Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Babski Klub

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    PasAnik one są z makaronu

    Nie odzywałam się do Amesia mi w nocy kaszlała dość mocno więc czuwałam nad nią.
    Ja bym chciala drugą dzidzie, ale do tanga trzeba dwóch:
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      hej,przypadkowo znalazłam to miejsce



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        #33
        Witaj Martynko..pisz pisz
        Bo tu coś cicho
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #34
          Aaaaleeeeeeeee tu cisza......
          U mnie już ok,niunki zdrowe.Kurcze,juz ponad 2 tygodnie czekam na meble,wszędzie balagan,zyjemy "na walizkach" Pisać bo za karę Mikołaj przyniesie rózgi pod choinki hihihi.Buźka.

          Skomentuj


            #35
            hej laseczki
            u nas cała rodzina na L4 - takie rodzinne wakacje; Gosi wychodzą 5tki, ma chore gardło ale ogólnie jest ok
            Chydagleba dobrze, że zdrówko dopisuje całej rodzince jakoś długo na te meble czekasz, chyba trzeba pogonić odpowiedzialnego za zlecenie ;-)
            ColorWomen u mnie dwoje chetnych jest tylko jakoś pod górę cały czas
            Martyna witaj

            Skomentuj


              #36
              Dzien dobry
              PasAnik niby maja czas do 26 listopada,ale jak mąż dzwonił tydzien temu to powiedzieli że do piatku(19tego) nam je dowioza.Srutu tutu kilo drutuNapiszcie coś o sobie i o swoich dzieciach,ja Was nie znam.Ja mam dwie córeczki,Emilkę 3 latka 3 mc i Izunie 1 rok,7mc.Mam na imię Anka,mam 30 lat,jestem mężatka od 5 lat.Siedzę w domku,na lato planuje wrócić do pracy.to narazie tyle o mnie.Pa.

              Skomentuj


                #37
                Hej,znalazłam ten klubik, czy i ja mogę dołączyć?


                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Hej agatakul wczoraj do Ciebie pisalam na naszej stronce ale chyba były jakies problemy bo mój post sie nie wgrał Zaraz napisze jeszcze raz. A gdzie reszta..??????????????? PISAĆ !!!

                  Skomentuj


                    #39
                    Agatakul witaj
                    Chudagleba no to faktycznie maja czas z tym zleceniem to ja też się przedstawię; mam na imie Anka i mam 33 lata, w związku małżeńskim od 6 lat i mieszkam w Trójmieście też od 6 lat, pracuję cały czas z krótką przerwą na moją córeczkę Gosię, która ma obecnie 1 rok i 9 miesiecy no i usiłujemy walczyć od jakiegoś roku o drugie szczęście ale bezskutecznie ...

                    Skomentuj


                      #40
                      Dzień dobry
                      PasAnik ja też Anka My znowu o pierwsza córeczke staralismy sie rok,tzn pół roku naturalnie a przez nastepne pół brałam tabletki.No i w pierwsza rocznice ślubu poczęliśmy Emilkę.Trzymam kciuki,wiesz,mi lekarz mówił żeby za mocno nie mysleć przy każdym zbliżeniu że właśnie poczynamy dziecko,że to tez wplywa na zajście w ciążę.A jak tam Twoja córeczka i nocniczek..?Moja mlodsza juz 5 mc bez pampka.Pozdrawiam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Cześć PasAnik
                        Ania odpisałam Ci na naszej stronce zobacz ... to i ja napiszę coś o sobie..mam na imie Agata ,31lat, mieszkam w Warszawie, w październiku obchodziliśmy z mężem 5 rocznice ślubu, mam dwie córeczki Karolinkę 3 latka a pod koniec września urodziła nam się Hania, od 5 lat pracuje teraz mam przerwę, ale za jakiś rok zamierzam wrócić do pracy..


                        Skomentuj


                          #42
                          no wstyd babeczki,że tu takie pustki
                          Przywieźli mi szafę,ale dopiero jutro ktos przyjedzie i ja zmontuje,komody nie dowieźli bo zabrakło(niby duzo mieli na nie zamówień) Do jutra.

                          Skomentuj


                            #43
                            aaaa chuba do chudej cos napisalam, jeszcze dokladnie nie rozkminilam tego

                            Skomentuj


                              #44
                              Normalnie spisalam się jak głupia i posta mi szl... trafił
                              Chudagleba my jeszcze ze smoczkiem na noc i pieluchami ale jakoś z wolna radzimy sobie z nocnikiem więc nie jest najgorzej mówią, że z pierwszym dzieckiem tak podobno jest

                              Skomentuj


                                #45
                                Hejka
                                PasAnik my bez smoka 2 mc,udało się bez płaczu choć strasznie się stresowałam bo Izunia była "nałogowcem".Jeden smok w buzi,drugi w rączce(tak było do spania),w dzień dostawała kiedy chciała.Stopniowo ja odzwyczajałam,najpierw w dzien dostawała tylko wtedy gdy mi płakała,potem zamiast smoka w ręku(gdy spała) podsunęłam jej tygryska,a potem od rana zrobiła "papa" i koniec!Ze starsza to poszłam na całość i smoka zabrałam od razu,tez dobrze to zniosła.A nocnik..?Emilka miała 16,5mc,Iza 14,5 mc.
                                Spadam,idę zrobic obiadek,posprzątac itd,same przyjemności...Pa.

                                Skomentuj

                                       
                                Babski Klub

                                O tej grupie

                                Zapraszamy do klubu wszystkie kobiety ,kobietki i dziewuszki
                                Type: Public
                                Wątki: 2
                                Comments: 84

                                Latest Group Topics

                                Collapse

                                Brak wyników dla podanych warunków wyszukiwania

                                Working...
                                X