Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    LOdy z owocami MMmmm pycha
    Upał straszny Moje dzieci śpią tak się zmęczyły Później jedziemy nad rzekę (morze jeżyn jeszcze nazbieram jak się uda ) Ale już nic się niechce
    Zrobiłam wafla a siostrzeniec mówi Czemu moja mama nie robi takich pysznych rzeczy albo jak ziemniaki ,marchewkę ,warzywa na zupę nastawiłam a on mówi ale pysznie wygląda Tak się ośmiejemy z niego i jego tekstów ...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Lara macie wesoło przynajmniej z siostrzeńcem , moja Panna myje z tatą samochody a ja sie własnie odprasowałam z tej gory prania co na mnie czekała uff , ja mam mase ogorkow dzis znow dozbierałam koszyk cały ehh ale nie wiem czy bede cos z nimi dzis jeszcze robic bo upal nawet mi ktora lubi cieplo dzis daje sie we znaki

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        LOdy z owocami MMmmm pycha
        Upał straszny Moje dzieci śpią tak się zmęczyły Później jedziemy nad rzekę (morze jeżyn jeszcze nazbieram jak się uda ) Ale już nic się niechce
        Zrobiłam wafla a siostrzeniec mówi Czemu moja mama nie robi takich pysznych rzeczy albo jak ziemniaki ,marchewkę ,warzywa na zupę nastawiłam a on mówi ale pysznie wygląda Tak się ośmiejemy z niego i jego tekstów ...
        Ale słodki siostrzeniec wesoło macie u siebie U nas co nazbieram jeżyny to zaraz wszytsko znika a planowałam sok jakiś zrobić;p

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          Lara macie wesoło przynajmniej z siostrzeńcem , moja Panna myje z tatą samochody a ja sie własnie odprasowałam z tej gory prania co na mnie czekała uff , ja mam mase ogorkow dzis znow dozbierałam koszyk cały ehh ale nie wiem czy bede cos z nimi dzis jeszcze robic bo upal nawet mi ktora lubi cieplo dzis daje sie we znaki
          Mnie też straszy prasowanie-już mi się szafa nie domyka Ten upał jest straszny. lubie ciepełko ale nie aż tak. na szczęście Olka nawet z cerą i umiłowaniem słońca do taty podleciała. Lata żywa jak skowronek od rana do wieczora a ja ledwie się za człapię

          czekam na męża i chyba pójdziemy się chłodzić na taras

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Upały dają popalić Padam
            Właśnie szukam pomysłu na prezent dla byłego szefa męża bo zaprosił nas na 50 urodziny i jeszcze ten rowerek dla Kuby
            Dla szefa karafkę z grawerem znalazłam w komplecie ze szklankami a z rowerem nie mogę się się zdecydować

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              uff gorąco - ja się cos dzis słabiej czuje powiem wam Dziewczyny, jak wrocilismy z kosciołka to tak mi sie kreciło w głowie i było nie dobrze ze musiała isc sie polozyc, na szzescie sie porawiło mi choc głowa troszku boli, Zosiaczek zmeczony spi sobie - choc to ona w nocy popłakiwała nam i wogole ciezka noc miala nawet bardzo - rano na szczescie wstala w lepszym humorku, u nas w pokoju jest prawie 30 stopni i gdyby nie wiatrak bylo by ciezko ;/ jak Zosia wstanie wybieramy sie do moich rodzicow

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                normalnie jakaś Afryka się nam tu robi. Dziś słońce dało w kość. Justynko lepiej się czujesz? Słońce wykańcza. my też ledwie żyliśmy tylko moje Bobo jakby z krwi afrykanka, hasała, jadła za dwóch, bateria na 100%, gdy u nas na wyczerpaniu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                  normalnie jakaś Afryka się nam tu robi. Dziś słońce dało w kość. Justynko lepiej się czujesz? Słońce wykańcza. my też ledwie żyliśmy tylko moje Bobo jakby z krwi afrykanka, hasała, jadła za dwóch, bateria na 100%, gdy u nas na wyczerpaniu
                  juz mi lepiej ale pod wieczór wczoraj znów było mi kiepsko - w nocy nie było czym oddychac, moj B. wietrzył pokoje bo nie mogl spac cos, na szczescie Zosia miała lepszą nockę niz ostatniej nocy, dzis ponoc tez ma byc gorąco ;/ ja lubie ciepło ale tak jak wczoraj było dało mi w kosc, ja płace rachunki wlasnie i mam dzis cala liste rzeczy ktore musze zrobic ;/ mam nadzieje ze słonce zbyt duze nie pokrzyzuje mi planów

