Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witam
    My już zaliczyliśmy zakupy lekarza i mąż bezrobocie
    Teresa ty też też musisz mieć czas i cierpliwość przy dwójce dzieci i robić takie cudeńka No to teraz dopiero weszła nowa ustawa a my tyle lat płaciliśmy takie rachunki

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      witam
      Beata choroba Was dopadła?
      odnośnie tego słupa i części działki ona na mapach jest w obrębie działki naszej, ale ten kawałek nas nie interesuje bo jest jest ogrodzenie sąsiada, pas krzewów, droga dojazdowa do działki naszej i dopiero nasze ogrodzenie

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Justyna a bo ja jeszcze ginekologa zaliczyłam bo receptę już musiałam na tabletki wybrać Ale na szczęście szybko poszło i długo nie czekałam
        Obyście nie mieli już kłopotów z sąsiadem
        ależ u nas wieje długo nie pospacerowaliśmy dzisiaj

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          witam
          my się zbieramy właśnie z łóżek - ale jakoś ciężko nam idzie, ale trzeba
          Zosia układa puzzle takie malutkie - ciężkie mi nawet chwilkę ułożenie ich zajmuje - ale powiedziała, że da radę - coś już ułożyła
          u nas wczoraj było wietrzenie - ale słonecznie był u nas spacer i plan zabaw
          a dziś pochmurnie choć ciepło, a jutro przydało by się słońce bo B. chciał kopać pod kable do prądu to pewnie będzie lało, a czeka nas również Kraków i moje słony do odwiedzenia i załatwieni spraw
          miłego dnia Dziewczyny

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam się z rana
            Justyna u nas póki co nie pada ale pochmurnie też jest i wietrznie nadal
            u mnie już biszkopt jasny się piecze jutro będę masy robić i przekładać
            Mam nadzieję że uda nam się wieczorem iść do kościoła

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Hej dziewczyny. U nas na dworze wieje i siedzimy w domu. Zuzia leży bo od poniedziałku ma gorączkę. DZisiaj byłam z nią u lekarza i niby ma zaczerwienione migdały ale nic po za tym nie ma. Dostałyśmy antybiotyk, ale mam jeszcze sie wstrzymać z jego podaniem do jutra. Początkowo myślałam ze to z emocji bo wuja przyjeżdża a jednak jakieś chorubsko się zaczęło rozwijać.

              Mama dostała kolejne badania i dopiero 19 będzie miała ustaloną chemię. W Polsce to wszystko tak długo trwa. W tamtym tyg, miała tomograf jamy brzusznej, a w poniedziałek będzie miała tomograf klatki piersiowej jakby nie mogli tego od razu zrobić tzn.lekarz nie dał od razu na to skierwoania.
              Ale Ci lekarze mnie denerwują....

              Miłego popołudnia życzę

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                u nas śnieg sypie ;/ eh ta pogoda mnie dobija i mnie jakaś sprawcza niemoc i niechęć do robienia czegokolwiek chwyciła - ehh
                Teresa zdrówka dla Zuzi - u nas moja mama chrypie i siostra z Gabii była dziś u lekarza
                a co do lekarzy i ich działania brak słów - szkoda tak męczyć człowieka, a i kolejne badanie to kolejne koszta

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witajcie

                  Rodzina wreszcie mi zdrowieje, to zima wróciła a słońce się zawinęło hen w dal;P

                  Teresa- mam nadzieje, że szybko Zuzia ozdrowieje i reszta rodziny się nie pozaraża. A o naszej służbie zdrowia można elaboraty pisać. U nas w przychodni aktualnie nie ma pediatry bo się rozchorował, a jest tylko jeden i odsyłają dzieci z kwitkiem. Mamę Waszą też wymęczą lekarze, zamiast z głową to organizować to chaotycznie-i przez to kawał musicie jeździć ile więcej, ale mam nadzieję, że mama znosi to w miarę dobrze.

                  Justyna- to perypetie mieliście doczytałam z prądem, teściami i sąsiadem. Oby jak najmniej takich scysji-bo wiem, że dużo nerwów to kosztuje. Ale prąd podłączony, zawsze to kolejny krok do swego domku zrobiony I oby jak najwięcej tych kroków, bo nie ma jak u siebie.

                  Lara- mnie wszystkie twoje kartki się podobają, jak zwykle- bardzo pomysłowe i pięknie wykonane To w waszej rodzinie bocian będzie miał w tym roku dużo pracy

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Patrycja cieszy mnie to, że wracacie do zdrowia , a w temacie prądu hmm dziś mój B. stwierdził, iż zaczynamy się powoli robić tutaj w domu nieproszonymi gośćmi i coś w tym jest ...
                    u nas też śniegiem zasypało, nawet przez jakiś czas prąd wyłączyli - i włączyli po 23 a ja miałam tyle zrobić, na meile odpowiedzieć i pozamawiać coś z allegro - męczyłam się na telefonie, ale wole laptop
                    Teresa gratuluje tytułu najaktywniejszej fanki ubiegłego tygodnia i nagrody
                    dobrej nocy Dziewczyny

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Hej dziewczyny
                      Justyna my mieszkamy u moich rodziców ale swój kąt to jednak swój
                      Teresa Wiem jak to każdy narzeka na lekarzy al cotu zrobić :/
                      Patrycja Tak wy zdrowi to zima w raca U nas śniegu z rana ale deszcz padał to i błoto teraz :/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        U nas dzisiaj już dużo lepiej. Gorączka minęła i wraca Zuzi humor.
                        Justyna dziękuje

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Teresa dobrze że i u was poprawa
                          U nas jeszcze jutro i ferie ale w pierwszy tydzień dzieci mogą przychodzić od 9 do 12 ale zawsze to coś Jak Kuba będzie chciał to pójdzie
                          a ja już tort oddałam trochę mi dekoracja nie wyszła taka jaką chciałam a proponowałam z masy cukrowej ale to nic Smakować to myśle że będzie bo masy wyszły pyszne
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam piatkowo
                            Kuba w szkole Dziś mają rozdanie walentynkowe Mają taką skrzynkę walentynkową Posłał oczywiście swej miłości ale ona wysłała do innego chłopca ale cóż zrobić
                            Mam jeszcze jedną smutną wiadomość Wczoraj wieczorem dowiedziałam się że moja szwagierka poroniła ta co była we wczesnej ciąży To był drugi miesiąc Mają już 5 latnią córkę i też długo wyczekiwaną i tak się o drugie starali

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              witam
                              Beata przykro mi strasznie
                              Beata tort cudny - ja ja nie jestem za ciastami to ten chętnie bym skosztowała bo wygląda smacznie
                              mnie wczoraj nie było bo cały czas w drodze byliśmy - niby miałam coś skrobną na tel. ale nie umiem czytać ani pisać jako pasażer oczywiście jak jade samochodem - bo od razu mam mdłości
                              dziś zrobiłam zakupy dla Zosi i co dla siebie w C&A promocje lubie je - bo wczoraj jakoś się stało, że moja kurtka zimowa lekko ucierpiała - mam nadzieje, że przyjdzie ta zamowione i ze trafiłam z rozmiarem
                              miłego dnia

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Justyna dziękuję Przyjechała ciotka tej dziewczyny po tort i tak jej pachniał a ja nic nie czułam :/ katar mnie dopadł :/
                                Tak teraz myślę o szwagierce Mam nadzieję że szybko dojdzie do siebie Tyle razy ona wcześniej poroniła zanim urodziła pierwsze dziecko
                                to ty też ubrania i kurtki zamawiasz przez internet ? Z odzieżą nigdy nie praktykowałam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X