Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Babski Klub

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Witam,ale sie rozpisujecie dziewczyny,normalnie chyba Was nie doczytam
    U mnie juz lepiej,pozbyłam sie juz trzech szwów,dupka oczywiście nadal boli i mam problemy z kupka ale jakos się żyje...Co do operacji to było okropne przeżycie,tyle bólu i łez mnie to kosztowało że gdybym wiedziała pewnie bym sie jej nie podjęła.Teraz zostało mi czekać na zagojenie sie i wtedy se obejrzę moja nową... W/g lekarzy mam wyglądac jak dziewica z dwójką dzieciPoza tym nic nie mogę robić,tzn mogę dźwigać najwyżej 1 kg,więcej siedzieć(oczywiście to nierealne przy dzieciach),obiady gotuje na siedząco...Pisać!!!Do jutra.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Aniu, ale się nacierpiałaś ale jak się wygoi wszystko to na pewno będziesz zadowolona...... my też powoli szykujemy się do świąt.. ostatnie prezenty będę dziś zamawiać... na wigilie jedziemy do rodziców, a pierwszego dnia do teściów...strasza poszła do przedszkola , młodsza śpi więc delektuję się ciszą..


      Skomentuj


        #63
        Agatakul a co kupujesz Karolice..?

        Skomentuj


          #64
          Agatakul jak ja marzę chociaż o chwili błogiego spokoju dla siebie ... mój mąż chyba myśli, że jak Gosia śpi to mi się bardzo nudzi, czasami to jadaczka mu się nie zamyka i ma tysiące pomysłów na tę chwilkę, która pozostała do spania
          no właśnie ja tu sobie do Was piszę a on mi streszcza film, który ogląda.
          Chudagleba ... hehehehe ... dziewica z dwójką dzieci - no oby o się sprawdziło
          właściwie to zastanawiam się czy kupować Gosi prezent na święta bo dostanie ich kilka - od dziadków, cioć... a ja i tak cały czas jej coś kupuję, np kupiłam jej konika na biegunach (miał być na mikołaja ale nie wytrzymałam i dałam wcześniej ), od jakiegoś czasu ma fazę na biżuterię to też jej kupuję naszyjniki, bransoletki...
          Teraz tak sobie przeczytałam to co napisałam i już miałam skasować ... ale co tam, Wy też narzekania musicie trochę posłuchać - ja chyba ostatnio tak mam przez ten clostilbegyt

          Skomentuj


            #65
            Hej dziewczyny
            PasAnik mój m też uwielbiam gadać przeważnie kiedy ja coś oglądam i mnie to strasznie denerwuje
            Chudagleba Karolinka sporo dostanie prezentów własnie od babć/dziadków, siostry więc już nie wiedziałam co ja mam jej kupić ale w końcu kupiłam bluzke ze świnką pepą( ogląda ja do znudzenia),taką tablice -znikopis a tatuś jej dokupił sterowany samochód...nie ma syna to przynajmniej musi jej coś chłopięcego kupić hehe, a młodsza dostanie pozytywke/ lampke do łózeczka i takie śmieszne buciki/ kozaczki . A ty co kupujesz dziewczynkom?
            Dziś idę na spotkanie wigilijne do przedszkola Karoli, zabieram Hanie i jeszcze babcia z nami jedzie..miłego dnia pa


            Skomentuj


              #66
              Hejka
              Agatakul no to nasze trzylatki maja cos ze soba wspólnego Ja pod choinke kupiłam Emilce pościel ze świnka peppa(uwielbia tą bajke) i w niedziele jedziemy po autko bo bardzo by chciała dużego "zygzaka" pod choinkę...Pasanik ten "clostberyg"(chyba źle napisałam) to bierzesz na jajeczkowanie..?Bo ja go brałam właśnie na jajeczkowanie by zajść w ciążęPrzy podwójnej dawce sie udałoU mnie juz lepiej,za to mężus od wczoraj choruje,złapała go kolka nerkowa.....Podobno okropnie boli......Porobił badania i czekamy na wynikiBuźka.

