Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    jjmka - ale dzielna i odważna jest twoja Majka Kuba jeszcze da się zbadać ale Laura oj to już ciężko a tu u Ciebie bez problemów
    Justyna i te upały na to wpływają Dorosły nie ma ochoty jeść Mój mięsożerny Kuba nawet mielonymi pogardził i nie zjadł Nie chce się po prostu
    Strasznie grzeje Ja już padam
    A wczoraj wieczorem sąsiadka wpadła i wypiłyśmy z siostrą trochę i mnie to szybko wzieło ale uhahana byłam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam Ale spokój w domu Poszli wszyscy na spacer na cmentarz Ja sama i siostra z małą została I się pochwalę bo będę Matką Chrzestną naszej Karolinki ależ się cieszę bo byłam nie pewna i nie wiedziałam czy to ja zostanę Moja pierwsza Chrześnica

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Lara gratuluje ja mam tez jedna chrzesnice a u nas burzowo cos juz jedna burza przeszła ale idzie chyba nastepna ;/ i deszcze leje straszny taka dziwna ta pogoda ;/

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Justyna -dzięki To moja pierwsza tym bardziej się cieszę
          u nas 2 burze przeszły i przy drugiej strasznie zmokłyśmy i to z dziećmi Bo siostrzeniec uparł się aby na boisko iść za placem zabaw a to kawałek drogi

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            u nas też wczoraj do konca dnia było burzowo - a dziś jakos to słoneczko jakos nie mrawę mi się wydaje szczerze powiedziawszy - ale może się rozkręci , Lara to szykuje u Was się impreza z okazji chrztu Karolinki w mojej rodzinie w tym roku pojawia sie dwoje dzieciaczkow u moich kuzynek - u nas wogole jest tak ze w ciazy chodzi sie w rodzinie z strony mamy w parach - jak tylko jest wiesc o jednym maluszku siedzacycym w brzuszku to za chwilke ktos cos znow

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Lara to gratulacje ja też mam jedną chrześniaczkę, ale moja to już prawie panna 12 lat ma i za przystojniaczkami się ogląda
              Justyna a jeszcze mi się przypomniało, że chciałam zapytać ile Zosia ma wzrostu? Bo na tym bilansie ją zmierzyli i wyszło że 89 cm, lekarz mówi że patrząc na siatkę centylową to jest powyżej średniej ale ja jak porównuje tak na oko z jej rówieśnikami to wydaje mi się że jest niska.

              u mnie się dziś zapowiada kolejny upalny dzień

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                moja panna ma 85 cm wiec jest ciut nizsza od Majki u nas tez dzis goraco sie jednak zrobiło bylysmy z Zosia w sklepie po pieczywo i na drugie sniadanie bedzie twarozek z szczypiorkiem - bylysmy na dzialce po szczypior taki swiezutki wlasnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Ja musze jeszcze swoją sama w domu zmierzyć, bo nie tak dawno ją w domu mierzyłam to miała 86 cm, tyle by urosła? A ona w czasie tego mierzenia też sie kręciła więc nie wiem czy dobrze ją zmierzyła ta pielęgniarka.

                  mniam pyszne śniadanko się szykuje

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    jjmka - co pysznego na śniadanie miałaś ? My wczorajszą pizze dojadaliśmy
                    Justyna - to u was w rodzinie boom ciążowy Tylko patrzeć jak na ciebie wypadnie Ja zaraz idę obiadek gotować Jakąś zupkę umyślałam z fasolką

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Lara u Justyny było pyszne śniadanko świeże pieczywko, twarożek i świeży szczypiorek Jak ja dawno zupki nie jadłam, też coś muszę w tym tygodniu wykombinować.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        my po sniadanku - Zosia sie pluska w wanience ikeowskej bo nie chcialo mi sie przyznam szczerze rozkladac basenu ;/ a ja sobie odpisuje na meile mojego B. i mam zamiar uporządkować zdjecia

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Dobry pomysł ze zdjęciami i zgrywaj wszystko bo ja chyba straciłam 870 zdjęć z telefonu kolega informatyk próbował 4 programami coś odzyskać i nic, jeszcze w poniedziałek mam dostać info ile by mnie to kosztowało jakbym dała do firmy, ale z tego co szukałam w necie to przy tej pojemności karty to chyba jakieś 800-1000 zł, więc raczej podziękuję.

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Asiu wspólczuje zdjęć ja też jaką partie straciłam ale to przez siebie sama bo mi sie spieszyło i z karty aparatu usunęłam przez przypadek jakies 200 ale i tak bolało mocno, ja zgrywam na laptopa, potem jeszcze na dysk zewnętrzny bo u nas laptopy nie raz swiruja - moj starszy raz pewnego nie chciał zaladowac wlasnie całego oprogramowania windowsa ilez sie najadlam starchu o zdjecia i od tego momentu zgrywam dodatkowo na dysk zewnetrzny

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Ja nie mam przenośnego i trzymam tylko na laptopie, nawet nie chce myśleć o tym że mogłabym je stracić i tu są właśnie te minusy cyfrowych zdjęć kiedyś skończyła się klisza i zdjęcia trzeba było wywołac.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                ale przeczytałam o śniadaniu Bo ja o zupie myślałam swojej chciałam zmodyfikować ale zrobiłam z fasolką szparagową i zamiast makaronu dodałam tortelini
                                Mi by się przydało mieć jakieś pendrive abym mogła zdjęcia bezpiecznie przenieść Ostatnio przesyłałam zdjęcia z telefonu i znów mi kabel zaginął ...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X