Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    pradip ja nie znam tych stronek i ja nigdy nie umialam nic uzbierac tych ankiet wiec ;/ ja ostatnio nie mam wogole szczescia w konkursach wiec buuuu jest pod tym względem
    Jak będą robić nabór to wyśle ci zaproszenie to ten panel już sprawdziłam i wiem ze faktycznie bony przysyłają.
    Ja akurat na lipiec nie mogę narzekać ale te moje wygrane to drobiazgi przy tym co wygrywają inni
    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
    Ja też zbyt się nie napracowałam przy tych raportach, widziałam akcje z pieluchomajtkami u nich, ale wątpliwe by mnie wzięli. choć te pantsy sa fajne bardzo, testowałam na ofemin i mam jeszcze na nie chrapkę

    Dziś porzucam rodzinkę i wybieram się na panienski siostry

    Miłego dnia!
    A dużo ich wysłałaś?
    To oni mieli ankietę o pieluchomajtki? wydawało mi się że gdzieś indziej wypełniałam tak czy inaczej i tak nigdzie mi ich dać nie chcieli


    Młodzian przedreptał pół parku i padł ciekawe czy pośpi dłużej niż pół godziny ...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Patrycja trzymamy kciuki za Was , pradip odpisała mi ta kolezanka w spraie tej piosenki i takowej nie kojarzy ale wysłała mi ksiazke w wersji Pdf podaj meila to Ci prześle o zabawach paluszkowych ponoc dzieciaki złobkowe lubie ją - ja jej nie moge odczytac na tym laptopie wiec nie wiem co w nie jest jak dorwe sie do laptopa meza to dopiero zobacze co ona zawiera, Pradip u mnie tez Zosia spi i zycze by Kuba troche pospał zregenerowal sie na dalsze wedrowki

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam was Jesteśmy na budowie Wziełam laptopa pierwszy raz i zasięg jest normalnie Ale dopiero teraz mam chwilę i tak bateria słaba Jeżyn nazbieałam dzieci tak się wybawiły że normalnie padną już w samochodzie Sama jestem zmęczona ale jeszcze te soki mnie czekają
        Patrycja Szkoda że bliżej nie mieszkamy to bym was uroczyła słoiczkami
        Justyna tu jażyn pełno tylko ciężko się zbiera Ja już jestem pokuta i w taki gorąc w spodniach i adidasach :/

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          hej dziewczyny Co porabiacie w niedzielne popołudnie Dziś miał być taki upał ale jest tak fajnie przerażają mnie te upały co mają nadejść
          Siostra z synem juz wyjechała we wtorek z rańca już będą aż nie mogę się doczekać

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            hej dziewczyny Co porabiacie w niedzielne popołudnie Dziś miał być taki upał ale jest tak fajnie przerażają mnie te upały co mają nadejść
            Siostra z synem juz wyjechała we wtorek z rańca już będą aż nie mogę się doczekać
            u nas dziś super pogoda i większość dnia spędziliśmy z młodym w parku bo miał radochę jak wiewiórki podbiegały mu pod nogi Jak spojrzałam na prognozę pogody to myślałam że im się cyferki pomyliły...

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Cześć dziewczyny my po weekendzie u mojej mamy, Majka jak zwykle się z kuzynkami wyszalała, a ja trochę zła na mamę bo nie umie uszanować mojej decyzji że Majka ma karę i słodyczy jeść nie może, szkoda gadać... a do tego jeszcze dobiła mnie bratowa, która myślałam że mnie zrozumie bo sama dwójkę dzieci ma i bywało różnie, a powiedziała że przesadzam, no myślałam że wyjdę z siebie.
              pradip odnośnie tych ankiet to o mnie również pamiętaj
              Patrycja ja również w tym tyg byłam u lekarza na kontrolnych badaniach i wszystko jest dobrze, więc moglibyśmy się zacząć starać o rodzeństwo dla Mai, ale też w zeszłym tyg sie okazało że moja koleżnaka z biura jest w ciąży i strasznie mi to plany pokrzyżowało, parę miesięcy się wstrzymamy ale na pewni nie do jej powrotu bo to za długo.
              Lara ja na tą pogodę to powiem Ci że mam strasznego focha za to że tak mnie zrobiła i w urlpie bylo zimno przez co odwołałam wypoczynek nad morzem

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                Cześć dziewczyny my po weekendzie u mojej mamy, Majka jak zwykle się z kuzynkami wyszalała, a ja trochę zła na mamę bo nie umie uszanować mojej decyzji że Majka ma karę i słodyczy jeść nie może, szkoda gadać... a do tego jeszcze dobiła mnie bratowa, która myślałam że mnie zrozumie bo sama dwójkę dzieci ma i bywało różnie, a powiedziała że przesadzam, no myślałam że wyjdę z siebie.
                pradip odnośnie tych ankiet to o mnie również pamiętaj
                Patrycja ja również w tym tyg byłam u lekarza na kontrolnych badaniach i wszystko jest dobrze, więc moglibyśmy się zacząć starać o rodzeństwo dla Mai, ale też w zeszłym tyg sie okazało że moja koleżnaka z biura jest w ciąży i strasznie mi to plany pokrzyżowało, parę miesięcy się wstrzymamy ale na pewni nie do jej powrotu bo to za długo.
                Lara ja na tą pogodę to powiem Ci że mam strasznego focha za to że tak mnie zrobiła i w urlpie bylo zimno przez co odwołałam wypoczynek nad morzem
                ehh rozumiem Twoją złość na rodzinkę bo na mnie też się krzywo patrzą że bez kary nie daję młodemu słodyczy i co i raz mu podtykają a najwięcej to moja mama
                Będę pamiętać i o Tobie :*
                To może nie rozpoczynajcie starań oficjalnie ale nie brońcie się za bardzo :P

