Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    ponoc pradip ma byc ciepełko wiec trzymam kciuki aby pogoda Wam sprzyjała , u nas chcemy zalac garażową płytę i też pogoda musi byc bo na deszczu nie ma szans i czekamy na cieplejsze dni, a co do jesieni ta tez mam jakos przeczucie ze stoi za rogiem i mnie to martwi bo jakos mało tego lata i mam takie odczuce jak Ty ze sie nim nie naceszyłam wogole, mnie naszła ochota na chałkę i ide ją zaraz piec mniam mniam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      U mnie też pogoda taka że szkoda gadać, Justyna ja tak jak Ty czuję już jesień, u mnie jest deszczowo, wieje i zimno a za oknem widzę październik

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Weekend ma być upalny ale sobota zimna jak coś się zaczęła teraz niby słoneczko wychodzi Ale koniec lipca i taka pogoda
        Patrycja - zbiegiem czasu potrafiłabyś okiełznać tyle dzieci Tylko teraz to za dużo luzu w te wakacje mają
        Pradip - z czasem to minie gryzienie i oby jak najszybciej Słioczka jeszcze nie degustowałam bo i na obiad zupę grzybowa zrobiłam ,teść wczoraj dał jeszcze gołąbki Ale kusi mnie żeby zrobić Koleżanka nawet dzwoniła że kupiła mi sos sojowy do tego Bo tu w sklepach oczywiście takich cudów nie ma A co tam Jedną partię zrobię Jeszcze wyszukałam marchewkę po koreańsku Ogórki nie dopisały więc jakieś sałatkowe przetwory muszę zrobić

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          ponoc pradip ma byc ciepełko wiec trzymam kciuki aby pogoda Wam sprzyjała , u nas chcemy zalac garażową płytę i też pogoda musi byc bo na deszczu nie ma szans i czekamy na cieplejsze dni, a co do jesieni ta tez mam jakos przeczucie ze stoi za rogiem i mnie to martwi bo jakos mało tego lata i mam takie odczuce jak Ty ze sie nim nie naceszyłam wogole, mnie naszła ochota na chałkę i ide ją zaraz piec mniam mniam
          ej nie kracz z tą jesienią :/
          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          Weekend ma być upalny ale sobota zimna jak coś się zaczęła teraz niby słoneczko wychodzi Ale koniec lipca i taka pogoda
          Patrycja - zbiegiem czasu potrafiłabyś okiełznać tyle dzieci Tylko teraz to za dużo luzu w te wakacje mają
          Pradip - z czasem to minie gryzienie i oby jak najszybciej Słioczka jeszcze nie degustowałam bo i na obiad zupę grzybowa zrobiłam ,teść wczoraj dał jeszcze gołąbki Ale kusi mnie żeby zrobić Koleżanka nawet dzwoniła że kupiła mi sos sojowy do tego Bo tu w sklepach oczywiście takich cudów nie ma A co tam Jedną partię zrobię Jeszcze wyszukałam marchewkę po koreańsku Ogórki nie dopisały więc jakieś sałatkowe przetwory muszę zrobić
          czy Ty aby nie żyjesz już weekendem który dopiero nadchodzi? :P

          Ja tam wierzę ze lato jeszcze przyjdzie bo wpadł leżak z Łomży i trzeba go wykorzystać

          A i dostałam reprymendę z Ambasady T......

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Macie może konta na panelu Norstat? Kiedyś tam była akcja że za zroszenie nowych znajomych dostawało się punkty a teraz nie widzę opcji zapraszania ale też założenia nowego konta wiecie jak to zrobić?

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              o rety Kupiłam dziś udka na niedzielny rosół i mi się pomyliło że dzisiaj sobota No tak Ja już w takim pędzie żyję że nie wiem jaki dziś dzień mamy !
              A konta tam nie mam nawet nie słyszałam o tym

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                o rety Kupiłam dziś udka na niedzielny rosół i mi się pomyliło że dzisiaj sobota No tak Ja już w takim pędzie żyję że nie wiem jaki dziś dzień mamy !
                A konta tam nie mam nawet nie słyszałam o tym
                hehe tak mi się właśnie wydawało ale w takim razie mam nadzieję że uciszysz się że pełny weekend jeszcze przed Tobą
                To taki panel na którym dostajesz punkty za wypełnianie ankiet i potem wymieniasz je na bony Sodexo albo bilety do kina

