Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak dbać o siusiaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    jak taki burdel...to czemu tu wchodzisz?? Goplana?

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      kaskada cos Ci sie nie podoba ?

      Skomentuj


        #48
        nie podobają mi się twoje uwagi..
        ale za jedno ci dziękuję ..za stronę..

        Skomentuj


          #49
          Mnie sie nie podoba ze nie chce Ci sie poszukac tylko dublujesz tematy i o ile ja moge pisac swoej uwagi to Ty powinnas trzymac sie regulaminu i panujacych tutaj zasad !A jesli CI one nie odpowiadaja to nikt Cię tutaj nie trzyma.

          Skomentuj


            #50
            jesteś strasznie zarozumiała..i panoszysz się jak po swoim...
            trochę więcej życzliwości ...Ci życzę..!!

            Skomentuj


              #51
              kaskada trzeba było nie zakładać trzeciego wątku na temat który juz jest.
              nie chce ci sie poszukać i jescze się oburzasz jak ktoś uwagę zwróci.
              tak powstaje bajzel na kółkach!
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj


                #52
                Jak dbać o siusiaka

                Witam mam problem z moim prawie trzyletnim synkiem,a raczej problem ze stulejką czy któraś z Was miała też taki problem ze swoim smykiem do jakiego lekarza powinnam się udać ,chcę isc prywatnie czy to ma być chirurg czy jakiś inny lekarz proszę pomóżcie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  A skad wiesz ze ma ten problem ? Jesli od lekarza to on powinien powiedziec ci o dalszym postepowaniu bo kazdy przypadek jest inny.Nie wiemy czy jego stan wymaga interwencji chirurga.

                  Skomentuj


                    #54
                    Musze sie zgodzic z Goplana,lepiej sama nie majstruj tylko pokaz siusiaka pediatrze jesli bedzie trzeba ten skieruje cie dalej do chirurga.

                    Skomentuj


                      #55
                      tez jestem tego samego zdania jak poprzedniczki,
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Pokazałam pediatrze siusiaka który powiedział ze mam podczas kąpieli naciągać siusiaka az napletek póści uprzedził ze poleje się krew .Synek bardzo płakał przy następnych wizytach więc go przeniosłam do innego lekarza niechcę żeby sytuacja się powtórzyła bo z tej lekarki jestem zadowolona synek też ja lubi ale boję się ze gdy ona będzie badać siusiaka będę musiała synka przenieść .

                        Skomentuj


                          #57
                          mama26, Twój synek ma prawie 3 latka, a co pediatra mówiła wcześniej, chyba problem z napletkiem nie pojawił się nagle?
                          u naszego synka w kąpieli stopniowo, ale bez siły delikatnie naciągam, coraz lepiej to wygląda ale wiem, że jednak bezbolesne to nie jest...

                          moja znajoma na bilansie 2 latka poszła do lekarza i ten zrobił to rach ciach szybko, brrr aż mnie ciarki przeszły,
                          wydaje mi się, że co chłopczyk to inny stopień problemu,
                          możesz pójść do innego pediatry poradzić się w tej sprawie, może inaczej podejdzie do synka?
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            #58
                            Wydaje mi sie, ze przede wszystkim trzeba bylom myslec o tym wczesniej, bo u 3latka faktycznie moze byc problem by bez protestow pozwalal sobie majstrowac przy siusiaku. Zgadzam sie z dziewczynami, ze trzeba to pediatrze pokazac nie temu to innemu, ale samemu diagnozy stawiac to jeszcze gorzej.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              #59
                              Dziewczyny a moja pediatra mowi zeby siusiaka nie ruszac wlasnie dopoki synek nie skonczy 3 latek.Badz tu czlowieku madry.Od czasu do czasu troche odciagam napletek ale caly nie schodzi wiec nic nie robie na sile.Ja poszlabym do innego lekarza na twoim miejscu mama26

                              Skomentuj


                                #60
                                dotka co pediatra to inna opinia na ten temat. Ja juz sama ze soba ustalilam, ze mojemu synkowi bede napletek odciagac, delikatnie w czasie kapieli zeby nie meic z nim problemow jak bedzie wiekszy.
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X