Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwszy ząbek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    U nas własnie pojawiły się kolejne ząbki. Pierwsze , dwa dolne wyszły, jak mały miał 3,5 m. Obecnie mały ma 6 m. Jakieś 4 tyg. temu zaczęły się wybijać dwa górne i dwa dni temu zauważyłam dwójke na dole. Te pierwsze zabki przeżyliśmy bez problemu, natomiast teraz mały sie bardzo męczy. Naszczęście dziąsła już są przeciete przez ząbki, ale i tak bardzo go swędzi.Smaruję mu maścią, ale sama nie wiem czy to coś daje. Wszystko pcha do bużki i stracił apetyt. Każde jedzonko jest dla nas wyzwaniem. Naszczęście dużo pije( szkoda tylko, że nie mleczko).Mam nadzieję, że apetyt mu wróci, jak już opuchlizna zejdzie z dziąseł.
    FRANEK 16.08.2008

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Moja Ida dostala pierwszy zabek w walentynki majac 9 miesiecy i 3 dni

      Skomentuj


        #48
        Moja córcia 14 marca skończy roczek i nie ma jeszcze zadnego ząbka, chociaz objawy ząbkowania ma już od 6 miesiecyPediatra twierdzi ze nie długo wyjda;dlatego Beti79 nie martw sie Twoja dzidzia ma jeszcze czas.
        Gotka

        Skomentuj


          #49
          mojej małej pierwszy ząbek wyszedł dzień po skończeniu piątego miesiąca obecnie Juliana ma cztery ząbki i w drodze są kolejne dwa
          Bombelek08
          Julianna- 12 lipiec 2008 rok godz.3.30



          Skomentuj


            #50
            Mój Szymek wczoraj skończył 2 miesiące i od kilku dni zauważyłam że wkłada piąstki do buzi nie tylko jak jest głodny. Do tego często wywala jęzor i mieli nim po całej buzi czy to może by pierwszy objaw ząbkowania? Nie za wcześnie? Chociaż z tego co piszecie może to trwac kilka miesięcy więc może jednak się już zaczęło?

            Skomentuj


              #51
              Mojej malej wyszly dwie dolne jedynki jak miala 6 miesiecy, a na nasetpne zabki czekalismy ponad 3 miesiace. Potem to juz wychodzily jedem za drugim, a raczej para za para, bo wychodzily zawsze dwa na raz i tak jest do tej pory
              Na szczescie przechodzi to dobrze, tylko jak jej trojki wychodzily to miala dwa dni goraczke i starsznie jej oczka lzawily, bo to zeby oczne !!!

              Skomentuj


                #52
                Mojej Martysi wyszly pierwsze zabki kiedy miala 6 mies i 1 tydz.strasznie to znosila...budzila sie w nocy z placzem po kilka razy,pchala wszystko do buzi,gryzaczkow za bardzo nie chciala ,wolala cos twardszego.teraz ma 8 mies i nie widac nastepnych zabkow,znowu gryzie wszystko ale polubila juz gryzaczki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  annamartynka to teraz juz napewno jej kolejne ida Zycze zeby przechodzila to bezbolesnie !!!

                  Skomentuj


                    #54
                    A moj Michas własnie dzis konczy 10 miesiecy i ma juz 8 ząbków pierwszy pojawil sie w 4 miesiacu. Na szczescie znosil to bardzo dzielnie, niemalze odbywalo sie to bezobjawowo, w sensie ze bez wiekszych dolegliwosci procz standardowego chyba swedzenia, slinienia sie.
                    Last edited by anj76; 19-03-2009, 15:43.

                    Skomentuj


                      #55
                      Mojemu synkowi wczoraj sie zaczeło,i to tak nagle po poludniu zaczal prerazliwe krzyczec i łzy jak grochy patrze do buzi a tam na dole w miejscu gdzie maja byc jedynki spuchniete i biale kropeczki przeswituja chyba dwa naraz pojda mam nadzieje ze to nie dlugo potrwa jak juz cos tam widac i to tak nagle w jeden dzien dziaslo spuchlo.Noc na szczescie przespal cala,apetyt kiepski a slinil sie juz od paru dni tak ze moglby sie w tym utpoic
                      Cyprianek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Dzis odmiana zero placzu,apetyt dobry,a dziaselka dalej spuchniete moze nie bola sama niewiem,obserwuje ale wszystko jest ok to moze bezbolesnie dalej pojdzie zobaczymy co przyniesie nowy dzien
                        Cyprianek

                        Skomentuj


                          #57
                          Moj Maćko skończył 10m-cy,pierwszy ząbek wyszedł mu tydzień temu,znosi to w miarę dobrze,jest marudny zazwyczaj wieczorkiem tak z godzinkę a najbardziej pomoga mu............moja broda! uwielbia ją gryzć i wyraznie przynosi mu to ulgę tylko wiecie co,?krzywo mu wychodzi,-myślicie,że pózniej mu sie wyrówna czy ząbki juz mu tak zostanął?????? pozdro wszystkie mamusie

                          Skomentuj


                            #58
                            Mój Karolek ma 5 miesięcy bez 3 dni i wczoraj pojawił się pierwszy ząbek
                            Przeszedł to bardzo spokojnie, żadnego płaczu, marudzenia...oby tak dalej!!!
                            A swędziały go od 2 miesięcy!

                            kate79 wydaje mi się, że z mleczakami nic się nie robi w takim przypadku...co innego zęby stałe. Ale najlepiej zapytać kompetentną osobe...
                            jagodzianka

                            Skomentuj


                              #59
                              A moj Synek mial skonczone 7 meisiecy jak wyszedl mu 1 ząbek

                              Skomentuj


                                #60
                                Mojej córeczce właśnie dziś ząbki sie przebiły. Ma 5,5 miesiąca. Górne dziąsła ma już nabrnięte. Więc już coś sie w nich dzieje

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X