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  czesc u nas dzis zimno za oknem cos i chmurki - ja sie pytam gdzie słonko i przez to ze tak za oknem u nas dzis jakos porannie i leniwie ;/, Patrycja juz blisko konca tych wakacji kuzynow u Ciebie i bedzie tylko bosko jak już pojadą - hehe szczera jestem ale podzylas w moim odczuciu z nimi chyba, czyzby sie u Was jakies starania o dzidziusia??? mi tez sie marzy drugie oj mocno cos ostatnimnim czasem pradip dzieciaki juz tak maja ze to co zakazane smakuje najbardziej, Lara ja podziwiam Cie za te przetwory
                  Aż wstyd pisać, ale ciesze sie ze już pojechali i została mi tylko moja mała córcia:P ona tam póki co cieszy sie ze wszystkiego A kuzynki to wymagający klienci- mąż zabrał ich dziś na kręgle i pizze to i zadowoleni byli Oni najchętniej to by TV, laptop, tablet, a ja ich męczyłąm chińczykiem, scrablami, monopolem
                  Coś tam zaczynamy myśleć o siostrzyczce dla Oleńki
                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  Weekend ma być upalny ale sobota zimna jak coś się zaczęła teraz niby słoneczko wychodzi Ale koniec lipca i taka pogoda
                  Patrycja - zbiegiem czasu potrafiłabyś okiełznać tyle dzieci Tylko teraz to za dużo luzu w te wakacje mają
                  Pradip - z czasem to minie gryzienie i oby jak najszybciej Słioczka jeszcze nie degustowałam bo i na obiad zupę grzybowa zrobiłam ,teść wczoraj dał jeszcze gołąbki Ale kusi mnie żeby zrobić Koleżanka nawet dzwoniła że kupiła mi sos sojowy do tego Bo tu w sklepach oczywiście takich cudów nie ma A co tam Jedną partię zrobię Jeszcze wyszukałam marchewkę po koreańsku Ogórki nie dopisały więc jakieś sałatkowe przetwory muszę zrobić
                  wow! też podziwiam, jesteś niesamowita masz tyle energii do przetworów i gotowania Ja jak dziś pomyślałam o ogórkah to aż musiałam kawałek ciasta zjeść na pocieszenie się

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    ej nie kracz z tą jesienią :/

                    czy Ty aby nie żyjesz już weekendem który dopiero nadchodzi? :P

                    Ja tam wierzę ze lato jeszcze przyjdzie bo wpadł leżak z Łomży i trzeba go wykorzystać

                    A i dostałam reprymendę z Ambasady T......
                    Cytat jeden mi wcięło:P Norstat nie znam w ogóle, ale w studenckich czasach wypełniałam ankiety na IMAS online- dwa razy po 50 zł uzbierałam potem zarzuciłam. A czemu Amasada T Ci pogroziłą palcem?

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Patrycja To masz odpoczynek No tak się zapaliłam na te przetwory że sie nie mogę powstrzymać Wczoraj do teściów pojechaliśmy bo rodzinę z Łodzi mieli i mąż mówi to weź trochę słoików to i wziełam z chęcią to i mi się zwróciło bo groszem sypnęli dla dzieci Ale ja to rozdaję trochę bo i tak mam dużo

                      Dziś jedziemy na budowę to nazbieram jeżyn na soki ale tego to już nikomu nie rozdam bo soki dzieci w zimie piją dużo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                        Aż wstyd pisać, ale ciesze sie ze już pojechali i została mi tylko moja mała córcia:P ona tam póki co cieszy sie ze wszystkiego A kuzynki to wymagający klienci- mąż zabrał ich dziś na kręgle i pizze to i zadowoleni byli Oni najchętniej to by TV, laptop, tablet, a ja ich męczyłąm chińczykiem, scrablami, monopolem
                        Coś tam zaczynamy myśleć o siostrzyczce dla Oleńki:

                        wow! też podziwiam, jesteś niesamowita masz tyle energii do przetworów i gotowania Ja jak dziś pomyślałam o ogórkah to aż musiałam kawałek ciasta zjeść na pocieszenie się
                        haha gdzie tam dla młodzieży skrable :P
                        Cos czuje ze na tej wizycie teraz najbardziej skorzysta Wasza mała bo będzie zarzucona wielka miłością rodziców
                        I może myśli o siostrzyczce warto wprowadzić w czyn
                        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                        Cytat jeden mi wcięło:P Norstat nie znam w ogóle, ale w studenckich czasach wypełniałam ankiety na IMAS online- dwa razy po 50 zł uzbierałam potem zarzuciłam. A czemu Amasada T Ci pogroziłą palcem?
                        już mi odpowiedzieli że nie poszukują teraz nowych członków. Ja wypełniam od nich ankiety już ze 3 lata i pewnie ze 200zł a może i więcej w bonach od nich dostałam.
                        Ambasada przysłała mi mail ze dostałam od nich paczkę którą miałam obdzielić znajomych i czy na pewno wysłałam wszystkie raporty. A ja raptem 3 im wklepałam juz dawno dawno...
                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        Patrycja To masz odpoczynek No tak się zapaliłam na te przetwory że sie nie mogę powstrzymać Wczoraj do teściów pojechaliśmy bo rodzinę z Łodzi mieli i mąż mówi to weź trochę słoików to i wziełam z chęcią to i mi się zwróciło bo groszem sypnęli dla dzieci Ale ja to rozdaję trochę bo i tak mam dużo

