Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witajcie

    Lara- spóźnione życzenia przesyłam: wszystkiego najnajnajlepszego, spełnienia wszystkich marzeń, szybkiego wprowadzenia się do swego domku Żeby tak jak z laptopem, każde marzenie się też tak szybko spełniało Mąż bardzo się postarał, prezent cudny A jak brzuch, lepiej? I jak dobrze, że z babcią lepiej- najważniejsze, by na święta była zdrowa już Na kiermasz będą to pewnie kartki świąteczene?

    Justyna- pięknie Ci to wszystko wyszło Pięknie będziecie mieć w święta Jak mąż się czuje? Wełnianych pomponów nigdy nie próbowałam robić. U mnie skończyło się tylko na tiulowych, które wyglądały jak obraz nędzy i rozpaczy Twoje książeczki to piękny prezent gwiazdkowy

    Nam Ola dostarcza atrakcji, 3 dni pod rząd zasnęła dopiero o północy ostatnio, dziś wywalczyłam w mękach 22. Normalnie spi max o 20, coś się jej przestawiło.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      witam się ja późno dziś - u mnie z szycia dziś nic nie wyszło, ale to jest tak jak B. jest w domku, dziękuje Patrycja wrócił do żywych ,
      ja teraz robiłam segregacje z zdjęciach naszych tych na laptopie i w telefonach - jeszcze muszę jutro wszystko zgrać na dysk zewnętrzny

      Patrycja a Ola śpi CI w dzień? zyczę by wszystko z spaniem Małej wróciło do normy

      Lara zdrowia dla Ciebie

      w załącznikach ostatnia książeczka dla Natana

      dobrej nocy życzę
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        witam
        U nas chorobowo Mąż choruje Pojechał do lekarza już nie chciałam się zabierać i Laurę ciągnąć to mąż do lekarza a moja mama do babci Nasza Karolinka też przeziębiona też dziś jedzie al popołudniu ...
        Chory mąż to i jak dziecko
        Patrycja dzięki za zyczenia To ci córeczka tez po nocach szaleje U nas już dawno minął tenczas na szczęście
        Justyna cudna książeczka Obdarowany chłopiec bedzie zadowolony A ty to masz talent do tworzenia
        A to moje kartki niektore robione parę razy więc tylko przykładowo pokazuję
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Beata zdrowia dla całe Waszej Rodzinki
          kartki cudne - ja podziwiam talent i ogrom cierpliwości Twojej - cudnie dostać taką kartkę robioną z serca
          ja ogarnęłam dom, Zosia poszła na chwilkę do babci z siostrą B. a ja zabieram się za szycie bo jeszcze brelok będzie się tworzył dla dziewczynki
          miłego dnia

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Justyna dzięki A to jeszcze nie koniec kartek bardzo długo mi się wczytywały ,więc teraz reszta Mąż mi śpi,Kuba dziś ma dłużej bo jeszcze rytmike ma ,Laura wycina swoje rysunki Obiad będzie wczorajszy więc dużo do roboty nie ma Jutro moze z mamą się zmówimy to będziemy robić uszka lub pierogi ... ja jeszcze nie mogę się do pierników zebrać
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witajcie

              wchodzę na forum i widzę te wasze piękne prace. Lara, Justyna to co robicie jest po prostu piekne. I widać, że robione z serca Aż mężowi pokazywałam jakie niesamowite rzeczy tworzycie!

              Lara zdrowia życzę dla Was! A jak teraz się czujesz? na kiermaszu kartki pójda jak świeże bułeczki Reniferki najcudowniejszeA Karolinka już duża. Ile teraz ma? bardzo ją złapało?

              Justyna taka personalizacja książeczki jest świetna I rozglądałam się za papugą i dojrzałam Rewelacyjnie ci wyszła.I nawet tasiemki są-pełen profesjonalizm. Ucieszą podarki małego Natana bardzo. Ze spaniem jeszcze trwa zła passa. w dzien o 12 śpi niecałą godzinkę.

