Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witajcie
    Hania pomodlę się i zacisnę kciuki Powodzenia również życzę Uda ci się tym razem uwierz w to ! Bo stres robi swoje ale ty się nie daj
    Pamiętam jak ja do tego podchodziłam Wiedziałam że za pierwszym razem nie zdam więc pomyślałam ze będę martwić się później i co zdałam za pierwszym razem !
    Jestem strasznie zmęczona Wczoraj pomagałam w remizie na przyjęcie i to same przygotowania wróciłam o 21 a dziś również idę pomóc podawać na 16
    Cieszę się że coś się dzieje ale odczuwam już takie zmęczenie psychiczne i fizyczne ...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Hania trzymam kciuki
      Patrycjazakupy w Mediolanie to nie na nasza kieszen zapewne, ale cos zobaczymy i moze na chwilke mysli zmienia tor - bo myslenie o tym wszystkim mnie wykancza
      Beata u Ciebie intensywnie - życzę sił jak najwięcej
      Emros nie trzeba skroconego aktu. Od tego roku usc maja dostęp do ogolopolskiej bazy aktów. Więc ułatwienie dla petentów.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Bobusie2, ja też zdałam za drugim razem Trzymam kciuki i daj znać jak poszło!
        Zakupy w Mediolanie to i pewnie nie na moją kieszeń :P W ogóle nie lubię wydawać za dużo tylko z względu na metkę.
        Fajnie, że i w praktyce prawo działa tak jak powinno. Bardzo się cieszę, bo zmiana tych przepisów szczególnie ułatwia życie osobom migrującym po Polsce.
        Ja odpoczęłam i super było, aż do dzisiejszego poranka, mam nowe zmartwienie. Malutka ma jakiś biały nalot na dolnej wardze, obstawiam pleśniawki, bo nic innego mi do głowy nie przychodzi, a że jest na etapie co do rączki to do buzi, to pewnie to one. Macie jakieś sprawdzone sposoby dla niemowlaka?

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Dzięki, dziewczyny! Jutro dam znać jak poszło!

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            witam się,

            Justyna-Zosia lepiej zasypia? Oleńka dalej wojuje

            Beata-i jak po przyjęciu? pewnie dziś też padasz.

            emros- u nas na pleśniawki dla maluszka lekarz zalecał aphtin, skutecznie pomógł.

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Emroszdrówka dla córci ja niestety nie pomogę bo nigdy nie miałam do czynienia.
              Patrycjau nas ciąg dalszy perypetii z uzyskaniem ��i aż się boję że tak zostanie. Gdzie moje dziecię ładnie zasypoajace, najgorzej że sama Zosia się tym denerwuje i z minuty na minutę ciężej jej idzie. Nie wiem co się jej poprzestawialo.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Hej,

                Justyna macie problemy z wyrobieniem dowodu dla Zosi, tak? Bo jakieś znaki zapytania widzę w tekście. Życzę zatem, by te perypetie już się zakończyły wszelakie! U nas na sen troche pomogła nowa maskotka zwane przez Ole Bibi, która ma zjadać złe sny

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  a próbowaliście kawy z kawiarki? Przepyszna

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witajcie!
                    Zacznę od egzaminu na prawo jazdy: następne podejście będę miała 27.07. . Tak, chyba stres zrobił swoje...

                    Beata, i jak? Bardzo zmęczona? Ale pewnie szczęśliwa, że mogłaś być potrzebna?!

                    Justyna, Patrycja, jeśli to Was choć trochę pocieszy to i u nas zasypianie bywa męczące. I czasem trwa bardzo długo. Ja to może mniej odczuwam, bo Benio nauczył się, że zasypia przy tacie i wieczorem daje mi po prostu buziaka i wystawia za drzwi zamykając się z tatą w pokoju. Ale czasem długo słysze i śpiewania i czytania i rozmowy i przekonywania.

                    Emros, jutro jadę na tydzień do Ożarowa Mazowieckiego i chciałam Ci powiedzieć, że mam w planach na wtorek i sobotę odwiedzenie Twojej Warszawy (dobrze pamiętam, że jesteś z Warszawy?). Będę o Tobie myśleć będąc w tamtych stronach

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Witam, mnie ciut mniej bo w piątek z Zosia zorganizowalysmy wielkie sprzątanie wraz z myciem okien i praniem firan. Wczoraj jakoś nam minęło ja szylam też książkę dla małej Marii. A dziś byłyśmy w zoo w Krakowie i na koniec dnia wylądowaliśmy u moich rodziców na noc.
                      Patrycja czekamy teraz na dowód koło 3 tygodni.
                      Hania co do zdania egzaminu ilością podejść się nie przejmuj naprawdę będziemy trzymać kciuki za kolejny raz.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witam,
                        Justyna, to weeckend minął Wam bardzo intensywnie. Jestem ciekawa tej książeczki, którą szyjesz, jak wygląda...
                        My dzisiaj wyjeżdżamy na rekolekcje, więc przez tydzień będę poza domem. Może być i tak, że do Was nie uda mi się zajrzeć . Dziś dzień podróży, mamy przed sobą 300 km, po drodze, na dłuższe postoje, zoplanowaliśmy odwiedzić Licheń i Maurzyce (super skansen - Muzeum Ziemi Łowickiej).
                        Miłego tygodnia!!!

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam
                          Hania to udanej podróży to jednak kawał drogi Będziemy trzymać kciuki następnym razem Wtedy to na pewno ci się uda ! Ja to zmęczona bo i wczoraj mieliśmy obiad i takie małe przyjęcie i znowu robota i gotowanie i pieczenie ale ja to lubię i lubię jak coś się dzieje Więc wszystko na plus
                          Justyna to już załatwione i tylko czekacie na dowód to dobrze Piszesz o sprzątaniu to już wyobrażam sobie jak Zosia ci pomaga bo widzę jak Laura ze mną też wszystko robi to sobie myślę jaka to pracowita z niej dziewczynka
                          emros i jak czy to jednak te pleśniawki ? Jak córeczka się miewa ?

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Hej!

                            Justyna-dobrze, że wszystko pomyślne załatwione, tylko czekacie na odbiór. u mnie też aż krzyczy o sprzątanie pokój składzik- muszę się zmobilizować i tez pomyć tam okna, wynieść wreszcie niepotrzebne rzeczy. Niedziela minęła zOSI bardzo fajnie- zoo, potem dziadkowie My też planujemy wypad do zoo w tym miesiącu, ale warszawskiego w drodze na Mazury

                            Beata-czyli na pełnych obrotach cały weekend To był obiad rodzinny?

                            emros-i co u córeczki?

                            Hania-następnym razem jeszcze mocniej będziemy trzymać kciuki. Spokojnej podróży, ładnej pogodny, a przede wszystkim udanego wypoczynku i oderwania się od codzienności

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Patrycja to i wy na Mazury się wybieracie My może za rok dopiero jakieś wakacje zaplanujemy teraz wydatki tak nas zjadają Tak u nas rodzinny obiad Goście do końca lipca będą także cały czas intensywnie ,ja jeszcze rozmyślam o Kuby urodzinach planuje co zrobić i zabawy dla dzieci wymyślam ...

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witajcie

                                u nas chwilę popadało, bardziej postraszyło.

                                Beata- ale u Was moc innych atrakcji, dużo gości, rodzinnie, więc dzieci mają urozmaicenie i dużo pozytywnych wrażeń. Kuba w tym miesiącu ma urodziny?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X