                        Dziś jedziemy na budowę to nazbieram jeżyn na soki ale tego to już nikomu nie rozdam bo soki dzieci w zimie piją dużo
                        Ale miło ze strony rodziny super

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          witam Was u nas słonko dzis na szczescie, mąż pracuje z moim tatą dziś bo mają jakąś fuche do zrobienia wiec urzędujemy z Zosią sama, zjadłyśmy sniadanko na balkonie uwielbiam a teraz bierzemy sie do sprzątania, pradip ja nie znam tych stronek i ja nigdy nie umialam nic uzbierac tych ankiet wiec ;/ ja ostatnio nie mam wogole szczescia w konkursach wiec buuuu jest pod tym względem , Patrycja milego odpoczywania od kuzynostwa, a co do drugiego dzidziusia starajcie sie starajcie malo cos tu mam z brzuszkiem ostatnio, w mojej głowie tez mysl o dziudziusiu kiełkuje powoli ale my chyba musimy poczekac z tym jak narazie ;/, Lara jeżyn to u nas nie ma a szkoda jadłam je ostatnio jak byłam dzieckiem mniam az mi sie smak ich przypomniał milego dnia Dziewczyny

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            Patrycja To masz odpoczynek No tak się zapaliłam na te przetwory że sie nie mogę powstrzymać Wczoraj do teściów pojechaliśmy bo rodzinę z Łodzi mieli i mąż mówi to weź trochę słoików to i wziełam z chęcią to i mi się zwróciło bo groszem sypnęli dla dzieci Ale ja to rozdaję trochę bo i tak mam dużo
                            Dziś jedziemy na budowę to nazbieram jeżyn na soki ale tego to już nikomu nie rozdam bo soki dzieci w zimie piją dużo
                            Miło z ich strony:P Oj chciałabym być na ich miejscu by dobrać się do Twoich przetworów

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              witam Was u nas słonko dzis na szczescie, mąż pracuje z moim tatą dziś bo mają jakąś fuche do zrobienia wiec urzędujemy z Zosią sama, zjadłyśmy sniadanko na balkonie uwielbiam a teraz bierzemy sie do sprzątania, pradip ja nie znam tych stronek i ja nigdy nie umialam nic uzbierac tych ankiet wiec ;/ ja ostatnio nie mam wogole szczescia w konkursach wiec buuuu jest pod tym względem , Patrycja milego odpoczywania od kuzynostwa, a co do drugiego dzidziusia starajcie sie starajcie malo cos tu mam z brzuszkiem ostatnio, w mojej głowie tez mysl o dziudziusiu kiełkuje powoli ale my chyba musimy poczekac z tym jak narazie ;/, Lara jeżyn to u nas nie ma a szkoda jadłam je ostatnio jak byłam dzieckiem mniam az mi sie smak ich przypomniał milego dnia Dziewczyny
                              Z dzidziusiem poczekamy jak wszystkie badania wyjdę dobrze. Wam też życzę by mareznia o dzidziusiu stały się faktem

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Wybaczcie post pod postem ale nie chce mi cytować na raz w jednym poście!

                                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                                haha gdzie tam dla młodzieży skrable :P
                                Cos czuje ze na tej wizycie teraz najbardziej skorzysta Wasza mała bo będzie zarzucona wielka miłością rodziców
                                I może myśli o siostrzyczce warto wprowadzić w czyn

                                już mi odpowiedzieli że nie poszukują teraz nowych członków. Ja wypełniam od nich ankiety już ze 3 lata i pewnie ze 200zł a może i więcej w bonach od nich dostałam.
                                Ambasada przysłała mi mail ze dostałam od nich paczkę którą miałam obdzielić znajomych i czy na pewno wysłałam wszystkie raporty. A ja raptem 3 im wklepałam juz dawno dawno...

                                Ale miło ze strony rodziny super
                                Ja też zbyt się nie napracowałam przy tych raportach, widziałam akcje z pieluchomajtkami u nich, ale wątpliwe by mnie wzięli. choć te pantsy sa fajne bardzo, testowałam na ofemin i mam jeszcze na nie chrapkę

                                Dziś porzucam rodzinkę i wybieram się na panienski siostry

                                Miłego dnia!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X