Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Wrzesień 2013

    No niestety Ja lubie pracować ale mam świadomość że dziecko to jak 2 etaty dodatkowo. Ale jest już coś dziewczyny moj dostał prace w jakiejś telesprzedazy zawsze 600zl do przodu + prowizje a ustawil sobie grafik tak zeby moc z rana szukac czegos jeszcze bo bedzie pracowac od 16-20, a dodatkowo kilka osob na korki sie zglosilo 25zl za 1h a chcą po 2-3 w tgodniu wiec troche sie ogarnął. Generalnie glupio mu sie strasznie zrobilo ze ja kupilam mu prezent na zajaca a on nie ma z czego (fakt koszulki z promocji w Tesco ;p ale cos jest) wiec szybko polecial po buleczki dla mnie teraz i robi obiadek bo ja nadal z jedzeniem mam problemy. Wiec mam nadzieje, że jak dobrze pojdzie to kwiecien bedzie ostatnim miesiacem na 2 etaty najwyzej jeszcze korki bede dawac (angielski,chemia,niemiecki zapraszam). Sie rozpisalam nikomu sie pewnie nie chce czytac farmazonow moich ;p Mam pytanie czy podczas ciazy uprawiacie jakies sporty i diete jakas macie bo u mnie z jedzeniem lipa mój cały czas musi mnie pilnować bo zapominam o jedzeniu jeszcze przed ciaza bylo tak ze 3 dni bez jedzenia chodzilam i dopiero jak zaslablam to mi sie przypomnialo ;p (debil ze mnie jak nic) a ze sportow to na razie robie lekkie rozciaganie i spacery bo nie wiem co moge. Ma ktoras jakis pomysl ? Buziaki trzeba jakos rozkrecic wrzesniowe mamusie

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Wrzesień 2013

      http://kwejk.pl/obrazek/1727266/kilka-porad.html a tu na brzydki dzień ważne porady

      Skomentuj


        #48
        Odp: Wrzesień 2013

        Hey!
        U mnie też krzątanina przedświąteczna, ale na dziś już dużo sobie nie zostawiłam... Nie wiem czy brać Adasia z koszykiem, ma zawalony nos o pokasłuje.
        Maddie, możliwe, że już na następnej wizycie dowiesz się jak jest płeć dzidzi
        Paulinko, pisz do nas, my chętnie czytamy i piszemy
        Ja nie uprawiam żadnego sportu, biegam codziennie w domu po schodach i przy dziecku Pomyślę, jakimś rozciąganiu może.
        Dziewczyny, trzymajcie się w te zimne dni! Życzę Wam dużo spokoju i radości oraz świąt spędzonych w rodzinnym gronie!
        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

        Skomentuj


          #49
          Odp: Wrzesień 2013

          Generalnie mam pytanko Opatulacie jakoś specjalnie brzuch bo widzialam takie elastyczne opaski na brzuch w roznych rozmiarach ?

          Skomentuj


            #50
            Odp: Wrzesień 2013

            Mój łobuziak też był przeziębiony. Śniegu u nas mnóstwo! I nadal sypie. Mam nadzieję, że przy następnej wizycie dzidzia się rozkręci, bo już chętniej kopie. Również życzę Wam spokojnych świąt.
            Generalnie to już coraz więcej mnie tzn brzuszka.
            Co do otulania to ja po prostu noszę spodnie ciążowe z bawełnianym pasem na brzuch. Natomiast pasy ciążowe też są fajne, bo można zakryć brzuszek przy krótszej bluzce czy spodniach bez panelu. Staram się też nosić bluzki których nie podwiewa. Co do ćwiczeń to jak najbardziej, ale tylko takie lekkie i bez przesady. Poszukaj sobie w wyszukiwarce: ćwiczenia dla ciężarnych" "ćwiczenia w ciąży" itd.
            Last edited by MaddieAine; 31-03-2013, 14:36. Powód: dodatkowe informacje

            Skomentuj


              #51
              Odp: Wrzesień 2013

              Hej też się przyłącze do rozmowy My mamy termin z om. na 03.09 a z usg na 31.08 Nam najprawdopodobniej rośnie Filipek tak przynajmniej powiedział lekarz 2 tygodnie temu. Obecnie czekamy na wynik amniopunkcji bo dzidziuś miał zwiększoną przezierność karku i sugerowali wykonań to badanie także jeszcze ok. tygodnia musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać na dobre informację bo innych nie chcemy
              Filipek też nie był planowany ale za to jest baaaaaaardzo kochany przez wszystkich w rodzinie
              Odezwę się niebawem także do "spisania"


              Skomentuj


                #52
                Odp: Wrzesień 2013

                Świetnie, że wciąż nas przybywa. Nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze i Filipek będzie zdrowy. A jak tam po świętach dziewczyny? Ja byłam tak przejedzona, choć w sumie mało co jadłam, chyba oczy się najadły We wtorek cudnie świeciło słońce a dziś znów mamy mnóstwo śniegu. Naprawdę mam dość tej pogody. Uwielbiam wiosnę a tu takie paskudztwo za oknem. Jeśli chodzi o samopoczucie to jest OK, dzisiaj tylko wieczorem bolała mnie głowa. Poza tym rozrastam się, na szczęście nie jest to zbyt bolesny rozrost.
                A to mój brzuszek
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Wrzesień 2013

