Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Buciki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Kochane mamusie bardzo prosimy o głosiki)

    http://www.enjoytheride.co.uk/2009/07/17/enjoying-a-fun-time-2/

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Dawid

      Dziewczyny mam pytanie znacie takie buty jak DAWID
      są one ze skóry i bardzo mi sie podobają
      wczoraj przymierzałam Majce i fajnie sie trzymaja na nóżce
      http://www.allegro.pl/item740398165_..._atest_21.html
      proszę o opinnie i rady
      bo są tańsze np. od batrka czy geox albo ecco no ale pierwsze słysze o tej firmie


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #93
        majajula ja nie pomoge
        wczoraj akurat łazilismy po mieście za butami ale takich nigdzie nie widziałam i pierwsze słysze o tej firmie.
        powiem tylko że wyglądaja jak Bartki i sa ładne
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #94
          włąśnie ja wczoraj trafiłam na te dawidy i byłam w szoku bo jak je na wystawie zobaczyłam byłam na stówkę pewna zę to bartki (tylko cena była szokująco niska)
          i powiem że w dotyku podobne tzn. na lekkość zgiętośc podeszwy itp.

          kurde bo bartki to jakieś 150 zł a ja teraz na brak kasy cierpię


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #95
            majek wygląd ladny, skórzane to po cholerę kasę wywalać na Bartki?
            zreszta moim skromnym zdaniem Bartki się ostatnio trochę popsuły...
            a one ocieplane czy to takie przjśćiówki?
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #96
              te są przejściówki
              ale tak dumam czy jej jakiś sportowych nie kupićna teraz a na zimę ocieplane ale te zimy ostatnio takie lekkie że boję się że ocieplane będą za ciepłe a moja to nie lubi ciepła
              boże i znowu problem z tymi buciorami


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                #97
                e no jak na przejściówki to bym tymbardziej kasy nie wywwalała na Bartki.
                mój jeszcze w sportowych nike chodzi, kupię dopiero zimówki ale
                na pewno ocieplane bo od stóp się zaraz szybko marznie.
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  majajula nie słyszałam co prawda o takiej firmie ale faktycznie podobne do bartka z tym że mam wrażenie że na zdjęciu widać że te akurat są pobrudzone klejem?
                  ...Każda z karmiących piersi matki
                  jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                  Błogosławionym szczęściem...

                  Skomentuj


                    #99
                    Napisane przez czarna2600 Pokaż wiadomość
                    majajula nie słyszałam co prawda o takiej firmie ale faktycznie podobne do bartka z tym że mam wrażenie że na zdjęciu widać że te akurat są pobrudzone klejem?
                    ja na żywo je widziłam i były ładnei zrobione bez zabrudzeń klejem czy innych niedociągnięć


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Pinki moja właśnie z nike wyrosła ale tak mi się ten model podoba że chyba jej znowu takie kupię http://www.allegro.pl/item729226479_...td_eur_22.html


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam!
                        dwa tygodnie temu kupiłam synkowi buty Dawid, wcześniej kupywałam Antylopa- są jakościowo super tylko numeracje maja zaniżoną i troszke ciężkie są- mały nieporadnie w nich chodzi:-) ale to moja wina bo taki model nieświadomie wybrałam. Są profilowane, wykonane ze skórki i co najważniejsze mają wysokie podbicie i szerokie noski i tańsze o kilkadziesiąt złotych





                        Skomentuj


                          Hej!

                          W Zdrową Stopę to ja zupełnie nie wierzę. W założeniach programowych piszą, że idealny but ma mieć np. elastyczną podeszwę, a certyfikat wydają firmom produkującym typowe betonowe buciki.
                          I ci ich eksperci którzy ze swoim objazdowym cyrkiem odwiedzają sklepy Bartka w całej Polsce i za kasę trąbią że dobre buty dla dziecka to są te, co tu w sklepie obok można kupić (tu wskazanie palcem na sklep Bartek).
                          Przy czym Bartkom też oczywiście daleko do elastycznej podeszwy.

                          Ja to zrobiłam tak, że będąc jeszcze na doktoracie pościągałam sobie z Elseviera i PubMedu mnóstwo publikacji naukowych w tym temacie i na ich podstawie wyrobiłam sobie zdanie.
                          A w tych publikacjach nie ma ani słowa o butach ortopedycznych (profilaktycznych) dla zdrowych dzieci, ani o profilowanej wkładce, ani o zapiętku do kostki.
                          Zaś szczególny nacisk jest kładziony właśnie na elastyczną podeszwę - i to na elastyczną nie w połowie buta (gdzie zgina się większość butów, o ile się w ogóle zginają), a dokładnie w miejscu gdzie zgina się stopa (palce), czyli z przodu butka. I żeby były lekkie. I w żaden sposób nie ograniczały naturalnej ruchliwości stopy. I że zapiętek taki ino-ino, żeby stopę w osi buta trzymać.

                          No, takie moje zdanie
                          Last edited by Chemical; 16-09-2009, 11:23.

                          Skomentuj


                            Chemikal jakbyś gdzies trafiła na te DAWIDY to mogłabys je ocenić i dać znać???


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Pewno, jakbym na ten model trafiła to pomacam

                              Jak te publikacje odnajdę na dysku to chętnie podeślę zainteresowanym. Po angielsku są.

                              Skomentuj


                                mnie tez szkolonom w dawnej pracy że but ma się zginac w palcach a nie w połowie no i że zdrowe dzieci nie musza mieć profilowanej wkładki
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X