Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
    Moje dziecko też nie cierpi nic na główce- to nieustanna walka.

    teściowa mi dziecko wzięła na spacer......i wsiąkła gdzieś razem z mym dzieckiem! Eh.... Miała na pół godziny a nie ma jej już prawie 2, a jest po 21 u licha! Ale jestem wku.....a....
    jak ja niecierpię takich sytuacji. Dorosła baba a podejście gówniarza bardzo dobrze że jej nawtykałaś i oby obraziła się na amen. A i jeszcze jej mądrość spacerowa powala

    Teresa nie zacytowało mi ale bardzo się Cieszę że maluchy lepiej :*

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Dziewczyny witam się z wami
      Czasu brak a wczoraj nawet internetu :/
      Patrycja współczuję ci co musiałaś przejść a teściowa to się nieodpowiedzialnie zachowała
      Joanna -potówki to tylko przemywac wodą niczym nie smarować a wietrzyć To moja panna z kolei to tak lubi czapki ze nawet nosi w domu taka z niej modnisia zakłada i pyta wszystkich jak wyglądam ?
      Siostra umówiła się do gin na poniedziałek ale jak piszecie że to normalne to nie jest źle Nasza kruszynka waży już ponad dwa kg Ostatnio jak byli to tylko chwilę bo coś tam na oddziale byli a wczoraj dłużej
      jutro mamy gości i czas leci ...

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        witam Was - u mnie tez z czasem jakos krucho - ja słonce to korzystamy z Zosią, a jak ona spi to ja ogarniam, gotuje, rano jak spala lepiłam pierogi , Patrycja nio to mialas akcje z tesciową, nie dziwie sie Twojej reakcji ja bym chyba jeszcze gorzej zareagowała, u nas z czapkami nie jest tak zle na szczescie - choc musi sie np.do jakiegos nowego nakrycia głowy przyzwyczaic i sama musi sobie ubrac, Lara - małą modnisie masz u nas ostatnio Zosiek chodzi w kaloszach po domku co po niekiedy miłośc ogromna, Wasza Kruszynka ładnie przybiera - dzielna dziewczynka

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          A ja mam właśnie chwilę przerwy. Zrobiłam dzisiaj kawał dobrej roboty ( obciełam 20m żywopłotu) i jestem padnięta.
          Dzieciaki z babcią i ciocią na dworze a ja odpoczywam.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            teresa - kawał dobrej roboty
            Justyna - modnisia to jest ale jak przyjdzie do mycia włosów czy czesania to już jest masakra
            Korzystam jeszcze bo mąż znowu na ćwiczeniach a dzieci okiełznałam
            jUŻ nie wiem czy to wspominałam Ostatnio Kuba zaczał oglądać programy typu jak to jest zrobione albo inne na discovery A potem rysuje z tego rysunki Jakieś budowle wodociągi Czasem muszę sie dopytywać co jest na tych rysunkach ale widać że to pobudza jego wyobraźnię A dziś narysował naukowy plac zabaw
            Czasem śmieszny jest ten czas dzieciństwa co dziecko wymyśla i jak mówi

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              A ja mam właśnie chwilę przerwy. Zrobiłam dzisiaj kawał dobrej roboty ( obciełam 20m żywopłotu) i jestem padnięta.
              Dzieciaki z babcią i ciocią na dworze a ja odpoczywam.
              wow brawo pewnie się ładnie opaliłaś
              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              jUŻ nie wiem czy to wspominałam Ostatnio Kuba zaczał oglądać programy typu jak to jest zrobione albo inne na discovery A potem rysuje z tego rysunki Jakieś budowle wodociągi Czasem muszę sie dopytywać co jest na tych rysunkach ale widać że to pobudza jego wyobraźnię A dziś narysował naukowy plac zabaw
              Czasem śmieszny jest ten czas dzieciństwa co dziecko wymyśla i jak mówi
              super że sie zainteresował takimi rzeczami

