Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Testowanie kanapki Monte Snack

    Monte Snack to świetna przekąska na drugie śniadanie dla dzieci, a rewelacyjny batonik do kawki dla dorosłych, słowem „dla każdego coś dobrego” Mojej córce i całej rodzinie bardzo smakowała, nie są za słodkie, nie kruszą się, są lekkie i szybko znikają. Słowem pyszności.
    Zalety:
    delikatny biszkopt i smak,
    puszyste i mleczne
    nie są mdłe
    nie kruszą się
    doskonałe do kawy
    pożywne drugie śniadanie dla dzieci.

    Zdecydowanie polecam

    Marcelinka

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      Testujemy Monte Snack z radością i ze smakiem. Pyszne, puszyste - szkoda, że takie małe. Córka je uwielbia, mąż je uwielbia, a ja no cóż, też uwielbiam. Nasza pociecha jest strasznym niejadkiem, ale jak wie, że na deser będzie mleczna przekąska Monte to zje praktycznie wszystko. Polecamy każdemu.

      Skomentuj


        Monte snack

        Witam,
        chciałabym podzielić się z wami pewną nowością jaką jest Monte Snack.
        A mianowicie jest to mleczna kanapka z orzechowym kremem. Pyszna i praktyczna. Jest tania, smaczna i zawiera wiele wartości odżywczych.
        W świecie gdzie zabraniają dzieciom wszystkiego one i tak sięgną po coś co jest zakazane więc może lepiej dać im w domu choć taką małą kanapeczkę?
        Moim zdaniem warto ją spróbować, zwłaszcza że cena zachęca.
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack

          mleczne kanapki monte snack rozchodzą się w mgnieniu oka, a zjadane jeszcze szybciej. co prawda już rozdałam wszystkie kanapeczki ale uśmiech na buzi jeszcze się pamięta.
          wiem ze niektórzy rodzice musieli pojść kupić parę sztuk, ponieważ ich pociechom tak posmakowały że nie odpuściły
          fajnie, jak się jest uczestnikiem kampanii w której można sprawić radość dzieciaczkom, jak to mówią- mała rzecz a cieszy

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            jestem bardzo zadowolona z możliwości wzięcia udziału w testowaniu mlecznych kanapek monte snack bo są naprawdę pysznę. pyszny biszkopcik z mlecznym nadzieniem, z pyszną masa w srodku, choc fajnie by smakowała jak byłaby tam np jakaś galaretka
            świetnie nadaję się na drugie śniadanie lub jako przekąska na podwieczorek

            Skomentuj


              Monte Snack

              Ja również spróbowałam Monte Snack. Właściwie to namiętnie próbuje je moja córka. Oczywiście jest zachwycona. Muszę ją stopować w zajadaniu się Kanapka jest lekka, smaczna i doskonale sprawdza się jako przekąska. Przy tej okazji zaczęliśmy próbować innych produktów Monte i jak na razie wszystkie są smakowite. Kanapka najlepiej smakuje gdy jest schłodzona.

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack

                I ja z rodzinka i znajomymi testowałam Monte Snack. Pychota , najlepsza z mlecznych kanapek jakie jadłam do tej pory.Wszyscy zachwyceni . Delikatne , puszyste , wypełnione mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Smaczna i zarówno pożywna przekąska dla każdego.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testowanie Monte snack

                  Dzięki testom w kampanii TRND miałam okazję przetestować pyszną przekąskę dla dzieci jak i dorosłych. Jest mięciutka i puszysta, w smaku obłędna tylko szkoda że jest taka malutka. Mieć cudo w ustach które szybko znika trochę smutne. Biszkopt jest troszkę za słodki ale mleczne nadzienie delikatne jak chmurka a do tego pyszne nadzienie czekoladowo orzechowe. Mojej córce bardzo posmakowało, od małego lubi Monte. A nam dorosłym do kawy smakuje idealnie. Polecam w miarę opanowania

