Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Piję kawę, jem śniadanie i lecę do pracy. Nic nie włączam bo czeka mnie 8h przed komputerem.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Hej!

      Justyna-mnie moje okna wciąż straszą myciem, ale póki co znajduję 5 tysięcy powodów by ich nie myć Bardzo fajnie, że Zosia tak z Gabi się uwielbiają Chciałabym, by Oleńka tak miała...przyjaźnie dziecięce są piekne

      Beata-czyli u Kuby pani się nie zmieniła? To i część kolegów zna, więc pewnie biega zadowolony do szkoły. To już duży mężczyzna zaraz U nas też im bardziej czerstwa tym dziecku bardziej smakuje Człowiek głowi się co ugotować, lata do sklepu, stoi nad garami, a dać suchą bułę i pełnia szczęścia

      Hania-jak wizyta w urzędzie pracy? I z miesiąca na miesiąc Benio będzie coraz fajniej się rozwijał w przedszkolu.

      wyakin-to już drugi trymestr, chyba taka "uroda" tej ciąży, że mdłości będą ze mną dłużej. A co u Was słychać?

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam
        Dziś taki piękny dzień Dzieci w szkole Ja pranie skończyłam Już miałam wynosić na strych letnie ciuchy atu jeszcze upalnych dni zapowiadają ale w sumie dobrze niech lato jeszcze trwa
        A mnie coś katar bierze :/

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          hej!

          My dziś w gościach u kolegi Oleńki. Ola i Oluś tworzą parę, która razem łobuzuje i psoci na maksa

          Beata-ja też już dawno powyciągałam ciepłe rzeczy, które na szczęście na razie się kurzą Oby jeszcze słonce poświeciło, aczkolwiek dzieci chyba ledwie mogą wysiedzieć na lekcjach, gdy takie lato zachęca do zabawy a nie zgłębiana nauki. Oprócz okien jeszcze do prania zebrały mi sie dywany, kanap, koce...by jeszcze skorzystać z ciepła by szybko wyschło.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Patrycja dokładnie trzeb korzystać jeszcze z tego słońca To masz siły jeszcze na to wszystko zamiast odpoczywać w twoim stanie ? Ola i Oluś -dobrali się fajnie
            mam już zamówienia na dzień nauczyciela kilka kartek chyba zacznę się za to brać ale jeszcze weny mi brakuje

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Jak się przyzwyczaić do kawy? Powiem wam, że nie mogę się jakoś przestawić, mam 25 lat, nigdy nie piłem i chcę zacząć, żeby pobudzać się z rana bardziej jakoś.
              Wypożyczalnia samochodów http://eco2drive.pl z Gdańska.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                witam Was, nam z Zosią weekend minął szybko a jak u Was?
                korzystałyśmy z pogody bo ciepełko - ja w sobotę kosiłam na budowie i ciut mi dogrzało, wczoraj byłyśmy i moich rodziców - miałyśmy zostać do jutra, ale wróciłyśmy bo plan się zmienił, miłego dnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam
                  Justyna - jak tam Zosieńka ? Z teściami bez zmian ? U nas ładna pogoda też na budowie spędziliśmy Posadzki wylane ale odpoczywaliśmy na kocu na trawie ,poszliśmy na grzyby potem do teściów i tak dzień wczorajszy minął nudnie
                  Dziś już codzienność pranie sprzątanie i gotowanie

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    U nas też weekend szybko minął. W sobotę mieliśmy gości, kiedy wychodzili, Benio stanął w oknie, by im pomachać. Stoi i woła: "Ludzie, pa pa!".
                    Wczoraj natomiast mi też chyba słoneczko zaszkodziło, sporo byliśmy na dworzu i noc minęła mi pod znakiem ogromnego bólu głowy.
                    A dziś podobnie, jak u Beaty, sprzątam, piorę, gotuję...

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Hej!
                      Poniedziałek po weekendzie to chyba u każdego dzień sprzątania i prania większego I dużooo na dworze byłyśmy z Olusią

                      Beata-i kartki się już tworzą? masz wenę w te upały?

                      Justyna-też korzystamy z ciepła ile się da

                      Hania-dzieci zawsze jakimś tekstem poprawią humor

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Hej, rano to wstaje robie herbate wlaczam telewizor i ogladam dzien dobry tvn czasami przegladam onet albo interie.Niestety rankiem nie mam zbyt wiele czasu na takie czynnosci..