                  Czesc dziewczyny
                  Jestem w 16 tygodniu ciazy,to moja druga ciaza. W zeszlym roku urodzilam syna Filipka ma teraz 8 miesiecy, druga ciaza nie byla planowana co bylo mocnym szokiem ale teraz sie ciesze, wiem ze bedzie mi trudno .Dwojka maluszkow beda sie wychowywac przy sobie i bedzie wesolo w domku W pierwszej ciazy przytylam az 27 kilo, wiem duzo... ale zrzucilam to zaraz po porodzie teraz tez sie piluje by nie przytyc tyle choc mam juz prawie 4 kilo do przodu
                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Wrzesień 2013

                    cześć
                    Zima nie chce odejść a ja już mam dosyć noszenia tych kurtek, czapek, szalików, rękawiczek i ubierania tych buciorów zimowych. To już staje się po prostu męczące Na samą myśl o tym oraz o wsiadaniu taka opakowana do auta to aż mi się odechciewa wychodzić z domu hehe.
                    Maluszek wczoraj wieczorem sobie chyba nieźle pofikał koziołki bo tak mnie gniotło w brzuchu ale wyraźnych kopniaków jeszcze nie czuję. Chyba się ucieszył, że tatuś był w domu i chciał przypomnieć, że jest z nami
                    Nie wiem czy wam, ale mi rosnący brzuszek zaczyna przeszkadzać bo powiem szczerze do szczupłych nigdy nie należałam ale co jak co brzuszek miałam płaski a teraz jak coś robię to zaraz się męczę i np. poranny zapał do porządków przechodzi po odkurzeniu i zmyciu podłóg.


                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Wrzesień 2013

                      Hej dziewczyny. Z tymi chęciami to u mnie podobnie, ale jeśli czuję się zmęczona nie zmuszam się do robienia czegokolwiek na siłę.
                      Pogoda faktycznie koszmarna, ale zapowiadają ocieplenie od poniedziałku także trzymam mocno kciuki za wiosnę. Ja przytyłam już 11kg i mam 24 cm więcej w obwodzie także nie przejmuj się tymi 4kg. Na tym etapie zaczyna się już duży rozrost tzn od 17 tygodnia 0,5kg na tydzień jest normą. Brzuszek też mi już przeszkadza np w zakładaniu butów, a raczej w ich wiązaniu. W poniedziałek idę zrobić kolejne badania a potem wizyta: 17.04 endokrynolog i 23.04 ginekolog.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Wrzesień 2013

                        Hey!
                        Ewelka, trzymam kciuki, wszystko będzie ok!
                        U nas zima na całego, pada i pada i ma tego po dziurki w nosie...
                        Jeszcze zaraz po świętach zaczął się u nas remont, miała być później ale facet od remontu jest wolny teraz i jakoś tak się zaczęło. Mówię Wam, mam sajgon w domu, a do tego mały na antybiotyku, sama go leczyłam, zaczął gorączkować i jesteśmy na lekach.
                        Ja w święta też strasznie się objadłam Na razie przytyłam 2-3 kg i tak stoję w miejscu...
                        Krauzik witaj Fajnie, że nas przybywa. Musimy stworzyć jakąś listę wrześniowych mam z data porodu i przewidywaną płcią
                        Maddie, fajny brzuszek, ja jeszcze nie mam takiego. Powoli, powoli urośnie
                        Trzymajcie się! Pozdrawiam!
                        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Wrzesień 2013

                          Witajcie widzę, że nie tylko mnie ta zima już dobija... czytam i czytam... rośniecie, znacie płeć, a ja nic hehe. Ani dekagrama... jak byłam u gina tydzień temu ważyłam dokładnie tyle samo, co 1,5 miesiąca temu hehe... niby brzuszek rośnie, nawet się wierci i ciągle ma ochotę na lody
                          A Wy jakie macie zachcianki?

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Wrzesień 2013

                            Hej dziewczyny. Trzeba jakoś ożywić to nasze forum
                            Niestety wiosna tak szybko przemija a tu wciąż zima! Szkoda, bo uwielbiam wiosnę pocieszam się tym, że od poniedziałku zapowiadają ocieplenie. A to już coś. Przydałaby się lista z naszymi terminami i płcią ja ma na 3-5.09 i nie wiem jeszcze jaka płeć, zachcianek w sumie nie mam. Czasem mam na coś ochotę, ale nie do tego stopnia, że muszę to natychmiast zjeść. Ostatnio częściej sięgam po słodkie, ale chyba dlatego że mam spadki cukru tak jak wczoraj kiedy zasłabłam i aż drgawki miałam - zaraz musiałam coś zjeść. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Wrzesień 2013

                              Witam bardzo sie ciesz z waszego szczescia. Ja niestety tyle nie mialam. Moj wspanialy Ł wsciekl sie zaczal dusic i kopac mnie wszedzie bo niby go zdradzam niestety Bartusiowi sie nie spodobalo i postanowil opuścic moj brzuszek (okazało sie, że jednak prawdlowy poczatek 4 miesiaca tylko że malutki był ale wszystko byloby ok gdyby nie jego furia). Wiec wylogowuje sie z konta i mamusia jednak nie bede. Życze wam z calego serduszka duzo szczęścia, radości z pociech ,wsparcia od najbliższych i doczekania wszystkich najwspanalszych chwil w życiu maluszków (kroczkow,slown,pał,piatek,milosci,zawodów). Buziaki od cioci Pauliny

                              PS Mama nadzieje że kiedyś doczekam sie mojego malństwa

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Wrzesień 2013

                                Paulinka mam nadzieję, że wiesz iż tego typu zachowania zgłasza się na policję. Nie zasłaniaj się miłością czy furią faceta bo on będzie tak postępował notorycznie, a przez niego straciłaś dziecko!!! Zgłoś to na policję i zgłoś się po pomoc na niebieską linię. Mam nadzieję, że będziesz silna i poradzisz sobie. Przede wszystkim powinnaś powiedzieć o wszystkim swoim rodzicom i wystąpić o zakaz zbliżania się do Ciebie. Życzę dużo siły i wytrwania! Nie warto marnować życia na takiego potwora!!! A już na pewno nie życia dziecka!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X