Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    kruszyna
    nie wiem co jest ale mi ostatnio tez strasznie chce się spać...
    Moje dziecko udaje że czyta... przekomiczny jest
    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      a mój cały czas gada i gada buzia mu się nie zamyk nasz organizm chyba przygotowuje się do horroru jaki nas czeka ha ha





      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        hej
        ja mam chwilę spokoju chłopcy pojechali do babci.
        Ogólnie to odbijają sobie brak mamy przez 10 dni, no i mamy problem z jedzeniem. Moje żarłoki tam nie chciały jeść i tak im zostało...... ale z dnia na dzień jest na szczęście coraz lepiej, dzisiaj Piotrek zjadł już cały obiad a Paweł prawie cały. Dla mnie to szok bo oni jedli tyle co ja, a jak Paweł w czwartek nie chciał kotlet ai klusek to mi szczęka opadła..... Ja Was poczytuję z komórki ale ciężko pisać a kompa nie mam nawet kiedy włączyć
        BGKM mam nadzieję że wyniki sie poprawią pisz co u lekarza,
        Kruszyna co do babci to u mnie też nie jest idealnie, babcia się stosuje przy mnie ale jak w pracy byłam to czasem przypadkiem się wygadała, że jak mnie nie ma to wiele moich zasad idzie w las. Ale ogólnie to musi się stosować bo z dwójką nie dała by rady. Tak było na początku np. z usypianiem: usypiała ich na rękach ja jej mówię że ma tego nie robić bo jak wrócę do pracy to nie da rady przy dwójce a ona mi na to: dam radę a oni jak będą więksi to się sami nauczą. Tydzień po moim powrocie do pracy oświadczyła mi że już tego nie robi bo miałam rację
        Gorzej mam z teściową od sierpnia ub. roku jesteśmy w stanie zimnej wojny bo ta to mi wprost powiedziała że mam sobie wychowywać dzieci jak mi się podoba a ona i tak będzie robić co uważa (czyli pozwalać na to czego ja zabraniam)i moje zasady jej nie obchodzą, a że potem jest płacz w domu to nie jej sprawa bo ona go nie słyszy......a m powiedziała że chociaż ma 37 lat to ona może mu mówić co ma robić a on musi to robić bo to ona jest jego matką..... efekt jest taki że m jeżdzi tam z nimi ale samych nie zostaiwa nawet na chwilę, bo po każdej takiej wizycie była histeria bo babcia pozwalała więc mama też musi.
        Pamka ja też wiecznie bym spała i nudności mi wróciły szok normalnie.
        a dzisiaj niedość że Paweł spał przy mnie pół nocy bo coś mu się śniło i się bał to jeszcze tak biodro bolało że masakra dobrze że wczoraj zrobiłam leniwe na dwa dni bo nie wiem czy bym wystała przy garach.
        a co do tego spamu na forum to mnie się wydaje że ktoś postanowił rozkręcić forum i to nie dokońca "normalne użytkowniczki" tylko jakieś podstawione
        Last edited by bagnes; 13-03-2013, 17:53.


        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          a wczoraj mieliśmy a m cichy wieczór bo mnie wkurzył strasznie było mycie głów no i PAweł tak się mu darł że masakra i , stwierdził że to moja wina bo w Istebnej w ogóle nie płakał a jak ja jestem to się mu drze...... bo chce żeby mama myła. czy to moja wina że prawie cztery lata sama ich kąpałam i myłam głowy.... trzeba było wcześniej sie zabrac za to na zmianę ze mną to by dzieciak był przyzwyczajony, gdzie tu moja wina że do mnie są bardziej przywiązani..... On wracał wcześniej z pracy ale z\awsze tak sobie wszystko ustawiał żeby jak najkrócej z dziećmi być samemu, a ja po przyjściu z pracy sama się nimi zajmowałam i teraz w tej Istebnej w szoku był bo się okazało że pierwszy raz widział wiele ich zachowań które dla mnie są norma.....
          a ogólnie to chłopcy do jutra antybiotyk biorą ale jest duża poprawa, no i codziennie rano pytają czy do przedszkola idą...
          potem mamy im dać szczepoinke broncho waxo, ale jeszcze nie wiem do końca mamy rozmawiać z naszą lek czy to skuteczne na pewno.
          dobra lecę bo przyjechały moje skarby
          pa napis
          Last edited by bagnes; 13-03-2013, 19:31.