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          witam się, wybiła 00:34 więc jak to u mnie koniec spania :],
                          Beata Zosia hmm strasznie wydoroślała przez całą sytuację, chyba też za szybko, pięknie mówi a niekiedy takie słowa iż zastanawiam się skąd to dziecię takie zna dziś na tapecie było słowo 'opcjonalnie', pytasz o teściów hmm teściową boli woreczek nadal a do lekarza jej nie po drodze - ja prosiłam aby poszła to stwierdziła, że nie wiadomo co tam ma i po co się denerwować, mój teść jak to mój teść - kupiłam w tamtym tyg. mniejszy samochód niż mieliśmy tylko jest u moich rodziców jeszcze a on nic o tym nie wie, tzn. mój teść więc czeka mnie mnóstwo słów z jego strony a po co przecież jego stoi w garażu i się kurzy - jeździ nim tylko do kościoła raz w tyg. tak porusza się dostawczym samochodem, a że ja nie wchodzę w takie interesy z moim teściem pt. pożyczanie samochodu czy też czegokolwiek to mnie czeka zapewne wykład na ten temat,
                          u Was na budowie pełną parą super - ja czekam na wycenę dachu i u moich rodziców pomagał przy dachu taki znajomy taty mojego, który 40 lat robi w blacharstwie i ma mi także wycenić ile by mnie to kosztowało, a tato i mój szwagier zgłosili się na jego pomocników więc ciekawa jestem jak będzie rozbieżność między firmami i jego wyceną
                          Hania dzieci jak to dzieci zawsze mają coś ciekawego do powiedzenia
                          Patrycja my też korzystamy, szczególnie Zosia z piaskownicy, ja muszę właśnie pomyśleć nad jej zabezpieczeniem na zimę

                          ja w końcu umyłam okna choć firany czekają do wyprasowania choć weny w tym temacie brak jak na razie - a 01:22 na prasowanie ich to chyba nie odpowiednia pora, ja dziś też uszyłam dwie zakładki z filcu do książek i zaczęłam robić coś dla Zosia - ale muszę dokupić coś niecoś jeszcze książka czeka dla niej bo chce mieć taką jak Gabii a ja chce coś ciut innego dla niej i szukam inspiracji i myślę nad zadaniami jakie mogę jej uszyć

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam Ja dziś robię paprykę marynowaną i jeszcze gołąbki więc mam sporo pracy
                            Justyna to czeka cię wykład od teścia ale ja cię rozumie lepiej mieć swoje i nikogo nie prosić a i widzę że teściową przekonać do lekarza A Zosieńka zaskakuje słownictwem

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Hej

                              Beata-nam papryka jeszcze została z zeszłego roku marynowana więc w tym chyba nie robie, podobna papryka z buraczkami też jest dobra, ale nie robiłam nigdy.

                              Justyna-pięknie rozwija się słownictwo Zosi I masz rację nie ma jak swoje, a nie pożyczone, szczególnie jeśli chodzi o samochód. Ale z drugiej strony przynajmniej jest chętny pożyczyć-mój to by chyba zawału dostał na myśl że wsiadam do jego auta Co nie zmienia faktu, że lepiej być zmotoryzowanie niezależną. A teść pogada, pogada, pomędrkuje, a Ty się tym nie przejmuj i rób dalej swoje.Mam nadzieję, że cenowo znajomy wyceni w jakiś fajnych cenach, szczególnie że rodzina chętna za pomocników-zawsze to mniej płacić jak odchodzi fachowiec.Jak nam tata wykańczał mieszkanie, wujek elektrykę to mega zaoszczędziliśmy.

                              Ola wstanie, to na jakiś plac zabaw musze ją zabrać, ale ostatnio to najchętniej bym poszła spać i tak przespała tydzień. Ciągle sobie mówię, że dziś się z Olą położę w dzień, a zawsze coś wychodzi do zrobienia

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Hej Dziewczyny!

                                Tak się zastanawiałam kogo jeszcze spotkam w tym wątku no i widzę, że " stara" ekipa pozostała )
                                Witam Was ponownie.... wiem, wiem, pojawiam się i znikam ale jestem już na zwolnieniu lekarskim więc planuję częściej się pojawiać bo liczę w końcu na czas wolny
                                W mnie brzusio rośnie, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze bo już się stresuję. Ma być drugi chłopczyk Termin na początek grudnia

                                Pozdrawiam Was baaardzo gorąco!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X