              Moje dziecko dziś też usnęło dopiero przed 23. padam. Po tym jak ze 100 razy odnosiłam ją do łóżeczka to znów włożyłam jej szczebelki...które pobyły całe 5 minut. Jakimś cudem moja córcia wyłamała jeden szczebelek wyjmowany (ułamała się plastikowa część na końcówkach) Także zdolne mam dziecko

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witam
                Patrycja dzięki Wczoraj jeszcze znalazłam dwie kartki Dziś je zaniosłam do szkoły i bardzo pani mnie wychwaliła a jutro zobaczymy jak pójdą Dużo stroików i pierników widziałam
                A mnie jeszcze gardło boli, maż już lepiej antybiotyk działa Niech się kuruje i wraca do pracy bo na dłuższą metę tak mąż w domu to utrapienie
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  witam Was ja dopiero dziś teraz się odzywam - od rana szyła się książeczka dla Mateuszka, już już będę ją kończyć - jeszcze jedna karta mi została do wyszycia, a w ciągu dnia dowiedzieliśmy się o śmierci męża chrzestnej mojego B. i jakoś tak człowiek trochę w inną stronę myślami ucieka, ale ma plan dziś skończyć książkę może się uda

                  Dziewczyny cieszę się, że się podobają Wam książeczki - lubię je robić
                  Beata kartki cudne - ale wymaga to multum pracy z Twojej strony zapewne - zdrówka dla Was i aby choroby odpuściły, u mnie moja mama chora i Gabii - mam nadzieje, że się wykurują do weekendu bo mieliśmy jechać do nich,

                  Patrcyja Oleńka to mała siłaczka, u nas z tego co kojarzę też był czas małego buntu przy usypianiu - ale przejdzie to jej zobaczysz i wszystko wróci na stare tory zycze by jak najszybciej się to udało Wam

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Lara-oj tak. Chory mąż jak dziecko Jeszcze raz zdrówka! I oby dzieci się nie zaraziły. Skąd bierzesz takie fajne pomysły na kartki? Są naprawde świetne, takie nieszablonowe

                    Justyna- to okropna wiadomość. Każda wiadomość o smierci wywołuje przygnębienie. A matuszeka książeczką sie pochwalisz? Lubię oglądać wasze piękne prace Mam nadzieję, że rodzinka wyzdrowieje i plany weekendowe dojdą do skutku. dziękuję, dziś Ola padła o 20, ale nie kładłam jej na drzemkę w ogóle.

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Patrycja właśnie szyje papuge :P jak zrobię zdjęcia w świetle dzienny jutro to pokaże Wam książeczkę

                      a co do wuja B. nie znałam go za dobrze, ale jego żonę znam i kobieta strasznie dobra, miła i w ogóle, trochę przeżyła z nim nie zawsze dobrego z tego co wiem, ale jakoś mnie ta wiadomość dziś wybiła,

                      a co do drzemek moja siostry córa też ostatnim czasem rajzowała do 23 i siostra przestała ją kłaść na drzemkę i chodzi spac o 20

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witam i ja
                        Justyna smutna wiadomość Zawsze takie wieści przygnębiają a tu jeszcze swięta tuż tuż a rodzina w smutku pogrążona :/
                        Twoje prace śliczne i ja też z takim zapałem chciałam roibić a tu nic z tego Chyba nie można wszystkiego robić Dziś jeszcze koleżanka mówi czy nie zrobiłabym kartki na podziękowania To może interes mi się rozwinie i będę dorabiać kartkami
                        Patrycja inspiracje to ja czerpię z internetu ale te czasem samo przyjdzie do głowy

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam, mi się dziś nad ranem udało skończyć też brelok dla Juli i z Zosią wybieramy się do Wieliczki powysyłać wszystko - zdjęcia pokaże Wam później, teraz trochę czas nas goni , Beata nio i widzisz zbyt masz na kartki więc próbuj bo cuda robisz , ale to prawa nie wszystko się da robić, ja jeszcze jak Zosia spała zrobiłam kilka gwizdek z filcu i będę robić chyba taki na choinkę bo może fajnie wyglądać miłego

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Justyna - ty też tyle różnych rzeczy tworzysz ale gdybym tylko miała więcej czasu na wszystko to i tworzyłabym więcej bo chęci mam Dzieci mają fazę na rysowanie to i dużo spędzamy na rysowaniu

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              wróciłyśmy z Zosią z Wieliczki oczywiście najwięcej czasu spędziłyśmy w sklepie z filcem doszły kolejne arkusze gwiazdki będą się szyć


                              A oto książeczka
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                panna poszła z babciom na chwilkę szyć na maszynie
                                ja gotuje dla B. leczo
                                my zjadłyśmy dziś placki ziemniaczane

                                wczoraj ja szyłam książkę Zosia wzięła sobie sukienkę swoja z szafy, pozbierała wstążki, resztki filcu, poszła do swojego stoliczka, usiadła i mówi do mnie mamusiu szyje i tak się bawiła

                                a i jeszcze foto książeczki związanej wstążką i dołączona filcowa gwiazdka - taka paczuszka została wysłana do maty Mateuszka mam nadzieje, że się spodoba
                                i papuga brelok dla Juleczki małej
                                przepraszam, że post pod postem ale nie chciało mi załączyć w jednym wszystkiego
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X