Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak dbać o siusiaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Napisane przez 30kasa Pokaż wiadomość
    z głową u mnie wszystki oki, ale dziękuję za troske jak stwierdze, że już czas na porady zgłoszę się do Ciebie bo przecież zjadłaś wszystkie rozumy.
    Z checia lecz jest pewien problem - nie zajmuje sie beznadziejnymi przypadkami.

    Dalsze odpowiadaniei na Twe małowyszukane zaczepki jest wrecz ponizej mojej godnosci. Nie musisz juz bardziej udowadniac ze mimo swego wieko jestes jeszcze dzieckiem.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Wiesz to ty mnie zaczepiasz i ty masz problem z emocjami, pozdrawiam. Chcesz mieć ostatnie zdanie to je miej, naprawde nie ruszaja mnie te twoje wywody, możesz sobie pisac i pisac i pisac, powodzenia. Teraz coś odpisz, fajnie czyta.

      Skomentuj


        #33
        Ja tylko chcialam napisac, ze ciesze się, że został poruszony ten temat. Prawdopodobnie urodze chlopca i w sumie nie sadziłam, że trzeba będzie coś takiego robić przy kąpieli. Teraz już wiem i napewno zastosuje się do rad Goplany czy Colleen.
        A co do tej ostrej wymiany zdań (wiem, ze mnie to nie dotyczy osobiscie) to chce tylko zauwazyc, ze Goplana stara sie zawsze pomoc i ja chetnie korzystam z tej pomocy.
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          #34
          Ja równiez przy drugi dziecku o ile bedzie to kiedy chlopczyk bede "majstrowac" przy siusiaczku. Jak niektore z nas wole nie narazac małego na jakies nie potrzebne zabiegi.

          30kasa twojemu maluchowi moze nie trzebabylo "majstrowac", ale innym moze bedzie trzeba a nie robiąc tego beda poźniej płakały mamusie. a zreszta co mu sie może stac od ściągania skórki? bolec go to napewno nie boli...
          Bartuś 26.06.08
          Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

          Skomentuj


            #35
            mam nadzieję, że awantura o siusiaka zakończona

            my synkowi odciągamy w kąpieli, nic na siłę i tyle ile sam na to pozwoli a ostatnio coraz bardziej pilnuje swoich klejnotów.

            uważam, że każdy siusiak to odrębny przypadek, dlatego lekarze mają na ten temat różne opinie, dlatego zdarzają się zabiegi chirurgiczne a nie dlatego, że się odciągało albo nie odciągało...

            u nas póki co napletek nie schodzi jeszcze całkowicie i też mnie martwi jak to będzie dalej, za niecałe 2 miesiące mam bilans dwulatka, więc wtedy się dowiem.
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              #36
              "uważam, że każdy siusiak to odrębny przypadek, dlatego lekarze mają na ten temat różne opinie, dlatego zdarzają się zabiegi chirurgiczne a nie dlatego, że się odciągało albo nie odciągało..."

              i to jest chyba puenta tego wątku
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj


                #37
                Ja na szczęście ma dwie dzieuszki i żadnych problemów jednak gdy siostra podrzuca mi swojego synka to ja nawet za pieluche się nie biore gdy jest to konieczne to tylko zdejme i założę . Wiem powinno się przemyć lub chociaż przetrzeć ale ja się boję i tak pewnie zostanie zanim sama chłopaka nieurodze

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Mnie lekarka tez zabroniła majstrować przy siusiaku. Ale będę na początku lutego u lekarki to dopytam.
                  Pozdrawiam i zapraszam na
                  www.NAIL-CAFFE.pl

                  Skomentuj


                    #39
                    jak myć siusiaka?

                    ja mojemu synkowi ściągam tulejkę od pierwszej wizyty u lekarza, czyli od skończonego pierwszego miesiąca. przy wizycie domowej ani lekarz, podobno pediatra ani położna nic o tym nie mówili, ale jak poszliśmy do naszego ośrodka do drugiego lekarza to pokazał mi jak to robić, przy kąpaniu. mój narzeczony jak miał 2 latka to miał zabieg, bo też lekarka nie mówiła żeby coś z tym robić. lepiej jednak po troszku w kąpieli ściągać tulejkę żeby uniknąć zabiegu, bolesnego zresztą dla maluszka
                    Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                    http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                    Skomentuj


                      #40
                      Higiena siusiaka u chłopca ...a stulejka..

                      Jestem mamą 6 miesięcznego chłopca..chodząc do szkoły rodzenia położna nie nakazywała ściągania napletka z siusiaka, nie robię tego...
                      jednak wiele słyszałam by to robić aby uchronić małego przed stulejką i wizytą u chirurga...
                      jak to z tym jest..?
                      poradźcie..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        mam ten sam dylematmoja znajoma połózna mnie uspokaja,że nic nie trzeba robić i,że wszystko będzie ok to samo powiedziała pediatra,jednak znajome mamy chłopaczków też mnie straszą chirurgiem
                        MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
                        25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
                        30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

                        Skomentuj


                          #42
                          zapraszam tutaj http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=757

                          Skomentuj


                            #43
                            Laseczki ... pliso szukajcie zanim zaczniecie temat !
                            http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1380

                            Skomentuj


                              #44
                              No i sa 3 takie same tematy - burdel na kółkach

                              Skomentuj


                                #45
                                Wyprzediłyście mnie dziewczyny
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X