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam Was gorąco ...
                    Dzieci mają niespożyte pokłady energii a dorosłemu nic się nie chce
                    Najgorzej jeszcze obiad gotować bo nasze chłopaki to wczoraj wymyślili naleśniki :/ tylko komu chciałoy się smażyć
                    Justyna -chyba zadługo na słońcu przebywałaś

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Lara w tym problem ze nie byłam na słonku wczoraj - bo w kosciele stalismy na polku ale w całkowitym cieniu nawet zaparkowalimy samochod tak by isc w cieniu, potem musilismy jechac do naszej kierowniczki budowy i w słoncu szłam moze jakies 3 minuty do bloku, w samochodzie kliamtyzacja włączona była - potem szybko do domku jechalismy, mi juz w samochodzie było nie bardzo wiec jak tylko do jechalismy do domku to poszłam lezec - e tam mam nadzieje ze nie wróci taki stan oby, a macie dzis jakies pomysl na obiad bo w mej glowie pustka w tym temacie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Gdybyście zaglądały w wątek kulinarny to ja częściej też bym tam pisała ...
                        Ostatnio robiłam zupę cytrynową Już kiedyś pisałam że mam ochotę ją zrobić i o dziwo smakowała Nawet mąż zjadł Czyli musiała mu smakować

                        Dzisiaj robię albo ryż z pieczarkami tylko z przepisu siostry bo przywiozła marynowane pieczarki tzn w puszce ale jeśli tu kupię ryż do risotta bo inaczej będzie zupa też po włosku ale muszę sprawdzić czy mam pesto Jeszcze nie grzebałam po szafkach

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Lara a Twoje Dzieciaczki lubią włoską kuchnie? bo u mnie Zosiek to taki niejadek ze ehh a juz niekiedy nie wiem co jej gotowac by zjadła ;/ ja niekiedy patrzeba na nasza Gabii core siostry jak je z checia i miłościa to normalnie zadroszcze siostrze ze nie ma tyle problemu z jedzeniem Gabii

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Moje uwielbiają Makarony to mogłyby jeść nawet same Nie miałam jakiegoś większego problemu z jedzeniem bo zawsze miały apetyty Może Zosi też się zmieni tylko czasu na tą zmianę potrzebuje
                            Wiem że syn szwagierki to do tej pory taki niejadek a ma teraz 5,5 lat i jedynie co lubi kasze i kiełasę bo innej szyneczki czy sera nie zje a owoców to już w ogóle

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              jak dzieciaki lubi jeść i jedzą praktycznie wszystko to jest ciut latwiej, ja musze starsznie kombinowac tak by cos zjadła ;/, niekiedy gotuje na dwa dania bo cos innego dla Zosi cos innego dla nas - licze ze jej sie to odmieni, to u nas z owocami i surowymi warzywami nie ma takiego problemu bo to lubi ale jesli chodzi o sniadania, obiady i kolacje to jest problem - jak niekiedy widze jak dziubie jak kurka to mnie serce boli bo nie wiem o czym to moje dziecie żyje, narazie nie wyglada na jakiegos niejadka ale ja to sie matrwie czy jej organizm ma tyle wszytskich witamin co potrzebuje

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Justyna - to widzisz dobrze że coś w ogóle je i warzywa i owoce to chyba z ciepłymi posiłkami ma ?
                                Moje dzieciaki właśnie wstały idę szykować śniadanie Jak się przyzwyczaiły do późnego wstawania tak czyba do szkoły to już marudzić będą

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X