Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Zwariowany tydzień, miało być spokojnie a tu codziennie coś. Mam nadzieję że dzisiaj bedzie lżej i nigdzie nie będę musiała jechać i niczego załatwiać

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      to Tobie tez szykuje sie imprezka ja wole kupic Bogusiowi cos praktycznego ci mu sie przyda - ostatnio chlopaki jadac na montaz rozwalili skrzynie na te wszystkie sprzety potrzebne do montazu - i moj mezczyzna zdradzil tym sposobem co jest mu potrzebne
      Ja swojego zazwyczaj muszę przyduszać żeby powiedział co chce bo jemu nigdy nie jest nic potrzebne...
      Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
      Zwariowany tydzień, miało być spokojnie a tu codziennie coś. Mam nadzieję że dzisiaj bedzie lżej i nigdzie nie będę musiała jechać i niczego załatwiać
      A za czym tak biegasz?

      Dziewczyny oglądacie zaćmienie słońca?

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Ja nie oglądałam Nie było jak ostatnie parę dni jestem u teściowej w sklepie pomagam jej parę godzin Z rana (może coś dorobię sobie )
        Dobrze że praktyczne prezenty wybieracie
        pradip - ja też dużo wcześniej muszę się podpytać Bo tak to wiecznie mówi że jemu nic nie potrzebne

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Do mnie mąż z pracy dzwonił żebym sobie maskę do spawania wzięła i popatrzyła więc się załapałam bo tak to bym przegapiła

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
            Ja swojego zazwyczaj muszę przyduszać żeby powiedział co chce bo jemu nigdy nie jest nic potrzebne...

            A za czym tak biegasz?

            Dziewczyny oglądacie zaćmienie słońca?
            to oj tez zawsze twierdzi ze wszystko ma ale akurat cos sie wczesniej zepsulo i byl pretekst aby kupic te skrzynie - przynajmniej nie musialam glowkowac za bardzo i robic podchodow by z niego wydusic bo by chcial, nio ogladalam zacmnie - ale Zosi maska sie nie podobala i tylko chwilke bylo mi dane poogladac

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość

              Dziewczyny oglądacie zaćmienie słońca?
              Nie miałam odpowiednich akcesoriów i nie widziałam. Spacerowałyśmy podczas zaćmienia z córa, ale poza taką jakby ciemniejszą poświatą to nic a nic nie widziałyśmy. Może następnę zastanie mnie bardziej przygotowaną.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                to oj tez zawsze twierdzi ze wszystko ma ale akurat cos sie wczesniej zepsulo i byl pretekst aby kupic te skrzynie - przynajmniej nie musialam glowkowac za bardzo i robic podchodow by z niego wydusic bo by chcial, nio ogladalam zacmnie - ale Zosi maska sie nie podobala i tylko chwilke bylo mi dane poogladac
                No proszę tacy niewymagający Ci nasi mężowie a my jeszcze na nich narzekamy
                Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                Nie miałam odpowiednich akcesoriów i nie widziałam. Spacerowałyśmy podczas zaćmienia z córa, ale poza taką jakby ciemniejszą poświatą to nic a nic nie widziałyśmy. Może następnę zastanie mnie bardziej przygotowaną.
                Ja jeszcze odniosłam wrażenie, że podczas zaćmienia nie było czuć promieni słonecznych

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam
                  Pradip - myślałby kto że tacy mężowie nie wymagający ale jak chodzi o coś innego np porządek to myślą że przy dzieciach to zawsze wszystko musi lśnić

                  Ja dziś mam w planie sprzątanie ,mycie okien a po obiadku jedziemy do dentysty z Kubą

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    Witam
                    Pradip - myślałby kto że tacy mężowie nie wymagający ale jak chodzi o coś innego np porządek to myślą że przy dzieciach to zawsze wszystko musi lśnić

                    Ja dziś mam w planie sprzątanie ,mycie okien a po obiadku jedziemy do dentysty z Kubą
                    Mojemu to bałagan nie przeszkadza co mnie doprowadza do szału czasami :/

                    Może moje okna machniesz za jednym zamachem?
                    Kubuś już do dentysty chodzi? Profilaktycznie czy trzeba?

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Lara to ja też poprosze o umycie moich przydało by sie im mycie jak nic, pradip mój mąz to personalista i pedant - więc niekiedy bym chciala aby nie zwracal uwagi na mały balagan

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Dziewczyny Nie dam rady już z oknami ręka mi opada Byliśmy u dentysty ,w biedronce w Tesco i cały czas Małą miałam na rękach bo tak mi uciekała
                        A Kuba miał już czarnego ząbka Dziś dostał lekarstwo a 31 marca plombę założy (80 zł) A ząbków to w sumie to 6 ma zepsutych Ja mówię że tak chuchałam ,dmuchałam a tu aż 6 ząbków ale powiedziała że to może być w genetycznie (czyli po tatusiu)

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          to Lara odpoczyznek Ci sie nalezy jak nic , nio z Twoim Kuba pewno genetyczne skłonności, a Kuba jak zniosl wizyte u dentysty? ja zauwazylam ze im wiecej sie dmucha ducha tym zawsze w efekcie finalnym gorzej cos wychodzi ;/ przynajmniej u mnie tak jest

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Z tymi zębami to zawsze problem, aj się boję żeby moje dzieciaki nie miały takich jak ja bo miałam taki czas że strasznie dużo mi się zepsuło, teraz na szczęście spokój ale o dzieciaki się boję. Zuzia jak na razie ma ładne ząbki i mam nadzieje że będzie miała tak mocne jak tata albo babcia

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              nio z ząbkami coraz wiecej ludzi ma problem z tego co slysze i szczegolnie takich ktorzy nawet za bardzo dbaja o higiene zabkow - pokolenie naszych babc, dziadkow mialo mocne zeby, nasze pokolenie i naszych dzieci ma juz w tej kwestii pod gorke, ja mam nadzieje ze moja Zosia nie odziedzicz wag zgryzu po rodzinie meza ;/ on nosil aparat, jego siostra, dzieciaki brata wiec jest ryzyko spore

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Dentystka ma super podejście do dzieci także Kuba się nie mógł doczekać następnej wizyty Troszeczkę bolało ale zapomniał teraz mamy następną wizytę 31 marca to plombę założy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X