              Skomentuj


                #67
                Hej.
                No i gdzie sie podziewacie...? U mnie już lepiej,choc nadal d***** boli ale jakos da sie przeżyćPisać bo....

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Agatakul sporo tych prezencików i fajne; u nas to trochę problem bo Gosia ma straszliwie dużo zabawek a i tak nimi sie nie bawi. Polecam autko na akumulator - to się akurat sprawdza tyle, że w domu bo w mieszkaniu chyba za mało miejsca
                  a co do facetów to oni chyba już tak mają, tyle, że to nasila się z wiekiem
                  Chudagleba życzę zdrówka mężusiowi a te tabletki faktycznie są na jajeczkowanie; właśnie dzisiaj byłam na usg i mam ładne dwa pęcherzyki - dostałam zastrzyk z pregnylu na pęknięcie i mamy z mężem dziko szaleć
                  jak nie urok to ... nie dość, że mam problemy z zajściem w ciążę to jeszcze potem (jakby się udało) będą z utrzymaniem ja mam zawsze cholernego stresa bo z trzech ciąż utrzymałam tylko jedną ....

                  Skomentuj


                    #69
                    No ale nie będę Wam tu biadolić słuchajcie czy Wasze dziewczyny do tej pory mają takie "skoki wzrostowe" ? ja myślalam, że to tylko na początku a potem jakoś tak równo powinna rosnąć a Gosia ostatnio spodnie, rajstopy za krótkie. Ja ją mierzę a ona ma 95cm (miesiąc temu 90cm) i waży 15,5kg (nie jest gruba tylko bardzo nabita) czy to jest tak normalnie czy mam się martwić

                    Skomentuj


                      #70
                      Witam
                      PasAnik no to życzę udanych szaleństw U mnie było odwrotnie,w pierwszą ciążę nie mogłam zajść,a ty znowu w drugą...A czemu będziesz miała problem z donoszeniem????Ja z pierwsza problemów nie miałam,za to z druga niby sama zaszłam a ciążę miałam zagrożona...Ale wszystko było ok,urodziłam dzień rzed terminem.Mam nadzieję że Wam sie uda!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        A jesli chodzi o wzrost dzieci,to moja Iza(ma 20mc) ma 84cm,waży ok 13kg a nosi np rajstopki po starszej siostrze(Emilka ma 3 latka 3mc,wzrost to 100cm,waga 15kg),odrazu z jednej pupki idą na drugą.Bluzeczki to samo.Dzieci rosną mi w oczach

                        Skomentuj


                          #72
                          Dzień dobry,wszędzie pustki,pisać dziewczynki !!!!
                          U mnie nudy,zjadłam obiad i leniuchuję Pogapie sie na alegro i tyle.Pozdro.Czekam na posty!!!

                          Skomentuj


                            #73
                            Hejka dziewczyny,
                            PasAnik ja też trzymam kciuki ..., idą święta to magiczny czas...mi się udało zajść w ciąże rok temu po sylwestrze
                            Moja Karola to mierzy 102cm i jak patrze na rówieśników w przedszkolu to jest jedną z większych... ciąglę coś muszę jej kupować bo strasznie szybko rośnie..
                            popakowałam trochę prezentów na święta, wyciągnęłam stroiki a co u Was jak przygotowania?


                            Skomentuj


                              #74
                              Wesołych Świąt dla wszystkich Was kochane !!!

                              Skomentuj


                                #75
                                I ja się przyłączam do życzeń... zdrowych, pogodnych, wesołych świat dla Was i Waszych rodzin oraz szczęśliwego Nowego Roku!!


                                Skomentuj

                                       
                                Babski Klub

                                O tej grupie

                                Zapraszamy do klubu wszystkie kobiety ,kobietki i dziewuszki
                                Type: Public
                                Wątki: 2
                                Comments: 84

                                Latest Group Topics

                                Collapse

                                Brak wyników dla podanych warunków wyszukiwania

                                Working...
                                X