                  Skomentuj


                    Odp: przekąski - Monte snack

                    wczesniej próbowałam wraz z dzieckiem różnych mlecznych kanapek .. wszystkie smakowały podobnie do czasu aż udało nam się wziąć udział w projekcie z TRND MOnte Snack! Te kanapki są rewelacyjne!! POżywne i smaczne, mają wspaniały posmak orzecha laskowego - którego nie ma żadna inna mleczna kanapka, znikają bardzo szybko, smakują i dzieciom i dorosłym, nawet mój maż który do tej pory był przeciwnikiem takich przekąsek zmienił zdanie, zawsze uwielbiał desery z Monte, a teraz te mleczne kanapki są wyśmienite i inne od pozostałych mlecznych kanapek

                    Skomentuj


                      Odp: Testowanie Monte snack

                      Mam możliwość dzięki TRND przetestować Monte Snack. Dzieci są zachwycone mlecznymi kanapkami. Monte Snack to delikatny i miękki biszkopt w połączeniu z nadzieniem mlecznym i orzechowym sprawia, że kanapka rozpływa się w ustach. Ma bardzo dobrą opinię. Wywołuje uśmiech u dzieci i dorosłych. Warto spróbować.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Monte Snack

                        Ostatnio testowaliśmy z dziećmi kanapki Monte Snack. Rewelacja! Są puszyste, mięciutkie i bardzo sycące dla dzieci. Przede wszystkim to idealne rozwiązanie na deser, ponieważ są bardzo zdrowe.

                        Skomentuj


                          Monte Snack

                          Nieziemski smak. Teraz ulubiony deser w formie mlecznej kanapki -puszysty biszkopt z cudownym nadzieniem.Rozkosz dla podniebienia.

                          Skomentuj


                            Odp: Monte Snack

                            Witam
                            Mi również udało się dostać do testów mlecznej kanapki Monte Snack. Moje dzieci i maż bardzo się ucieszyli, gdy zobaczyli w lodówce pudełko pełne smakołyków. Oczywiście batoniki zostały natychmiast wypróbowane. Bardzo smakowały zarówno moim córkom jak i mężowi. Pierwsza spróbowała moja młodsza córka, na pytanie czy jej smakuje powiedziała: „To najlepszy baton jaki jadłam”. Starsza córka stwierdziła, że kanapka jest mocno czekoladowa a mleczne nadzienie puszyste i delikatne. Obie z wielką chęcią zabrały kanapki do szkoły żeby poczęstować koleżanki. Monte snack smakowało również mi chociaż zazwyczaj za słodyczami nie przepadam. Mleczna kanapka znakomicie pasowała mi do kawy, moim zdaniem jest bardzo sycąca, nie byłam w stanie zjeść więcej niż jedną. Sugerowana cena 1,49 jak najbardziej odpowiednia.

                            Skomentuj


                              Monte Snack

                              Testuję wraz z rodziną mleczną przekąskę w formie kanapki, rewelacyjny produkt zamiast batonów i innych zbędnych słodkości. Delikatny i aksamitny, subtelny smak, dzieci za nim szleją.

                              Skomentuj


                                Odp: Testowanie Monte snack

                                Chciała bym również podzielić się moim zdaniem o Monte snack,oraz opinią moich degustatorów.
                                Dzieci które poczęstowałam są zachwycone.Dorośli również.
                                Ja pomimo,że jestem w ciąży nie jestem wielką fanką słodyczy,lubię od czasu do czasu coś zjeść,ale z umiarem i taka kanapka monte jest dla mnie w sam raz,bo nie jest przesadnie słodka,ma ciekawy,wyraźnie orzechowy smak.Biszkopt jest miękki i delikatny.Najlepiej smakuje zimna.
                                Jest to dobra przekąska do szkoły dla mojego dziecka jak jest po zdrowym śniadaniu w domu to dostaje coś pysznego ale nie za słodkiego do szkoły.
                                Polecam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X