Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Babski Klub

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Dzień dobry,cos tu pusto U mnie nocka do kitu,moje młodsze dziecie wymiotowało od 1 w nocy do 8,mniej wiecej co godzinkę,.Bidulka sie umeczyła...niewem co mogło jej zaszkodzic bo wymiotowała śliną,nad ranem żółcią Pozdrawiam.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      hej,
      Chudagleba mam nadzieję ,że córeczka szybko wróci do zdrowia!!

      Trochę tu pusto ,ale dopiero rozkręcamy klub.
      Werbujcie inne mamy
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #18
        Jak szybko wejść w ta stronkę...?Krążę zanim tu wlezę..

        Skomentuj


          #19
          hej widze ze powoli dziewczynki sie rozkrecaja u nas dzis była piekna sloneczna pogoda jutro ide na popoludniu do pracy rano musze troche ogarnac dom moze jakies okna

          Skomentuj


            #20
            Witajcie laseczki
            Ja mam ten sam problem co Chuda muszę się zalogować aby znaleźć to forum a nie mogę znaleźć tego na stronie głównej MC
            A u mnie dalej praca i praca ostatnio mam urwanie głowy bo mamy wprowadzone bardzo duże zmiany i ja muszę to wszystko zorganizować.
            Do tego jeszcze moja ''młodzież'' strasznie opuściła się w nauce bo przez to że pracuję poświęcam mu mniej czasu no i niestety musiałam wziąć się za niego i efekty juz są..oby tak dalej.


            Skomentuj


              #21
              Hej dziewczyny jeżeli mnie przygarniecie to milo będzie dołączyć

              Skomentuj


                #22
                Dzień dobry

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  PasAnik Witaj,
                  Dziewczyny ja wlaśnie myślę co zrobić aby także nie krążyć aby tu wejść...i póki co zapisalam sobię strone w zakladkach internetowcych i tak wchodzę...muszę się podpytać Admina co i jak
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    #24
                    Dobry wieczór a zarazem dobranoc,widzę że dzisiaj tu nikt nie zajrzał Odzywać się babeczki,musimy sie poznac Pa.Jutro wpadnę.

                    Skomentuj


                      #25
                      Hej,
                      Chudagleba czytalam o córeczkach że kupka ich męczy..jaki może być tego powód,coś zjadly??Zdrówka życzę

                      U mnie Amesia się rozchorowala i kurka chyba krtań bo jest tak ochrypnięta i kaszle dziwnie.Póki co śpi od 17 zobaczymy czy wstanie czy nie a jutro do lekarza.

                      Spokojnej nocki
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        witaj colorwomen,moje dziewczynki są dopiero po chorobie,tydzień temu w czwartek byłam na kontroli i było ok.Z nd na pon przez prawie 8 godzin wymiotowała Izunia(młodsza ma 19mc),w dzień ok,wieczorem raz wymiotowała,a nocy 4 razy wstawała na sranko,wtorek i środa ok,jakby przeszło,wczoraj 3 sraki .Emilka (starsza ma 3 latka 3 mc) zaczęła wymiotować z wt na środę,w środę w dzień 5 srak,nocka ok,wczoraj 10 srak,jedna dziś w nocy no i dzisiaj juz dwie.Dawałam jej wszystko co wydawałoby się że pomaga ale nie na nią Właśnie dzwoniłam do przychodni,maja do mnie oddzwonic,zobaczymy co poradzą.Mąż w pracy więc jestem uziemiona do jego powrotu(mieszkamy na zadupiu,mam 5km do Barczewa).Ale sie rozpisałam,zrozumiałaś coś z tego..?a jeśli chodzi o Twoja córkę,podaj jej "hasto sept"-psika sie gardełko.Pewnie najlepsze rozwiązanie to wizyta u lekarza.Pozdrawiam.

                        Skomentuj


                          #27
                          Chudagleba to faktycznie niewesoło u Was ja to raczej nic nie doradzę bo jeszcze takich atrakcji nie przerabiałam ...
                          Colorwomen zdrówka dla córci życzę

                          Skomentuj


                            #28
                            Hej,
                            wybaczcie mą nieobecność ale zajmowalam się choinkami ,robię je dla rodziny jako prezent świąteczny:
                            http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...dec52e473.html

                            Podobają Wam się??

                            Amesia ma się już lepiej,tylko kaszel w nocy zostal.
                            A co u Was, jak minąl weekend??
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              #29
                              Witam.Moje niunki juz lepiej,Izunia zdrowa,Emilka jeszcze ma srakę...ale z dnia na dzien jest ich mniej.Pokoik już zrobiony,nasz zreszta tez tylko czekamy na mebelki.Colorwomen jakos tu pusto... Pozdrawiam.

                              Skomentuj


                                #30
                                Dziewczyny dobrze, że dzieciaczki miewają się lepiej
                                ColorWomen choineczki są boskie - oglądałam ale nie udało mi się wymyslić z czego Ty je robisz ??????????
                                Ja dzisiaj byłam na stepie po kilkuletniej przerwie, jutro to chyba będę musiała podnośnik do łóżka zamówić
                                A wogóle to w końcu zebrałam się w sobie i poszłam do gina, zaczynamy starania o rodzeństwo dla Gosi - przeraża mnie trochę wizja przechodzenia znowu przez to samo ... ale może tym razem będzie trochę lepiej bo już wiem z czym przyjdzie mi się zmagać
                                A czy któraś z Was też może stara się o kolejne dziecko ?

                                Skomentuj

                                       
                                Babski Klub

                                O tej grupie

                                Zapraszamy do klubu wszystkie kobiety ,kobietki i dziewuszki
                                Type: Public
                                Wątki: 2
                                Comments: 84

                                Latest Group Topics

                                Collapse

                                Brak wyników dla podanych warunków wyszukiwania

                                Working...
                                X