Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: test kanapki monte snack

    Również testujemy kanapki Monte Snack. Kanapki szybciutko zostały zjedzone przez małych testerów. Nawet niejadki i małe dzieci pałaszowały... Kanapki są puszyste i lekkie. Nie są mdłe. Super przekąska dla dzieciaków w szkole na drugie śniadanie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testowanie Monte snack

      Witajcie
      My również mieliśmy okazję, dzięki trnd, skosztować Monte Snack i tak jak myślałam przed skosztowaniem: nie jest to zwykła mleczna kanapka dzięki niespodziance, czyli orzechowo-czekoladowemu sercu . Moi chłopcy połykali kanapki w całości byle jak najwięcej, ja najpierw jadłam biszkopt i mleczne nadzienie a na koniec zostawiałam sobie orzechowo-czekoladowy środeczek.
      No pycha... mogłabym jeść na śniadanie, obiad i kolację . Polecam

      Skomentuj


        Odp: Monte Snack

        kolejne kanapeczki rozdane i kolejne buzie usmiechniete poniewaz tak szybko znikaja ze lewdo sie je rozpakuje a juz ich prawie nie ma.
        wczoraj mialam gosci z dziecmi i bylo takie szczescie i zadowolonie a o usmiechu juz nie wspomne jaka radosc wywoaly takie kanapeczki u dzieci, a u rodzicow to ze mozna cos za darmo dostawac i probowac
        cos niesamowitego

        Skomentuj


          Odp: test kanapki monte snack

          Mam i ja a raczej miałam. Faktycznie kanapki Monte Snack rozchodzą się jak świeże bułeczki Miałam już kilka okazji podzielić się tymi pysznymi przekąskami i widok uśmiechniętych buziek jest bezcenny. To trafiony produkt dla dzieci i dla mam. Dzięki temu,że kanapki nie są polane czekoladą dzieci jedzą je z apetytem i nie brudzą się,a w środku i tak czeka je czekoladowo-orzechowa niespodzianka Chętnie w ramach drugiego śniadanka daję mojemu przedszkolakowi Monte Snack. Polecam wszystkim mamą

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            nooo wkoncu udalo mi sie zarejestrowac

            moja rodzinka i moi znajomi oszaleli na punkcie tych kanapeczek
            sa naprawde przepyszne, ten biszkopcik, ta masa smietankowo-orzechowa poprostu rozplywaja sie w ustach.
            naprawde polecam

            Skomentuj


              Odp: Monte Snack

              musze nadrobic wkoncu troche zaleglosci

              kiedy znajomi otrzymali ode mnie male niespodzianki, po uprzednim opowiedzeniu o kampanii jak i o samym produkcie. buzia i usmiech dzieci i ch rodzicow bezcenne
              radosc z otrzymanej malej rzeczy- rowniez bezcenna
              coz tu wiecej pisac..

              Skomentuj


                Odp: Testowanie Monte snack

                Dzięki portalowi TRND stałam się ambasadorką Monte Snack i chciałabym powiedzieć ,że to najsłodsza kampania z jaką do tej pory miałam przyjemność Jest pysznie , każdy zadowolony, znajomi oraz rodzina pokochali tą przekąskę , bo jest smacznie oraz zdrowo. Moje dzieci strasznie ją polubiły , więc myślę ,że na tle innych kanapek się wyróżni , jest smaczniejsza i tania , co też się liczy zwłaszcza jak się ma dwóch małych smakoszy. Mleczną kanapkę oceniam na 5 plus i polecam wszystkim : małym i dużym.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Monte Snack

                  Monte Snack to najlepsza przekąska dla dzieci jak i dorosłych , sama bardzo często podjadałam ją w pracy wraz z przyjaciółmi, ukryte w nim mleko jest idealne aby dzieci miały urozmaiconą dietę , bardzo mocno polecam

                  Skomentuj


                    Odp: Testowanie Monte snack

                    Dzięki portalowi TRND zostałam wybrana na ambasadorkę marki Monte Snack. Przesyłka świetnie zapakowana i zabezpieczona do transportu. Opakowanie ze styropianu stworzyło mini lodówkę dla zawartości - MONTE SNACK. Dzieci zachwycone mlecznymi kanapkami. Wymieniały nawet komu mamy je dać do spróbowania. Kanapka Monte Snack - ma świetnie dobraną kompozycje smakową, przez co ma bardzo wyważony smak. Delikatny i miękki biszkopt w połączeniu z nadzieniem mlecznym i idealnie skomponowane nadzienie orzechowe sprawiają, że kanapka rozpływa się w ustach. Jest uwielbiana zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Minus ma tylko jeden - za szybko się kończy.

