘCYCH MARZEŃ
    Justyna kobieta zmienną jest do tego wybrałabym czerwony zakiecik do tej sukienki I jak nie masz chęci to zobaczysz jak świetnie się będziesz bawić Udanego wesela życzę
    My jutro może na zawody strażackie kolejne pojedziemy ale jeśli pogoda dopisze a jak nie to do teściów
    o to oby pogoda dopisała

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witajcie niedzielnie
      Mąż już nam pojechał My zostaliśmy w domu od rana jak wstałam z bólem głowy tak dopiero teraz przestało Pogoda ładna ale wolałam zostać w domu
      Justyna czy znowu zmieniłaś zdanie czy zostajesz przy tej szarej ?

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Lara szara została zamówiona -dziś byłam w galerii wiem wiem niedziela :P ale nie mam czasu inaczej i powiem Wam ze kupiłam tylko jeden podkoszulek a szukałam jakiejs marynarki i nic mi nie leżało dobrze -wiem wiem wybredna jestem ale jakos tak nie uśmiechało mi sie wydawac praktycznie 200 zł na marynarkę bo jak juz mi sie cos podobało to była nowa kolekcja juz i cena wysoka - zwazajac ze mamy w tym mesiacu wydatkow co nie miara, a jeszcze nie mozemy wytargac pieniedzy naleznych za pewne prace mojego B. dla jednej firmy i wogole super :/,Lara Tobie zycze zdrowka, moi towarzysze tzn Zosia i B. spia sobie smacznie bo u nas deszczowo dzis a ja rzucam na laptopa zdj z telefonu i sie rozpływam bo mam tam zdjecia jak Zosia była taka malusia jeszcze ze szpitala

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          Lara szara została zamówiona -dziś byłam w galerii wiem wiem niedziela :P ale nie mam czasu inaczej i powiem Wam ze kupiłam tylko jeden podkoszulek a szukałam jakiejs marynarki i nic mi nie leżało dobrze -wiem wiem wybredna jestem ale jakos tak nie uśmiechało mi sie wydawac praktycznie 200 zł na marynarkę bo jak juz mi sie cos podobało to była nowa kolekcja juz i cena wysoka - zwazajac ze mamy w tym mesiacu wydatkow co nie miara, a jeszcze nie mozemy wytargac pieniedzy naleznych za pewne prace mojego B. dla jednej firmy i wogole super :/,Lara Tobie zycze zdrowka, moi towarzysze tzn Zosia i B. spia sobie smacznie bo u nas deszczowo dzis a ja rzucam na laptopa zdj z telefonu i sie rozpływam bo mam tam zdjecia jak Zosia była taka malusia jeszcze ze szpitala

          To masz co wspominać patrząc na takie zdjęcia Zdarza się że i my jeździmy na zakupy w niedziele bo wtedy mąż nie pracuje to się zdarza A ja z dziećmi się teraz wybieram do kościoła rano nie byliśmy to teraz pójdziemy na 16

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam u nas dzis znow pochmurnie ehh pięknie i weny brak i energii - wczoraj Lara pochwaliłam sie ze wgrywam zdjecia i cio jak ino sie pochwaliłam to ani jednego zdjecia nie mogłam zgrac :P ja to mam szczescie B. bedzie musiał cos z tym kombinowac by sie naprawiło, ja dzis pospałam z Zosią i takie długie spanie mi nie słuzy oj nie bo potem nie mozna sie dobudzic, my wczraj bylismy na dole u mojej tesciowej na imieninach i takim sposobem rozpoczelismy weekendy przez nablizszy miesiac pełne imprez milego dnia Wam zycze

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Dziewczyny a widziałyście prognozę pogody?? W tym tygodniu mają się zacząć upały, w końcu lato do nas przyjdzie a ja do tego w piątek zaczynam juz swój urlop więc się podwójnie cieszę

              Justyna fajną sukienkę wybrałaś, oby tylko pasowała to będziesz ładnie wyglądać

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Justyna oby mąż sobie z tym poradził
                pradip słyszałam o tych upałach a i do urlopu szybko ci zleci ale będziemy też narzekać na upały

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Lara moj maz wszystko potrafi naprawic nio dobra prawie wszystko ale do naprawiania roznych rzeczy on ma dar - przewaznie cos wymontowuje np. z blendera ostatnio i działa , a o upalach slyszalam - ja szukac cos na necie by zamowic jakies podkoszulki bo moja szafa swieci pustkami - ale jakos mi to nie idzie, Lara jak sie ma Karolinka w domku? jjmka wybieracie sie nad to morze?

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Tak Justynko jedziemy nad morze ale nie długo, tylko na 4 dni bo mąż nie ma urlopu, zresztą pierwszy raz jedziemy z Majką i chcemy zobaczyć co i jak, myślę że z małym dzieckiem to i tak możemy się umęczyć więc na dłużej i tak byśmy nie chcieli.

