Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Buciki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Dziewczyny czym kierujecie sie kupujac buciki na lato?Kupilam synkowi sandalki chlopiece z zakrytym paluszkiem ale zastanawiamsie czy nie lepiej zeby palce byly odkryte...a moze tak jest lepiej bo stopka nie bedzie sie wysuwac za bardzo do przodu?Jak myslicie?

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      ja mojej kupiłam sandałki z odkrytymi palcamibo i tak bym wcześniej czy później musiałabym takie kupic..paluszki sie nie wyślizgują

      Skomentuj


        #78
        No to jak z tych wyrosnie kupie odkryte bo widzialam takie fajniutkie
        Mysle ze do wakacji bede musiala kupic jeszcze jedne buciki bo stopka szybko rosnie.

        Skomentuj


          #79
          ja juz upatrzyłam sandałki tylko nie mam czasu podjechac z małym.
          ja zwracam uwage koniecznie na skórzaną wkładkę żeby sie noga nie pociła i nie ślizgała jak będzie taki upał że trzeba będzie te sandały bez skarpetek ubrać. palce zawsze odkryte. sztywny zapiętek i 2 rzepy z przodu do zapięcia.
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #80
            ja dzis się zmobilizowałam i kupiłam sandały swoim synom.
            ale mam dośc , jeden i drugi marudził.
            oto moje zakupy:

            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #81
              Rozmiar buta /nóżki

              Dziewczyny powiedzcie mi o ile but dla dziecka może być za duży.Koleżanki mówią że o pół palca to za dużo.Amelka jedne ma buciki 19 i są w sam raz , a kapcie 22 i są o parę milimetrów za duże , jak to jest?
              A i wiecie jak szybko i co ile rośnie nóżka dziecka?
              piszcie
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                #82
                Iza jak pracowałam w sieci obuwniczej kilka lat to nam wpajano że 0,5 cm większe to ideał
                a właściciel tej sieci to niemiecki ortopeda.
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  A jak się ma szerokośc buta do rozmiaru?Amelka dostała wczoraj kalosze rozmiar 22/23 i są mniej więcej o 0,5 większe ale za szerokie i spadają jej z nózek
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    #84
                    Ja tez juz zglupialam;
                    Poldek ma sandalki 21 i sa akurat,podejrzewam ze to ostatnie dni kiedy jeszcze moze je ubrac, wiec pomyslalam zeby teraz juz kupic mu buciki w rozm.22 i te okazuje sie ze sa sporo za duze.

                    Skomentuj


                      #85
                      Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                      Ja tez juz zglupialam;
                      Poldek ma sandalki 21 i sa akurat,podejrzewam ze to ostatnie dni kiedy jeszcze moze je ubrac, wiec pomyslalam zeby teraz juz kupic mu buciki w rozm.22 i te okazuje sie ze sa sporo za duze.
                      Zwarjować można
                      Amelka ma kapcie 22 i są idealne a drugie także 22 ale na pół palca za duże i bądź tu mądry
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Colorka no wlasnie,do zwariowania...
                        Kurcze szkoda ze takie to skomplikowane z tymi rozmiarami bo u nas wszedzie teraz wyprzedaze sa i myslalam zeby kupic jakies polbuty na jesien malemu ale nie wiem jaki rozmiar bedzie wtedy na niego dobry...

                        Skomentuj


                          #87
                          A kiedy pierwszy raz założyłyście buciki dzieciom? I jaki rozmiar jest najmniejszy? A rozmiar buta 22 to mniej więcej w jakim wieku dziecko ma?



                          Skomentuj


                            #88
                            Z tymi rozmiarami różnie bywa.Moja ma 2,5 roku i nosi jedne sandałki w rozmiarze 23 inne znowu 26 Mam też problem z kupnem jakichkolwiek butów bo ma bardzo wysokie podbicie.
                            Wiola ja pierwsze buciki załozyłam jak mała miała 8 m bo robilo się już zimno (był pażdziernik) a jeszcze nie chodziła.Rozmiar 22 noszą dzieci roczne, 1.5 roczne a nawet 2 letnie, także wszystko zależy od dziecka.


                            Skomentuj


                              #89
                              Ja pierwsze buciki założyłam zimą i były to bamboszki, potem do wózka zakładałam skarpetko-buciki. natomiast pierwsze prawdziwe do chodzenia jak majka miała jakieś 9-10 miesięcy jak zaczęła dreptać i chodzić za rączkę. Problem miałam z sandałkami. Czekałam aż mala sama odważy się pójść i właściwie miesiąc temu dopiero to uczyniła i wtedy pojechaliśmy po sandałki a zakup ich okazał się dość skąplikowaną sprawą. Jedne były za małe 19 a znowu niektóre 20 za duże inne skolei za małe. I dopiero w smyku trafiliśmy na takie z obrysowaną stópką i o dziwo 21 okazały się idealne
                              także zakup butów to chyba udręka wszystkich rodziców bo taki maluch nie powie jak się czuje w danym obuwiu.


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                #90
                                Ja swojej córci pierwsze buciki założyłam jak miała niecały roczek (bardzo
                                blisko). Ona jest ze stycznia, a że już zaczynała chodzić ciężko jej było
                                wysiedzieć w wózku na spacerach.
                                Wtedy nosiła 19 i to jest chyba najmniejszy rozmiar jeśli chodzi o buciki.
                                Bartek, Ecco robią od 19 ale np Superfit już nie jestem pewna.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X