Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Monte Snack

    Monte kanapka Pyszna przekąska Jest pyszna, orzechy, mleko.. czyli wszystko co najlepsze Jest lekka i delikatna jedyna w swoim rodzaju

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      Kanapki są super, moje dzieciaczki je uwielbiają. Podaję im je na drugie śniadanie. A sama nie powiem, do kawusi zajadam bardzo chętnie Szczerze polecam. Pyszności

      Skomentuj


        Odp: Monte Snack

        Dla wielu ludzi, niemal dla każdego
        kanapki Monte to coś wspaniałego
        są takie mleczne, pełne słodkości
        dla mej rodziny i moich gości.
        Są niczym balsam dla chorej duszy
        i /nie przemilczę/ dla mojej...tuszy.
        Pyszny biszkopcik, w środku krem
        czy jest coś lepszego? na pewno nie.
        Jeśli zjesz jedną- tryśniesz humorem,
        a jeśli dwie- sięgniesz po zdrowie
        niczym do nieba albo do gwiazd
        nie czekaj długo lecz szybko sprawdź!

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack - pyszna przekąska

          Monte Snack to kakaowy biszkopt z mlecznym i czekoladowo-orzechowy kremem. To smaczna, pożywna przekąska dla dzieci, a dla dorosłych małe "co nie co" do kawy. Słodki smak nadzienia przełamuje biszkopt.

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            My również z rodzinką testujemy mleczną kanapkę Monte snack i wszyscy ją uwielbiamy. Na pewno na stałe zagości w naszym domu. Świetnie nadaje się na drugie śniadanie dla dzieci, a dla rodziców jako słodka przekąska do kawy. Gorąco polecam

            Skomentuj


              Odp: przekąski - Monte snack

              Od jakiegoś czasu z moją rodziną mam okazje poznawać kanapki Monte Snack dzięki udziałowi w projekcie z TRND.
              Wcześniej próbowaliśmy wraz z dziećmi różnych mlecznych kanapek, ale ta zdecydowanie nam najbardziej posmakowała.
              Kanapka Monte Snack to biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Dla nas jest idealną propozycją na małą przekąskę gdy akurat mamy ochotę na coś pożywnego i słodkiego. Polecam każdemu spróbować a na pewno sięgniecie po nie po raz kolejny tak jak i my

              Skomentuj


                Odp: przekąski - Monte snack

                Również miałem przyjemność wypróbowania przekąski jaką jest Monte Snack. Nie dosć, że jest nie droga, to i smaczna. Biszkopt czekoladowy z mlecznym wsadem i orzechową nutką. Fajny na drugie sniadanie dla naszych pociech. Oczywiście nie codziennie znajmy umiar. Polecam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: przekąski - Monte snack

                  My też już spróbowaliśmy mlecznych przekąsek, moje dwa urwisy Majusia i Franiu uwielbiają je i bardzo im posmakowały. Moja córka codziennie do szkoły sobie bierze. A mój mąż podjada moim dzieciom te mleczne kanapki. Wiekszośc moich kolezanek i z rodziny chwali sobie te kanapki.

                  Skomentuj


                    Odp: Monte Snack

                    Witam, również dostałam się do kampanii monte snack, moje dziecko zachwycone zaraz po otrzymaniu paczki i otwarciu poleciał podzielić się z innymi dziećmi wszystkim smakowało , zresztą mojemu synowi smakuje wszystko co słodkie i mleczne. Również ja jak i mój mąż nie odmówiliśmy sobie tej przyjemności i powiem jedno niebo w gębie będę polecać dalej