                    Skomentuj


                      Odp: Testowanie Monte snack

                      Całkowita racja - mleczna kanapka za szybko się kończy. Może firma Zott pomyśli o wersji XXL? Fajne jest w niej to, że można ja jeść na wiele sposobów. Ja najczęściej najpierw odgryzam boki, a dopiero później jem nugatowy środek. Palce lizać. Dziękuję TRND.pl za możliwość rozkoszowania się smakiem Monte Snack!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testowanie Monte snack

                        ja również testowałam mleczne kanapki MOnte zawsze myślałam że mleczne kanapki to sama chemia i cukier , ależ nie mleczna kanapka od Monte jest przepyszna!! Pożywna i idealna na drugie śniadanie, ma doskonały posmak orzechów laskowych kanapki z Monte nie da sie pomylic z żadną inną kanapką od dziś kupuje juz tylko MONTE SNACK

                        Skomentuj


                          Odp: Monte Snack

                          ja również testowałam mleczne kanapki MOnte zawsze myślałam że mleczne kanapki to sama chemia i cukier , ależ nie mleczna kanapka od Monte jest przepyszna!! Pożywna i idealna na drugie śniadanie, ma doskonały posmak orzechów laskowych kanapki z Monte nie da sie pomylic z żadną inną kanapką od dziś kupuje juz tylko MONTE SNACK
                          Odpowiedź z Cytowaniem

                          Skomentuj


                            Odp: test kanapki monte snack

                            Monte Snack zachwyca smakiem, bardzo dobrze acz delikatnie wyczuwalna nuta orzechowego nadzienia zachwyca szczególnie dzieci. Moje dziecko stwierdziło, że to będzie jego ulubiona kanapeczka. Trzeba przyznać, że jest naprawdę pyszna, nie za słodka, choć słodkości ma w sobie wiele. Koledzy i koleżanki, których obdarował synek, byli zachwyceni smakiem. Nikt nie "pogardził" kanapeczką.

                            Skomentuj


                              Odp: Testowanie Monte snack

                              Witam. Mam przyjemność brać udział w projekcie Trnd. Testujemy Monte Snack.
                              Moja opinia o Monte Snack- świetna przekąska dla dzieci jak i dorosłych. Pasek czekolady w mlecznym nadzieniu syci bardziej niż konkurencyjne batoniki. Sam baton jest smaczny.Czekoladowy biszkopt jest delikatny,na pewno nie jest kruchy ale to i dobrze. Mleczne nadzienie także super smakuje.

                              Skomentuj


                                Odp: Testowanie Monte snack

                                SKŁADNIKI:
                                tłuszcze roślinne (palma, kokos), mleko 22%, cukier, mąka pszenna, syrop glukozowo-fruktozowy, mleko w proszku pełne (3,4%), białka mleka, kakao w proszku o obniżone zawartości tłuszczu (2,6%), jaja w proszku, skrobia, zmielone orzechy laskowe (1,2%), czekolada mleczna (zawiera soję) (0,5%), emulgatory: E 471, lecytyna sojowa; substancje spulchniające: E 450, E 500; sól, aromat.Czekoladowy biszkopt, środek z orzecha laskowego, a po jego bokach dwa białe, mleczne paski. Niestety nie tak doskonały jak biała część klasycznego Monte. Bliższe w smaku Mlecznej Kanapce. Oczywiście można obgryzać samą białą część, ale głupio się wtedy wygląda. Po połączeniu obu smaków otrzymujemy Monte jak się patrzy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X