                Lata podpowiedz mi jak najlepiej "zatrzymać" cukinię? bo młodemu zupka bardzo zasmakowała i placuchy też i po sezonie też bym mu zrobiła

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  witam Was u nas dzis było chłodno a u Was upały - prosze o wiecej słonka od Was , jjmka za Tobą tez chodzi mysl o drugim dzidziusiu - ja mam podobny problem jak Ty z moja tesciowa wiec witam w klubie, pradip ja cukinie tylko porafie zamrozic i taka wykorzystuje do leczo oraz do kremu z cukinia - zamrazam ja w pokrojona w kosteczkach

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    witam Was u nas dzis było chłodno a u Was upały - prosze o wiecej słonka od Was , jjmka za Tobą tez chodzi mysl o drugim dzidziusiu - ja mam podobny problem jak Ty z moja tesciowa wiec witam w klubie, pradip ja cukinie tylko porafie zamrozic i taka wykorzystuje do leczo oraz do kremu z cukinia - zamrazam ja w pokrojona w kosteczkach
                    Jutro z samego rana spakuję troszkę naszego słonka i wyślę do Was poleconym
                    Aktualnie najbardziej skłaniam się ku takiemu mrożeniu właśnie bo pewnie jeszcze długo nie zapomnę o słoiczkach z warzyw od mamy z ogródka które wywaliłam a powiedz mi czy po rozmrożeniu cokolwiek zostaje bo w niej tyle wody i bez mrożenia?

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      pradip to fakt ze w cukinii duzo wody ale w moim odczuciu zostaje i leczo i zupka moim domownikom smakuje, a co sie stalo takiego ze musialas wyrzucic te sloiki od mamy? a słonko chetnie przyjmę u nas tak dzis zimnawo wiec slonko mile widziane, powiem Wam ze mnie tak dzis glowa bolala od rana ze ehh i tak sie zastanawiam pomalowalam nowym rzesem oczy rano - tusz nowo kupiony w terminie z Rimmela czy to mozliwe ze od tego tuszu ;/ jak tylko zmyłam oczy płynem w ciagu dnia to po jakims czasie bol odpuscił - takie mialam wrazenie ze to od tego tuszu - sprobuje uzyc gojeszcze raz i zobacze co i jak z nim

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        pradip to fakt ze w cukinii duzo wody ale w moim odczuciu zostaje i leczo i zupka moim domownikom smakuje, a co sie stalo takiego ze musialas wyrzucic te sloiki od mamy? a słonko chetnie przyjmę u nas tak dzis zimnawo wiec slonko mile widziane, powiem Wam ze mnie tak dzis glowa bolala od rana ze ehh i tak sie zastanawiam pomalowalam nowym rzesem oczy rano - tusz nowo kupiony w terminie z Rimmela czy to mozliwe ze od tego tuszu ;/ jak tylko zmyłam oczy płynem w ciagu dnia to po jakims czasie bol odpuscił - takie mialam wrazenie ze to od tego tuszu - sprobuje uzyc gojeszcze raz i zobacze co i jak z nim
                        Wszystkie były kwaśne
                        A miałaś już kiedyś taką sytuację że kosmetyk Cię uczulił w jakiś sposób? Najlepiej będzie jak pomalujesz jeszcze raz tak jak napisałaś.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam Was my po kawie z mężem ja - ja juz nie wybieram sie spac , pradip nio wlasnie nie bardzo zeby mnie uczulił - zawsze uzywam tych tuszy i tutaj takie cos, sprobuje sie nim znow pomalowac i zobacze co i jak bedzie, a co do sloikow to szkoda bardzo, pradip powiedź mi czy doczytalas wczesniejszy post moj o tej ksiazeczce czy gdzies Ci umknął

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam
                            Pradip Najlepiej zamrozić bo marynowana to będzie zawsze smakowa a tak to użyjesz do wszystkiego Ja też będę mrozić
                            Dziewczyny piszecie o dzidziusiu a ja za was będę kciuki trzymała aby wam się udało Szukam kabla bo chciałam dodać wam zdjęcie z sobotniej zabawy dzieci Dziś ma być upalnie Zobaczymy jak będzie

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Lara nam sie narazie marzy mi ostatnio dosc mocno przyznaje - ale u nas chyba musimy jeszcze poczekac ;/, a za Asie i Patrycje trzymam mocno kciuki, a na zdjecia dzieciaczków czekamy , a u nas slonca brak jakies chmury ino widze i nie wygladaja na takie pogodne wiec chyba upalne jest gdzies gdzie nie ma nas, a tak by sie slonko przydało jakos mi dzis

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                Lara nam sie narazie marzy mi ostatnio dosc mocno przyznaje - ale u nas chyba musimy jeszcze poczekac ;/, a za Asie i Patrycje trzymam mocno kciuki, a na zdjecia dzieciaczków czekamy , a u nas slonca brak jakies chmury ino widze i nie wygladaja na takie pogodne wiec chyba upalne jest gdzies gdzie nie ma nas, a tak by sie slonko przydało jakos mi dzis
                                Wiesz im dłużej będziecie zwlekać tym bardziej za każdym razem będziecie przekładać bo zawsze będzie jakaś wymówka Tak Tak Laura była nie planowana a tak się cieszę że pojawiła się akurat w takim momencie bo nie ma takiej dużej róznicy między nimi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X