                    Skomentuj


                      Odp: Monte Snack

                      Po rozdaniu wszystkich kanapek i zebraniu opinii od mam i dzieci mogę je podzielić na dwie grupy. Dzieciaki w większości chętnie zajadały choć niektóre po dwóch gryzach odkładały baton mówiąc, że jest za słodkie. Rodzice w większości narzekali właśnie na tą słodkość. Skłoniło mnie to do przeanalizowania składu kanapki. I rozczarowałam się. Większość testujących pewnie "będzie Wam słodzić" i rozpływać się nad zaletami kanapki Monte. Niestety ja podejdę do sprawy rzetelnie i zgodnie z moim wykształceniem (chemia). Kanapka, która ma być rekomendowana dzieciom powinna zdecydowanie zawierać mniej cukru a już na pewno nie zawierać syropu glukozowo-fruktozowego. Eksperci biją na alarm, bo syrop glukozowy-fruktozowy jest szkodliwy dla zdrowia. Podwyższa poziom złego cholesterolu, nie dostarcza żadnych właściwościowi odżywczych i powoduje spadek wrażliwości organizmu na hormon – leptynę, który odpowiada za informowanie mózgu o naszej sytości. Węglowodany złożone mają w sobie coś poza samym cukrem – np. witaminy, błonnik. Syrop, czyli cukier prosty, nie ma żadnych wartości odżywczych. Ma za to wyższy indeks glikemiczny, przez co po zjedzeniu takiego produktu podnosi się nam poziom glukozy we krwi. Efekt? – Jesteśmy szybciej głodni, jemy szybciej, częściej i coraz więcej. Poza tym mamy większą ochotę na produkty z cukrem. Przez to wszystko szybciej tyjemy. Ogólnie czytając skład kanapki Monte rozczarowałam się Nie będę zanudzać szczegółami bo każdy może sobie sprawdzić skład i wyciągnąć wnioski. Reasumując podanie kanapki dziecku dwa razy w miesiącu może być ale podawanie jej codziennie odradzam zdecydowanie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte Snack

                        Razem z rodziną i znajomymi testujemy dla TRND Monte Snacki. Mój syn został fanem mlecznych kanapek firmy Zott. Musiałem je dobrze ukrywać żeby inni mieli co testować. Na urodzinach bratanicy był konkurencją dla tortu urodzinowego, niektóre dzieci wybrały mleczną kanapkę zamiast torta.
                        Delikatny biszkopt mlecznym i czekoladowo-orzechowym kremem to smak, który łatwo polubić i trudno zapomnieć. Doskonale nadaje się na lekką przekąskę lub deser - byle nie za często .

                        Skomentuj


                          Odp: przekąski - Monte snack

                          Monte Snack to pyszna, dodająca energii przekąska zarówno dla dzieci jak i dorosłych.Mojej rodzinie bardzo smakowała a dzieci je uwielbiają.To świetny pomysł na drugie śniadanie do pracy lub szkoły a także jako poczęstunek dla dzieci na spacerze, czy na placu zabaw.

                          Skomentuj


                            Odp: Monte Snack

                            Witam testerki i testerów
                            Bardzo się ucieszyłam, że przetestujemy Monte Snack.Już dawno mnie kusiły w sklepie ale jakos nie było okazji żeby spróbować. Dzieciom i mężowi bardzo smakują.Muszę im wydzielać A mój trzylatek codziennie prosi mnie o "wafelkę, która nie chrupie". Jeśli o mnie chodzi to jest za słodka ale uśmiech dzieci świadczy o tym, że przekąska jest stworzona dla małych i wymagających brzuszków

                            Skomentuj


                              Odp: Monte Snack

                              Witam, ja również mam możliwość testowania kanapki Monte Snack
                              Kanapka jest pyszna i kompaktowa idealna na drugie śniadanie.
                              Polecam z czystym sumieniem każdemu zarówno dużemu jak i małemu

                              Skomentuj


                                Odp: Monte Snack

                                Ja również testuję Monte Snack. Rewelacyjna przekąska dla dzieci i dorosłych.Połączenie mlecznego kremu,orzechów laskowych i czekolady sprawia, że produkt jest smaczny i pożywny. Moje dzieci go uwielbiają podobnie jak dzieci moich znajomych,warto spróbować.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X