Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Hej!

    Dziś trochę chorowałam, ale wracam do żywych

    Lara- Taka chwila we dwoje jest bardzo cenna Też rzadko praktykujemy. To pierwsza wywiadówka?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      ja też jestem, ale dziś w biegu - bo sprzątaliśmy po remoncie, byłam z Zosią w Krakowie bo były załatwienia i w ogóle sajgon mały,
      Patrycja zdrówka
      Lara Kubuś to spokojne dziecko, super się uczy więc będzie dobrze

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam się
        Patrycja zdrówka dla ciebie Jak dziś się czujesz ? A wywiadówka już druga ale ta pierwsza to taka zapoznawcza była a teraz jesienną diagnozę będą stawiać tak coś słyszałam
        Justyna mam nadzieję dam znać Jeszcze logopedię dziś mamy ...

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witajcie

          Lara- dziękuję Miałam chyba jakąś mini jelitówkę, ale dziś już żyje, tylko na kawę i jedzenie jeszcze patrzeć nie mogę. Też myślę, że bedzie dobrze na zebraniu Teraz jestem nie w temacie programowym dla takich maluchów....jakie diagnozy? Takie wynikowe, jak sobie dziecko radzi?

          Justyna-już ogarnięty domek po remoncie?

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            witam ja jestem tak na chwilkę bo goni mnie wszystko , Patrycja pisałam Ci wczoraj, że pójdę spać prze 24 - ale wiesz cio nie wyszło mi to poszłam przed 1 na szczęście Zosia pospała dziś do 8 z małym hakiem, a domek ogarniety - fieranki mam do prasowania ino, ale jakoś zabrać się nie mogę :P, Beata ja też teraz nie jestem w tych programowych kwestiach szkolnych, ale o Kubę nie martwiła bym się bo zdolny chłopak z niego , Patrycja jeszcze raz zdrowia - a Oleńka zdrowa?

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witam
              Patrycja dobrze że już lepiej się czujesz A co do diagnozy pani dała ćwiczenia do obejrzenia w których dzieci pracują Każde zadania były punktowane więc uzbierało się Kubie 182/229 Czyli jest dobrze jak Pani określiła "Tylko że jest bardzo nieśmiały A gdyby był odważniejszy na pewno wykazał by się swoją wiedzą bo mówi mądrze jak na swój wiek "
              nawet zadałam tu pyt ekspertowi jak dodać dziecku odwagi bo jak zawsze będzie taki nieśmiały to nie wiem co z tego będzie
              -będzie kiermasz świąteczny więc się zgodziłam na sprzedaż kartek (na rzecz szkoły )inne mamy robią aniołki ,ciasta i ciasteczka
              -i jeszcze robię ciasto na Dzień Babci i Dziadka
              -składki non stop jakieś ...

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                No na to to ja czasu nie mam!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  witam Was, ja dopiero teraz - zakręcony dzień - rano miałyśmy wycieczke z B. bo miał cos do załatwienia i wybrałyśmy się z nim, potem wzięło mnie na robienie krokietów w pieczarkami i kapustką mielismy obiad i klika poszło do zamrożenia , potem z Zosią prasowałam tzn. ona swoim zelazkiem a ja swoim, trochę ogarnęłam by mieć jutro mniej i tak naprawdę zleciał ten dzień strasznie szybko, Lara Kuba z czasem się ośmieli - a w każdym bądź razie życzę Jemu tego mocno, a wyniki ma świetne

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witajcie

                    My też trochę dziś w rozjazdach, wróciłysmy dopiero z Olą po 19.

                    Lara- wyniki w nauce super I też myslę, że z czasem się rozkręci i bedzie bardziej śmiały, bo to naprawdę mądry chłopiec. Ja też byłam nieśmiałym dzieckiem i mnie przełamywać sie pomagały wyjazdy bez rodziców w grupie rówieśniczej z harcerstwa. A w szkole mama też ma pełno obowiązków: a to pieczenie a to kiermasze, zawsze aktywnie

                    Justyna- to dziś zabiegana byłaś. A i wieczorem znajdzie się coś do robienia. Doba naprawdę chyba sie skróciła mam wrażenie.

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      dzień jest stanowczo za krótki i czas by coś zrobić , aaa i my dziś z Zosią pomagałyśmy mojemu B. w pracy - bo mojemu B. wymysiło się nowe łóżko hehe i cio robi, a właściwie wszyscy robimy - z drzewa, szlifujemy, skręcamy, B. tylko sam malował, bo farbą - jak na razie spimy na materacu jak był remont w tym tyg. nasze stare łóżko już do nas nie wróciło i będzie nowe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Jak mam na późniejszą godzinę pracę, to włącze jakiś TVN, telewizje śniadaniową i wtedy do śniadanka i kawy oglądam,ale to rzadkość.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Ja tak jak dziś - kawka, Polo TV i internet Na początek najświeższe newsy z Facebooka - dziś z ciekawszych rzeczy na jakie tam trafiłam to stronka http://www.program500plus.pl/ - na czasie dla wszystkich obecnych i przyszłych mam Po Facebooku czas na onet.pl i maile. A potem wstaje mały wścieklak i koniec laby

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Hej!
                            Jak minęły Wam Andrzejki?
                            My dziś u rodziców na obiedzie bylismy i szybko zleciało.

                            Justyna- taki mąż z takimi umiejętnościami i chęciami to skarb Meble własnego projektu nie dosc, że oryginalne, dokładnie takie jak sobie wymarzycie tylko, to jeszcze robione z sercem Myk, i już nowe łóżko To sypialnia zupełnie jak nowa teraz będzie. A do tego wszyscy razem pomagacie to i frajda dla Zosi

                            vicky0019- o proszę, nie widziałam, że istnieje taka stronka. Ciekawa jestem jak to z tym będzie.

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam ! U nas gościnnie Znajomi zostawili u nas dzieci także się bawią jak na razie spokojnie to wykorzystałam i się przeniosłam do innego pokoju
                              A Andrzejki jakoś minęły Pojechaliśmy na chwilę do teścia

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                hej Dziewczyny długo mnie na porannej nie było ale weekend zleciał strasznie szybko i zwariowanie jak to u nas, a wczoraj ehh wicie co zrobiłam poparzyłam sobie palce klejem na gorąco jakoś tak wyszło nawet nie wiem jak, bo zawsze uważam i Zosie na tą chwilkę kiedy coś z nim robie oddaje pod pieczę B. tak by nie było jej w pobliżu boo nigdy nic nie wiadomo, robiłam jej stempelki z pianki i miałam do sklejenia ostatni element zakrętka i w nią gąbeczka do farby i ta gąbka z klejem na sobie mi się wywinęła ;/ ale już palce okiej w miarę, bąble są ale maści pomagają, w nocy już nie bolało nic - ehh jak to zawsze muszę coś skombinować:P, a teraz czekam na wieści co u Was

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X