Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witajcie

    Justyna- takiego dziecka jak Zosia ze świecą szukać Dużo dzieci jest rozpieszczonych, często żądają wręcz tylko drogich prezentów, a Zosia cieszy się z małych rzeczy- to sztuka tak wychować dziecko Chociaż u Lary też mnie urzekło jak Kubuś zażyczył sobie tylko komplet linijek (ekierek). Macie cudowne dzieci

    Justyna Była siostra? Moja siostra rodzi w maju. Ale już jej naszykowałam rzeczy, kocyki, butelki, kosmetyki itp (troche mi się tego uzbierało i część nieużywana nawet) i cieszę się strasznie

    Lara- oprócz piwnic, strychy najgorzej sprzątać. Zawsze jest tam najwięcej składowisk. Super, że Mikołaj udany i dzieci zadowolone. A ból odpuścił. My jutro z Olą idziemy na Mikołaja z pracy męża, ale obawiam się jak to będzie. Oleńka nie ma jeszcze półtora roku więc raczej się nie pobawi z dziećmi, na rurach nie pozjeżdża (organizacja w sali zabaw). Zobaczymy.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Patrycja moje dzieci to też niezły rozrabiaczek , siostra była z Gabii i dziewczyny chwilkę się nie bawiły razem bo Gabii była chora itd. i dziś troszkę mało zgody było, ciężko było mi przekonać Zosię, abyśmy dziś dwa prezenciki otworzyły, ale po negocjacjach oddała jeden Gabii, a jak Gabii już pojechała to Zosia znalazła zabaweczkę z jajka niespodzianki, którą sobie przywiozła Gabii i było tyle płaczu z strony Zosi bo Gabii zostawiła, ona musi jechać to zawieść Babisi - Zosia tak nazywa Gabii, nie mogłam jej uspokoić, ale była też trochę zmęczona - dużo byłyśmy na polku dziś, potem szalała z Gabrysią, padła szybko - mam nadzieje, że w nocy nie będzie płaczu bo niekiedy jak ma za dużo w dzień to potem odreagowuje,

      Lara dobrze, że impreza dzieciaczkom się udała i że głowa odpuściła,

      Patrycja[/B] maj fajny na rodzenie - nie za gorąco, potem całe lato już z dzidziom po drugiej stronie brzuszka

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam
        Justyna tak to czasem dzieci odreagowują spędzony dzień Moje jeszcze mikołaja przeżywały późno poszły spać Mąż udawał że z elfem rozmawia i powiedział dzieciom że mikołaj jeszcze w niedziele przyjdzie
        Patrycja Były też na zabawie mamy z młodszym rodzeństwem i dla takich maluszków to nie za bardzo Głośna muzyka ,dużo się dzieje Sama widziałam jak te 4 latki które były bez mamusi były takie momentami przestraszone

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          witam u nas słonko dziś znów i ciepło , Zosia przespała nockę w miarę spokojnie - ale mamrotała o Gabii i zabawce przez sen, nio ten czas mikołajowy to taki pełen wrażeń czas dla dzieci - u nas babcia i siostra B. coś szykują tutaj na mikołaja, my mamy dla Zosi plecaczek plus książeczki, a moim rodzice też mają przyjechać - więc jutrzejszy dzień będzie ciekawy dla Zosi

          ja posprzątałam, Zosia poszła z B. do warsztatu - a ja szukam przepisu na mase solną - i będe je ozdabiać z Zosią -ona farbkami i naklejkami, a mi się marzą takie zrobić z wzorami z serwetek moze cos nam wyjdzie

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            U nas też dziś ciepło Jak na grudzień
            Justyna to Zosię czeka dużo atrakcji Ach póki dzieci wierzą w mikołaja to mają tyle radości
            Moje dzieciaki śpią Kuba zmęczony z budowy wróci Drzewo pozwozili układali Chyba teraz prędko w nocy nie usną :/

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              witam jak po mikołajkach - był u Was Dziewczyny? bo u Waszych dzieciaczków był bez dwóch zdań u nas był u Zosi i nawet dla nas tych nieco starszych cos zostawił - wczorajszy dzień był pewien atrakcji, uśmiechu dla Zosi , u nas dzis ciepełko i po śniadanku idziemy na spacer

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witam
                Oj Mikołaj był Aż Kuba w końcu powiedział Mam już dosyć tego Mikołaja Przynosi mi same słodycze !
                Bo słodyczy to faktycznie za dużo Sama podkradam albo resztki zjadam
                Justyna to fajnie jak i dorosłych obdarował U nas dzieci tylko

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Hej

                  Justyna- do mnie i męża Mikołaj też zawitał A do Was?

                  Lara-u nas podobnie, to my zjadamy paczkę Oli :P Na szczęście Mikołaj raz w roku, to można sobie pofolgować

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    witam Was moja panna poszła do babci na chwilkę a ja ogarniam domek, musze odkurzyć jeszcze, a potem czekam mnie góra prasowania - muszę się za to wsiąść a jakoś weny brakuje, wczoraj zaczęłyśmy robić z masy solnej ozdoby - ale chyba skuszę się zrobić masę porcelanową - bo ładniej to wygląda po wysuszeniu , a co u Was? miłego dnia

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Witajcie Ja mam doła Piszę teraz z siostry kompa bo mój uległ zniszczeniu Wczoraj siedzę sobie własnie na kulinariach tu a tu kto ś mnie woła ,ja nogą o kable zaczepiłam i mi laptop spadł i dokonał żywota Teraz przymilam się do męża i prosze o nowego a kiedy to nastąpi to nie wiem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Beata współczuje Ci bo ja kiedyś też w taki mniej więcej sposób uśmierciłam swój laptop - więc znam ten ból, życzę Ci by pod choinką,, albo w bardzo niedługim czasie czekał Cię miły prezent, ja gotuje obiad i odpisuje na meile B, Zosia się bawi masą solną z wczoraj

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Lara- współczuję! ogromna strata! Też znam ten ból z własnej autopsji. Ale mam nadzieję, że nie ma tego złego...i świątecznie zjawi się nowy laptop! I to szybko zawita u drzwi.

                          Justyna- masa porcelanowa? to chyba wyższa szkoła jazdy?

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            witam się wieczorową porą
                            Patrycja właśnie nie taka trudna do zrobienia b z skrobi kukurydzianej i kleju wikolu - ale muszę doczytać i zrobić na próbę malutką porcję i sprawdzić czy hmmm dziecko może ją dotykać, a mi się marzą ozdobione elementy z takiej masy - wzorami z serwetek taki mały decupage

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Justyna- zerknęłam na internet. przepiękne rzeczy z tej masy wychodzą Jak będziecie mieć ochotę pochwalcie się z Zosią efektami pracy

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                jak tylko cos nam się uda to załączymy foto - dziś robię pompony dl siostry B. mają być dla siostry jej chłopaka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X