Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    majowa-mama to dobrze że na Twoją Majkę te krople działają i pomagają, ja chyba je kiedyś też miałam, ale nie sprawdzły sie tak jak u Was, jak widac na każdego działa co inngo
    ja już po zakupach, trochę rzeczy kuipłam i zaliczam zakupy do udanych tym razem tera szybciutko obiad i po Majke do żłobka zmykam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      u mnie byla siostra - pojechaly bo Gabii nie usnęła jej, ja zrobilam obiadek i Zosia wymeczna spi juz chwilke , jjmkapochwal sie co kupilas ? u nas powiem Wam ze odpukac Zosia nie chorowala nam tak naprawde - raz miala katar mocny jak miala 10 tyg. wiec nawet nie wiem jak ona sie zachowuje w czasie choroby, boje sie tylko jak bedzie trach i zaczniemy chorowac

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Kupiłam 2 pary butów, balerinki i andały na koturnie czarną spódniczkę, biało-czarną sukienkę i bluzkę, aaa i żakiecik biały i prawdę mówiąć dużo nie wydałam, pradip życzyła mi rabatów i były

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          najwazniejsze ze zakupy udane, ja dzis otrzymalam ten bon do zalando powiem Wam ze nio nie wiem co zamowic, majowa mamo składalas juz swoje zamowienie?

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Pradip, ja nie miałam wyjścia, bo Majucha mi się aż dusiła od kataru więc kroplom mówię tak
            A zalando już zamawiałam, miałam kupić sukienkę Majsi, ale mąż mi kazał kupić co sobie i kupiłam spodnie z materiału i 3 podkoszulki i muszę dopłacić jedynie 10,5, bo zrobiłam oszukaństwo i nabiłam sobie jeszcze 20% rabatu

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              To ładne zakupy zrobłaś Asia, dużo zamówiłaś
              Ja nie wiem czy znowu nie będę miała anginy, bo mnie tak lewy migdał boli, nie mogę przełykać,normalnie jestem załamana na samą myśl że znów miała bym to przchodzić

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                jjmka, może pójdziesz w końcu do lekarza !
                Mnie też gardło strasznie boli, ale to od klimatyzacji w aucie, muszę przestać jej używać bo się wykończę a zakupy zrobiłam spore bo ja mam bardzo prosty styl i do tego powybierałam sobie ciuchy z wyprzedaży

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  niech już kończą się te choróbska u wszystkich! A kysz chorobo! mam znajomą co do znachora lata aż do warszawy;p od medycyny naturalnej i łyka nano złoto koloidalne i podobno żadna choroba sie jej nie ima;p

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    witam Was, u nas słonko swieci a mam tyle do zrobienia dzis ze ehh, mam nadzieje ze sie wyrobie z wszystkim, nio ludzie choruja z tego co szlysze - Dziewczyny dla Was zdrowka, ja na tym zalando narazie jakos nic nie moge wychaczyc coby mi sie podobał tak ze wow, ale poszukam na spokojnie, a Ty majowa mamo duze zrobilas zakupy

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Dzień dobry. Albo jakos nie bardzo dobry... Majsia wstała Z krzykiem o 3 w nocy, spala z nami a raczej wierzgala i. kopala nas a na koniec zrobiła nam ostateczną pobudke o 6 rano :-( mąż już w pracy a jak ja się rozbudzilam to młoda poszła spać :-) przynajmniej pogoda ładna, dzisiaj rozkladamy basen na tarasie :-) miłego dnia dziewczynki :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witajcie

                        U nas słonko świeci, właśnie zebrałam cudnie pachnące pranie, teraz szukam chętnego do prasowania:P

                        Justyna-też nic nie mogę wyhaczyć jak na razie na tym zalando zamiast prasować stertę prania, to ja ciuchy oglądam

                        Asiu- super zakupy łowy były owocne

                        jjmka, Asia ma rację do lekarza się wybuierz

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam już 3 raz podchodzę do pisania bo tam mi się kom zacina pomyślałabym o nowym ale $ brak
                          jjmka asia ale się wam zakupy udały
                          Justyna jak tam na budowie Ilekroć jestem u nas to zapominam zrobić zdjęcia naszego domku aby pokazać :/
                          patrycja dawaj pranie Wyprasuje ja lubię prasować

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            Witam już 3 raz podchodzę do pisania bo tam mi się kom zacina pomyślałabym o nowym ale $ brak
                            jjmka asia ale się wam zakupy udały
                            Justyna jak tam na budowie Ilekroć jestem u nas to zapominam zrobić zdjęcia naszego domku aby pokazać :/
                            patrycja dawaj pranie Wyprasuje ja lubię prasować
                            Zapraszam Do prasowania tartę czekoladowo bananową dorzucam gratis

                            Moje dziecko jakiegoś spida dostała od tygodnia. Dotąd śpioch, teraz kłaść mi się chce o 23, wcześniej ryk jest jak próbuję kłaść, wstaje o 6. A w dzień jedną drzemkę półgodzinną ma i cały czas jak mały motorek wszędzie lata. Mam nadzieję że to przejściowe i zacznie znów sypiać dłużej. Bo to chyba mało 7-8 godzin dla roczniaka, prawda?

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Patrycja a ja sie zalpie na Twoje pysznosci - ehh oczywiscie smaka mi zrobilas , co do spania to dzieciaki maja rozna faze - i u nas bywal bunt co do spania wieczornego - ale u nas 21 teraz i Zosiek w lozku laduje i nie ma zmiluj sie, a Twoje pannie bunt pt. nie spanie zycze by szybko poszedl w zapomnienie

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                Patrycja a ja sie zalpie na Twoje pysznosci - ehh oczywiscie smaka mi zrobilas , co do spania to dzieciaki maja rozna faze - i u nas bywal bunt co do spania wieczornego - ale u nas 21 teraz i Zosiek w lozku laduje i nie ma zmiluj sie, a Twoje pannie bunt pt. nie spanie zycze by szybko poszedl w zapomnienie
                                Zapraszam bo jak tak dalej pójdzie sama zjem wszystko a to nie wskazane na moją niewidoczną już i tak prawie talię

                                To mnie pocieszyłaś jest nadzieja, że tak nie zostanie jej, bo chyba się wykończę;P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X