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Asiu zawsze to jakas odskocznia od codziennosci i dobre te 4 dni odpoczynku -, a Maja pewno bedzie zachwycona morzem i wakacjami

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        Witam u nas dzis znow pochmurnie ehh pięknie i weny brak i energii - wczoraj Lara pochwaliłam sie ze wgrywam zdjecia i cio jak ino sie pochwaliłam to ani jednego zdjecia nie mogłam zgrac :P ja to mam szczescie B. bedzie musiał cos z tym kombinowac by sie naprawiło, ja dzis pospałam z Zosią i takie długie spanie mi nie słuzy oj nie bo potem nie mozna sie dobudzic, my wczraj bylismy na dole u mojej tesciowej na imieninach i takim sposobem rozpoczelismy weekendy przez nablizszy miesiac pełne imprez milego dnia Wam zycze
                        Chciałyście wyspać sie na zapas przed imprezami
                        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                        Dziewczyny a widziałyście prognozę pogody?? W tym tygodniu mają się zacząć upały, w końcu lato do nas przyjdzie a ja do tego w piątek zaczynam juz swój urlop więc się podwójnie cieszę

                        Justyna fajną sukienkę wybrałaś, oby tylko pasowała to będziesz ładnie wyglądać
                        O jak mi sie marzą upały a jeszcze lepiej fajne słonko i 25 stopni
                        A Ty się super z urlopem wstrzeliłaś
                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        Lara moj maz wszystko potrafi naprawic nio dobra prawie wszystko ale do naprawiania roznych rzeczy on ma dar - przewaznie cos wymontowuje np. z blendera ostatnio i działa , a o upalach slyszalam - ja szukac cos na necie by zamowic jakies podkoszulki bo moja szafa swieci pustkami - ale jakos mi to nie idzie, Lara jak sie ma Karolinka w domku? jjmka wybieracie sie nad to morze?
                        dobrze mieć taką złota rączkę w domu prawda? my to byśmy zbankrutowali gdyby mąż w domu nie robił wszystkiego sam
                        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                        Tak Justynko jedziemy nad morze ale nie długo, tylko na 4 dni bo mąż nie ma urlopu, zresztą pierwszy raz jedziemy z Majką i chcemy zobaczyć co i jak, myślę że z małym dzieckiem to i tak możemy się umęczyć więc na dłużej i tak byśmy nie chcieli.
                        gdzie jedziecie?

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Pradip oj dobrze jak coś ktoś potrafi naprawić bądź zrobić od podstaw - kiedyś pracowałam z koleżanką, której mąż jest panem pracującym w US i cio nic nie potrafi zrobić :/ nawet żarówki ona w domku wkręca - nie mam nic do tego kolesia bo go znam i fajny facet z niego ale ja osobiscie z takim kolesiem nie potrafiłam bym żyć

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Oj tak Mai na pewno będzie się podobało, już teram ciągle gada że jedzie nad morze, chociaż tak na prawdę nie wie o czym mówi a do tego jeszcze jedzie z nami moja chrześniaczka-jej ukochana kuzynka Zuzia, więc Majce juz do szczęścia nic nie potrzeba

                            pradip jedziemy do Rowów, nie byłam tam jeszcze więc nie wiem jak tam jest, ale do morza blisko mamy to najważniejsze mam nadzieję że pogoda będzie sprzyjać plażowaniu, bo mam zamiar się opalić

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam u nas dzis w koncu słonce ja dzis o 5 nad ranem zobaczyłam moje okna w kuchni i wiecie co sie przeraziłam - są tak brudne ze masakra ;/. czeka nas z Zosią mycie cos mi sie wydaje :/, Asiu super ze odpocznienie i ze szykuje Ci sie urlop pradip dotara do Ciebie paczka z zalando?

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Dzień dobry!

                                jest jest słonko

                                Jjmka udanego wyjazdu, dużo słońca i wypoczęcia Słyszałam, że w Rowach jest bardzo ładnie, znajomi jeżdżą co roku tam

                                Justynka- mąż ma dobry gust Sukienka bardzo ładna Też ostatnio jakiejś marynarki szukałam w naszej galerii... i totalnie nic nie ma. mam nadzieję, że uda sie Wam wyegzekwować należne wam pieniądze za prace!

                                pradip-Twój Kubuś skończył rok, więc jesteś w temacie: byłaś na bilansie roczniaka? Znalazłam takie coś w książeczce zdrowia, ale w przychodni nie kazali przychodzić. i się zastanawiam,czy to rzeczywiście nieobowiązkowe czy moja przychodnia olała temat.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X