Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie *Rocznik '87*

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

    Kurcze to faktycznie ciężko z tą Marysią.

    Anetko będzie dobrze juz niewiele czasu ci zostalo więc głowa do góry i będziesz tulic Bartoszka
    DAMIANEK 04.06.2007R
    BARTOSZEK 21.05.2008R
    NATANEK 30.04.2010R
    OLIWKA 17.02.2012R

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

      dziękuję kochana jeszcze tylko trochę się pomęczę

      monia ciężka sprawa z Marysią a człowiek myślał, że to już za duże i za rozumne dziecko żeby zrobiło krzywdę maleństwu, a jednak trzeba pilnować na każdym kroku. mam nadzieję, że szybko jej złość i zazdrość minie. Kiedyś się zorientuje, że oboje są oczkami w głowie mamusi. Wiem tylko, że tobie jest ciężko
      Aż się boje pomyśleć, co będzie u nas. W sumie to różnica ponad 3,5 roku i też mi się zawsze zawało, że tutaj nie będziemy mieli już problemów
      Daria a powiedz jak twoi chłopcy reagowali na pojawienie się kolejnego braciszka? U ciebie różnica wieku mniejsza..

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

        U mnie na początku chłopcy zwłaszcza Bartoszek na początku zwracał na siebie uwagę tym że był nieznośny ale jak już się przyzwyczaili do Natanka to było ok. Ale żeby Natankowi coś robili to nie. Wiedzieli że bedzie braciszek i się cieszyli jak Natan się urodził że jest jak laleczka więc jako takich kłopotów z zazdrością niebyło. W tym że ja ich uświadamiałam jak tylko ruchy poczułam że będa mieli dzidzię w domku i mama jak się urodzi dzidziuś będzie musiała zająć sie malutkim. Jak widac podziałało.
        Last edited by Daaruniaa; 26-01-2011, 21:45.
        DAMIANEK 04.06.2007R
        BARTOSZEK 21.05.2008R
        NATANEK 30.04.2010R
        OLIWKA 17.02.2012R

        Skomentuj


          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

          Pisalam ostatnio czy moge do Was dolaczyc. Wiec sie moze przedstawie Mam na imie Bozena, mieszkam w Katowicach. Mam coreczke ktora ma 12 miesiecy i nazywa sie Zuza.
          Niestety nie moge nic poradzic na zazdrosc dzieci, bo mam tylko jedno. Przypatruje sie co piszecie.

          Skomentuj


            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

            Dziewczyny Larunia lubi ściemniać nie wierzcie jej,bo często i gęsto mija się z prawdą

            Skomentuj


              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

              Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
              Dziewczyny Larunia lubi ściemniać nie wierzcie jej,bo często i gęsto mija się z prawdą
              nie rozumiem?

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                Tu na wrześniówkach zmyślała i na innym forum też i niby kradła fotki,nie wiadomo czy wogóle ma dzieci-zmyśla aż miło,uważajcie na nią,nie chce mi się od nowa wszystkiego szukać co zmyslała by wam tu wkleić.Na innym forum nasz watek musieliśmy przez nią zamknąć.Raczej jest niezrównoważona

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                  Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                  Dziewczyny Larunia lubi ściemniać nie wierzcie jej,bo często i gęsto mija się z prawdą


                  Ja też nierozumiem.
                  DAMIANEK 04.06.2007R
                  BARTOSZEK 21.05.2008R
                  NATANEK 30.04.2010R
                  OLIWKA 17.02.2012R

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                    Aha ja już rozumiem o co ci chodzi...
                    DAMIANEK 04.06.2007R
                    BARTOSZEK 21.05.2008R
                    NATANEK 30.04.2010R
                    OLIWKA 17.02.2012R

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                      podolec jest niezrównoważona, uważajcie na nią, śledzi mnie, wysyłała mi grozby










                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                        Aha ja już rozumiem o co ci chodzi...
                        wierzysz jej? a ja miałam dobre zamiary.... szkoda, że tylko plotkom wierzycie










                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                          Nikogo nie śledzę chyba że na śledziku,nikomu nie grożę

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                            Napisane przez laurunia20 Pokaż wiadomość
                            wierzysz jej? a ja miałam dobre zamiary.... szkoda, że tylko plotkom wierzycie

                            To nie tak że jej wierze, tylko zrozumiałam o co jej chodzi. Moje zdanie jest takie żeby nie osądzać ludzi i niemieć o nim złego zdania jeśli nie zna się tej osoby i nie wie się jak wszystko wygląda na prawdę. Ale Larunia sama nie jesteś. Ja czuje że na tym forum jest osoba która nie ma o mnie najlepszego zdania, prawda... ?
                            Scarletko, Moniko i Kruszynko, co wy myślicie? Nie powinno sie mieć o kimś złego zdania jeśli się go nie zna, prawda?
                            DAMIANEK 04.06.2007R
                            BARTOSZEK 21.05.2008R
                            NATANEK 30.04.2010R
                            OLIWKA 17.02.2012R

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                              Co do mojego ostatniego posta: dziewczyny... to tylko zwykłe pytanie. Tak myślałam i to zabrzmiało jakbym coś miała do którejś. Więc pisze sprostowanie że to tylko zwykłe pytanie czy uwazacie tak jak ja.
                              DAMIANEK 04.06.2007R
                              BARTOSZEK 21.05.2008R
                              NATANEK 30.04.2010R
                              OLIWKA 17.02.2012R

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                                Nie wnikam w to czy ktoś jest tu prawdziwy czy bajeruje, to jego sprawa.jeżeli go to kręci. Ja ani ochoty na takie domysły,na kłótnie, ani czasu na to wszystko nie mam.
                                Zastanawia mnie pytanie: tylko po co takie coś?
                                ale na to nie uzyskam odpowiedzi.
                                nie oceniam ludzi z góry, ani pochopnie, bo wiem, że tutaj na forum prawdy nigdy się nie dowiem, a każdy mówi co chce..
                                Last edited by Scaarlett; 28-01-2011, 22:35.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X