Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwszy ząbek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Nie chce nic mowic ale to niekoniecznie zebiska a zwykle poznawanie swiata. U wiekszosci naszyb bombli slinienie zaczelo sie tak wczesnei a zabki wyszly po paru miesiacach.Teraz mamusie niestety zbyt łatwo wszystko zwalaja na zabki .

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      jagodzianka

      Skomentuj


        #33
        Albo to typ niejadka:P

        Skomentuj


          #34
          A u nas idzie 9-ty ... swiadczy o tym dzisiejsza noc

          Skomentuj


            #35
            a właśnie co z biegunkami podczas ząbkowania?Nasze Szczęscie juz 3 noc ma problemy z zaśnieciem ,płacze i ma biegunke od wczoraj-kupka wodnista,nawet jakby śluzowata-to wynik ząbkowania?czy czasem sie nie odwadanie-apetyt średni.Czekać na ząbka czy do lekarza?
            Kacper-20.06.2008

            Skomentuj


              #36
              Obowiazkowo do lekarza. Drogie mamy nie zwalajcie wszystkiego na zabki !
              Kupka ze sluzem to moze byc objaw choroby - najlepiej jakby Ci sie udalo wziasc swiezego pampka do lekarza. Ja tak robilam jak byly wlasnie podobne problemy-czesto lekarz zauwazy cos czego niedoswiadzcone oko mamy nie zychwyci.

              Skomentuj


                #37
                niestety mój maluszek nie jest niejadkiem tylko żarłoczkiem małym:-) a ząbków jka niebyło tak niema, a za 3 dni kończy 6 miesięcy te gryzienie wszystkiego i marudzenie to tragedia już ze 2,5 miesiąca tak robi. a do lekarza chodzę regularnie albo jak mam wątpliwości pozdrawiam





                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Kiedy u waszych dzieci pojawil sie pierwszy zabek?

                  Skomentuj


                    #39
                    Moj synek mial 5 miesiecy

                    Skomentuj


                      #40
                      Witam.Tak jak u synka tak i u córeczki pierwszy ząbek wyszedł w tym samym dniu jak skończyła 6 m, za kilka dni następny, teraz ma już ich pełną buźkę.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Cześć. U mojej malej pierwsze dwa ząbki wyszły jak miała 4 miesiące. Na szczęście bardzo dobrze to znosiła i nawet nie wiedzieliśmy kiedy pojawiły się następne. Gdy miala rok i trzy miesiące miała już ich 16. obecnie ma nie całe dwa latka i narazie więcej ząbków się ni spodziewamy! pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #42
                          moja tosia skonczyla 7 miesiecy jak jej wyszly 2 pierwsze zabki
                          shannon

                          Skomentuj


                            #43
                            a moje sloneczko skonczy 17.02 9 miesiecy i nie ma jeszcze ani jednego zabka ,troche mnie to martwi

                            Skomentuj


                              #44
                              Nie ma się co martwić.Mojego męża siostry synek miał 11m jak wyszedł mu pierwszy ząbek


                              Skomentuj


                                #45
                                tez tak slyszalam wlasnie od wielu ludzi,ale to i tak obawa zawsze w podswiadomosci jest

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X