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                teresa - kawał dobrej roboty
                Justyna - modnisia to jest ale jak przyjdzie do mycia włosów czy czesania to już jest masakra
                Korzystam jeszcze bo mąż znowu na ćwiczeniach a dzieci okiełznałam
                jUŻ nie wiem czy to wspominałam Ostatnio Kuba zaczał oglądać programy typu jak to jest zrobione albo inne na discovery A potem rysuje z tego rysunki Jakieś budowle wodociągi Czasem muszę sie dopytywać co jest na tych rysunkach ale widać że to pobudza jego wyobraźnię A dziś narysował naukowy plac zabaw
                Czasem śmieszny jest ten czas dzieciństwa co dziecko wymyśla i jak mówi
                Lara to świetnie że Kuba interesuje się takimi rzeczami w przyszłaości bardzo mu sie to przyda.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Opalona jestem ale to już wcześniej się opaliłam gdy byłam w ogrodzie i wyrywałam chwasty. Mnie szybko słońce chwyta więc nie mam z tym większego problemu

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Pochwale się co ostatnio sobie sprawiłam:
                    http://najtaniej.co/produkt/ekspresy...ps-kp2208.html

                    Tak właśnie niewielki ekspresik krupsa. Wprawdzie na początku zastanawiałam się nad prawdziwym ciśnienowym ekspresem w cenie ok 2000 zł ale zrezygnowałam poniewaz doszłam do wniosku,że mniej mniej mnie wyniesie kupowanie kapsułek.

                    Kawa bardzo smaczna. Praktycznie taka sama jak w kawiarni. Można do tego dodać jeszcze syropu oraz bitej śmietany i cud miód orzeszki No i jest to również swego rodzaju kuchenna dekoracja. Fajnie prezentuje się na szafce.

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      U mnie dziś piękne słoneczko świeci i jest ładnie, więc dziś postanowliśmy zaliczyć zaległe Zoo Majka teraz śpi i jak wstanie to wyruszamy, ale będzie się cieszyć miłego dnia dziewczyny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                        Opalona jestem ale to już wcześniej się opaliłam gdy byłam w ogrodzie i wyrywałam chwasty. Mnie szybko słońce chwyta więc nie mam z tym większego problemu
                        zazdroszczę mnie długo trzyma opalenizna ale ciężko mnie łapie
                        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                        U mnie dziś piękne słoneczko świeci i jest ładnie, więc dziś postanowliśmy zaliczyć zaległe Zoo Majka teraz śpi i jak wstanie to wyruszamy, ale będzie się cieszyć miłego dnia dziewczyny
                        ale Wam fajnie super wycieczka

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          No i po wycieczce Majka zadowolona, ciągle opowiada o tym, ale chyba i tak największą atrakcją dla niej był plac zabaw a nie tam jakieś zwierzaki w klatkach no i fontanna, chciała tam koniecznie wejść, ciężko było ją utrzymać

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            czesc Dziewczyny - co u Was? my wczoraj z racji dziwnej pogody niby słonko było ale z wiatrem nigdzie nie wybywalismy daleko - spacerowalismy i grilowalismy - Zosiaczek padł po 12:30 na spanko wiec plan dnia lekko ulegl nam zmianie, a dzis słonko swieci od rana - do mnie przyjezdza dzis siostra z Gabii wiec bedzie zabawa, jjmkapowiedz mi czy Maja Wasza ma jakies oznaki buntu 2 latka czy raczej nic takiego nie zaobserwowałaś - bo nasza panna cos nam sie buntuje ostatnio ehh mi jest jej z jednej strony zal bo sobie nie potrafi z tym poradzic a z drugiej strony cwiczy moja cierpliwosc tak ze ehh, milego Wam dnia zycze

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam
                              jjmka super wycieczka się udała
                              justyna u nas też czas na grilowaniu minął mieliśmy gości BYło miło
                              No wasze dziewczynki to przetrwać muszą Wy też Ja już mam bunty za sobą ale i pewnie nie jeden jeszcze będzie ...
                              teresa mnie też szybko opalenizna chwyciła
                              pradip a co u ciebie się dzieje ?

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Justyna powiem Ci że bacznie ją pod tym kątem obserwuje, ale chyba jeszcze nic takiego się nie dzieje, ma jakieś swoje wybryki, ale nie jest to nic nowego czego wcześniej nie było.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X