Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pampersy szkodzą?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Może tu, w pielęgnacji?
    Chyba najlepiej pasuje

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      ok tal właśnie myślałam. Jeszcze myślałam o bazarze informacji,
      ale kto cos czyta po tych tysiacach watkow konkursowych? :P


      Skomentuj


        #93
        Eeee, nie, tam nikt nie zagląda

        Skomentuj


          #94
          Myślę, że teściowa trochę Ci zazdrości wygody bo sama musiała się męczyć z tetrą. Niektóre osoby z poprzedniego pokolenia na wszystko co ułatwia życie mówią nie, bo one musiały przy wielu rzeczach bardziej napracować.
          Ubranka dla dzieci i niemowląt – TuTuTu.pl

          Skomentuj


            #95
            Odp: pampersy szkodzą?

            coś z tą teściową jest możliwe u mnie było podobnie ;/

            pampersy jednak są najlepsze

            Skomentuj


              #96
              Odp: pampersy szkodzą?

              Nie powiem, że najlepsze, ale zdecydowanie pieluchy jednorazowe, to coś bardzo wygodnego

              Skomentuj


                #97
                Odp: pampersy szkodzą?

                kantyczka a ja odkąd kupiłam wielorazówki ale nie tetrę uważam że pampersy to szit a wygodę mam wrzucam do prali rozwieszam zdejmuję i zakładam na pupkę
                wiele osób wypowiada się że to nie wygodne a nawet nie spróbowało
                ta tak jakbym wypowiadała się o jakimś przedmiocie nie wiedząc nawet jak wygląda trochę głupie nie


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: pampersy szkodzą?

                  no tylko trzeba miec gdzie suszyc te pieluszki u mnie mieszkanie 35m2 a lazienka 2,5/1,1 i i tak non stop sie cos suszy, fajne na pewno tewielorazowki, nawet myslalam o zakupieniu takich dla malej , ale po pierwsze nie mam miejsca po drugie nie mialam tyle kasy zeby na raz wylozyc,a po trzecie mlody mi np od skonczenia roczku zuzywal gora 2 pieluchy dziennie (w tym jedna na kupe, bo nie robil na nocnik)

                  a uzywasz jednorazowych wkladek na kupke?i pierzesz je razem z innymi ciuchami czy osobno? i ile Ci w tygodniu wychodzi pran pieluch(jak osobno)

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: pampersy szkodzą?

                    ja miałam 12 sztuk więc stosunkowo mało ale było lato więc prałam tak co 1,5 dnia balkon ogromny wtedy miałam więc sznurek dodatkowy na pieluchy i mi schły tak po około3 h zimą dłużej bo w łazience albo pokoju
                    teraz mam zamiar mieć około 20 sztuk

                    ja prałam razem z ciuszkami więc tak prala przez te 1,5 dnia się nazbierała
                    a kupkę spłukiwałam na WC prysznicem zaraz po zmianie pieluchy
                    wiesz niektórzy pisali że to obrzydliwe babrać się w dzisiejszych czasach w kupie ale ja tego gołą ręką nie robiłam, poza tym kupa często lądowała też na śpioszkach itd.

                    a przed praniem najpierw nastawiałam same pieluchy na pranie wstępne a potem dorzucałam resztę ciuszków

                    jak już się wszytstko unormowało to tak 2-3 razy w tyg prałam a od roku jak piszesz mała mi zużywała około 1 pieluszki więc je składowałam na balkonie żeby moczem nie dawało i prałam jak została mi jedna czy 2

                    ja się nie napracowałam przy tym
                    myslę że wizyta w markecie po pieluchy codzienne bieganie ze smieciami pieluchowymi jest porównywalne do wieszania i składania

                    no i teraz dużo tańsze są te pieluszki już za 29 zł sztukę można kupić a ja po 65 sztukę kupowałam
                    i jest wiele odmian z róznych materiałów ja właśnie lukam coby tu jeszcze dokupić


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: pampersy szkodzą?

                      no to faktycznie ceny spadly, moze jak zacznie siurac do nocnika to sie w kilka sztuk zaopatrze, bo nie mam balkonu i nie mam gdzie skladowac, a u mnie paradoks bo w lazience zimą wszystko szybciej schnie, bo grzeja, a latem to mi sie pranie potrafilo i 1,5 -2dni kisic...(no akurat nie w tym roku bo bylo mega goraco)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: pampersy szkodzą?

                        Jeśli chodzi o ceny,to faktycznie spadły,co nie oznacza ze spadła także jakosc pieluch. Moim zdaniem dużo zależy od rodzaju skóry naszego maluszka. Niektóre z nich faktycznie moga podrazniac...

                        Skomentuj


                          Odp: pampersy szkodzą?

                          Napisane przez Amko Pokaż wiadomość
                          Jeśli chodzi o ceny,to faktycznie spadły,co nie oznacza ze spadła także jakosc pieluch. Moim zdaniem dużo zależy od rodzaju skóry naszego maluszka. Niektóre z nich faktycznie moga podrazniac...
                          dokładnie tak. akurat moje dwa maluchy doskonale znoszą pampki... a od poniedziałku w Lidlu promocja pampers jumbo pack, akurat ich uzywam, teraz sie obkupie maksymalnie, bo po 39,99 zaledwie.
                          Last edited by Moonka; 26-01-2011, 12:41.

                          Skomentuj


                            Odp: pampersy szkodzą?

                            Dzięki za informacje,bo może z niej skorzystam i zrobię zapas pieluch dla małego Pampersy również go nie podrażniają,wiec póki co nie będziemy zmieniać na inne pieluszki.

                            Skomentuj


                              Odp: pampersy szkodzą?

                              My od kilku dni mamy pieluszkowe zapalenie skóry. Przynajmniej tak twierdzi nasz lekarz... Dostałyśmy krem i czekamy na efekty. Nie sądzę jednak żeby było to spowodowane samym rodzajem pieluch - używamy aktualnie Pampers ActiveBaby - tylko raczej wrażliwą skórką.
                              www.mojdzieciak.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: pampersy szkodzą?

                                Dla zdrowia dziecka to moja droga najlepsza jest dobra opieka rodziców i ich miłość a co do pieluszek - ja też jestem zwolenniczką jednorazówek. Adaś przechodził na Pampersach (akurat nie miał na nie uczulenia, ale moja bratanica na aloes dodawany do nowszej wersji reagowała wielkim uczuleniem - przeszli więc na Huggiesy). Praktycznie żadnych wysypek nie było,jedynie po jakichś cyrusach czy innych czynnikach czasem mu coś wyszło. Ale zawsze wystarczył Sudocrem i w ciągu doby praktycznie wszystko wracało do normy. Jeśli chodzi o wygodę - i dla rodzica i dla dziecka, to na pewno jednorazówki biroą górę. A w tetrze, to raczej trudno coś zdrowszego znaleźć

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X