Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    monte snack

    My właśnie sprawdzamy mleczną kanapkę od Monte. Świetna przekąska, nie jest zbyt słodka no i dla dziecka które nie je rzeczy mlecznych świetny przemytnik czegoś mlecznego. Super nadaje się na drugie śniadanie. Czekoladowo orzechowy krem to dodatkowy atut

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testowanie Monte snack

      My też testujemy te wspaniałe kanapki . Moje wnuki , a mam czterech pięciolatków są zachwycone ich smakiem . Stanowią doskonałą przekąskę zwłaszcza podczas zabawy na placu zabaw , gdzie maluchy są wiecznie głodne . Rewelacja .

      Skomentuj


        Odp: Testowanie Monte snack

        Kanapki były wyśmienite. Bardzo szkoda, że już się skończyły. Teraz ja i moje dzieciaki wypatrujemy ich w sklepach. Niestety, kanapek Monte Snack nie można zakupić w mojej okolicy. Chyba będę musiała udać się do Łodzi na polowanie. Dzieciaki pragną tych przekąsek na drugie śniadanie do szkoły.

        Skomentuj


          Odp: monte snack

          Zgodzę się z Tobą, że jest smaczna. Taka kanapka na pewno pozwala pozbyć się uczucia głodu na kilka godzin. Moje dzieciaki są uwielbiają, jednak i one twierdzą, że jest trochę za słodka. Nie mniej jednak kanapki Monte Snack są czymś nowym i zaskakującym dla podniebienia. Porównując stosunek ich walorów smakowych z innymi podobnymi produktami muszę wystawić im bardzo pozytywną opinię.

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            My tez dostaliśmy ta możliwość przetestowania monte snack szczerze POLECAM to jest naprawdę dobre i smaczne można to jeść bez końca, córki ucieszone a ja razem z nimi

            Skomentuj


              MONTE Snack -Super przekąska

              Hej
              Zachęcam wszystkich rodziców i łasuchów do spróbowania nowej Mlecznej kanapki Monte Snack.Świetna i szybka przekąska dla naszych pociech która doda energii naszym dzieciaczkom .Smak i nadzienie jest inne niż w już dostępnych w tego typu przekąskach Gorąco polecam!

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack

                Dzięki TRND mam i ja możliwość przetestować kanapki Monte Snack. Kanapeczki dotarły do nas bardzo dobrze zapakowane. Suchy lód
                doskonale chłodził zawartość opakowania.Po przełożeniu kanapek do lodówki, trochę pobawiliśmy się suchym lodem
                ( dymu było z tego bardzo dużo, suchy lód napompował balonika, oraz wysadził plastikową butelkę). Po zabawie z suchym lodem,
                gdy kanapeczki w lodówce już się odmroziły, przystąpiliśmy do pierwszych testów. Najpierw spróbowała najmłodsza pociecha,
                która jest strasznym niejadkiem i jakie było moje zdziwienie, gdy zjadła pół mlecznej kanapki. Mała jeszcze nie potrafi mówić,
                ale było widać, że jej bardzo smakowało. Następne kanapki testowały starsze córki, które stwierdziły, że kanapki są o wiele smaczniejsze
                od kanapek konkurencyjnych firm.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testowanie Monte snack

                  Kiedy odebrałam od kuriera wspaniale i niezwykle nowocześnie & bezpiecznie zabezpieczoną przesyłkę #MonteSnack od razu poczęstowałam ją miłych panów, którzy prowadzą lombard na mojej ulicy. Byli zaskoczeni ale na ich twarzach pojawił się bezcenny uśmiech.

                  Skomentuj


                    Odp: Testowanie Monte snack

                    My także testujemy kanapki, wszystkie nasze już zjedzone a te do rozdania rozdane... teraz opiniujemy, kanapki jak dla mnie za slodke ale dzieciaki je bardzo polubily. domagaja sie zeby teraz kupowac im na sniadanko.

                    Skomentuj


                      Odp: Testowanie Monte snack

                      Mleczna kanapka Monte Snack-delikatny biszkopt skrywający w swoim wnętrzu pyszne mleczne i czekoladowo-orzechowe nadzienie.
                      Bardzo smaczna,delikatna,miękka,nie za słodka.Idealna jako szybka przekąska.
                      Monte Snack,to prawdziwa przyjemność smakowania.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testowanie Monte snack

                        Witam!Jestem testerką Monte Snack.Chciałabym polecić rodzicom ten pyszny biszkoptowy batonik.Jest to idealna przekąska dla malucha i nie tylko.Mój 6-letni syn i 62-letni tata są pod wrażeniem tego batona.Zdecydowanie polecam

                        Skomentuj


                          Odp: Testowanie Monte snack

                          Witam wszystkich testujących przekąskę monte snack. Nie jestem zwolennikiem słodyczy w szkole, natomiast ten biszkopcik z kremowym mlecznym nadzieniem absolutnie mnie zaskoczył. Dzieciaki zachwycone, że mogą zjadać słodkie (w granicach normy) przekąski a ja mam spokój bo nie wołają później "daj cukierka". Polecam Monte Snack wszystkim mamom ps. z kawką też smakuje wyśmienicie

                          Skomentuj


                            Odp: Monte Snack - najlepsza mleczna kanapka/testowanie

                            zaczął się rok szkolny ,a więc czas ,kiedy szykujemy różne kanapki i przekaski dla naszych małych i trochę starszych pociech.Staramy się,żeby to były przekaski zdrowe i smaczne.Osobiście na osłodę ciężkich szkolnych dni polecam Monte Snack bo nie za slodkie,smaczne,pożywne,delikatne w smaku...Polecam

                            Skomentuj


                              Odp: monte snack

                              Też miałam okazję testować kanapkę Monte Snack razem z moimi dziećmi i rodziną. Wszystkim kanapka smakuje, najbardziej mężowi Jest delikatna, niezbyt słodka, nadaje się na przekąskę w szkole lub pracy. Młodszy syn jak widzi, że brat je to też chce od niego gryza

                              Skomentuj


                                Odp: Testowanie Monte snack

                                Witam,
                                Należę do grona osób, które miały przyjemność uczestniczyć w bardzo słodkiej i przepysznej kampanii portalu TRND, testowaniu kanapek mlecznych firmy Monte Snack. Są to przekąski w sam raz na drugie śniadanie, nie tylko dla dzieci. Ten delikatny biszkopt wypełniony kremem mlecznym orzechowo-czekoladowym smakował zarówno moim dzieciom, jak i ich kolegom ze szkoły, którzy zostali poczęstowani przez moje dzieci. Ja również wzięłam kanapki do pracy i tam rozdałam zwłaszcza tym, którzy mają dzieci, żeby porównać w szerszym gronie. Kanapka mleczna Monte Snack otrzymała bardzo pozytywne opinie. Możliwość przetestowania jej w formie podarunku, zachęciła niektórych do dalszego kupowania jej dla swoich dzieci jako przekąski. Wprawdzie były głosy ze strony rodziców, że mogłaby być mniej słodka, ale to opinia rodziców, dzieci się nie skarżyły. Tak więc mogę z całą odpowiedzialnością polecić kupowanie kanapki Monte Snack o smaku orzechowo-czekoladowym naszym dzieciom oraz dorosłym, którzy są łasuchami. Do kawy idealna.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X