          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            Hej! Ja dosłownie na sekunde, bo później nie bede pewnie miała jak zajrzeć. Wczoraj miałam wizytę u gina. Na moje wyniki nie zareagował źle i mówi że dopiero wynik poniżej 70 tys. płytek krwi jest wynikiem niepokojącym. Ja mam zrobić test na cytrynianie i może się okazać że np. płytki mam posklejane cytrynian je rozbije i będzie mozna ich rzeczywsta liczbę policzyć. Takze mam to zrobić. Sprostował też z tym przetaczaiem robi sie to jak ich ilość wynosi 25-30 tys. wówczas na porodówce się je podaje.... A Oluś jest już bardzo nisko i jak mnie wczoraj badał to mówi że szyjka gładka i bardzo króciutka Dziś jadę o 15 do szpitala na przepływy i pewnie "zważy" małego.... No i tyle. Wczoraj po tym badaniu tak mnie pobolewało podbrzusze że juz myślałam ze coś się normalnie ruszy.... Wizyta za 2 tygodnie 27.03 przed samymi świętami.
            bagnes ja mam podobnie z mężem. Mój też nie przyzwyczajony do kąpania, do myślenia godzinami np. że może kolację zaproponować dziecku czy że dawno nie piła....Ehhh... A teraz sie złosci że ona mnie woła do wszystkiego i robi aferę jak em mnie wyręcza
            pamka ty może będziesz miała córunie na swięta już tak???
            kruszyna a ty jak się czujesz??

            A z tymi nowymi wątkami to śmieszne to, ewidentnie ktoś na siłę próbuje rozkręcić forum.....

            Moja Gabi zakatarzona ze hoho. Narazie gorączki brak. Mam nadzieje ze na katarzye sie skończy. Lecę bo już chce sie bawić.




            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              Hej kochane na mnie czekala rano niespodzianka -dostalam od em na urodziny nowy tel lg swift l5 matko jaka ja zacofana jestem nie moge sie polapac w nim i ledwo co pisze. Napisze wiecej z kompa jak bede u rodzicow pozniej. Czuje sie ok poki spac ma sie nie bedzie chcialo ha ha BGKM JA TEZ CHCE JUZ MALA NA SWIETA u cypriana na razie katar ma tylko i mam nadzieje ze tsk zostanie.BAGNES my mamy ta szczepionke i duzo osob ja chwali my dopiero po pierwszej dawce ale mlody juz 3tyg prawie zdrowy i polecam jeszcze te krople homeopatyczne LYMPHOMYOSOT HEEL my je bietzemy drugi raz na migdala i ostatnio tylko mial katar i prawie miesiac byl w przedszkolu.ja mam to samo tylko mama i mama





              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                witam...

                bagnes
                mmmm leniwe... jedna z moich ulubionych potraw mniam...
                moja mama też rozpieszcza Antka a później sama sobie w brodę pluje..
                a co do teściowej to mam bardzo podobnie. ona w ogóle nie chce mnie słuchać. Rodzice mojego M są dużo starsi od moich i są przekonani że są najmądrzejsi na świecie. Co ja jej tam będę mówić jak ma się dzieckiem zajmować ona troje wychowała i jest alfa i omega . niechętnie go tam zostawiam a jeżdżę tylko ze względu na M... Jeśli chodzi o kąpiele to nie wiem co jest z tymi facetami. Antek tez się drze przy myciu głowy jak M go kąpie. Ze mną jest cichutko M nawet często nie wie że się kąpiemy...

                BGKM
                koniecznie daj znać po USG...
                Dobrze że te wyniki nie takie straszne a może po tym badaniu będzie ok. nie stresuj się
                Termin mam na 22 wiec na święta córunia powinna już być... Nie wiem ale nie mogę tego pojąć że jeszcze kilka dni i będę mogła ją przytulić. Może dlatego, że tak się boje porodu że odsuwam tą myśl jak najdalej od siebie. mowie wam panicznie się boje. Wczoraj brzuch mnie pobolewał i mała cisnęła mi na dół a ja byłam przerażona.
                W głowie mi się kręci nie wiem czy to przez katar czy może ciśnienie mi skacze ze strachu hehehe

                ostatnia porcja prasowania mi została na dzisiaj.
                torba spakowana
                tylko wygotuje butelki i smoczek i zrobię miejsce w szafce w kuchni i jestem gotowa.
                M zakazał mi robić cokolwiek mam leżeć
                uciekam zajrzę później
                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  witajcie

                  my dopiero od dzisiaj w domku z Maluchem

                  nio tak nie podczytuje was to nie wiedziałam ze Kacperek sie urodzil..a Kiedy sie urodzil?


                  dziekuje Wam za gratulacje

                  jestem bardzo szczesliwa-M.tak sama bo ma SYNA wreszcie...

                  a jak narazie Dziewczynki sa skolowane...sytulacja
                  -Sewerynek Marek

                  Lista Marcowa2013-strona 2-post 13

                  i 2 Córeczki:

                  3250/53-SN-g:17:28



                  i 3240/55-SN-g:11:14


                  MiB-05.2010-[*]

                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    Dziewczynki ja jeszcze nie urodziłam

                    Mam pytanie od kiedy jest to roczne macierzyńskie? Jeśli urodzę 17 to mi się należy? Czy dopiero jak urodzę 18 to go dostanę?








                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      monia kurcze mi się wydaje że już jak urodzisz17





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        Też tak myślę i jest mi strasznie przykro








                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          monika jak policzyć od niedzieli 24 tygodnie to wychodzi że wystarczy 17
                          Last edited by bagnes; 14-03-2013, 18:38.


                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            monika
                            z tego co czytałam to roczny urlop macierzyński obejmuje kobiety które urodzą po 17 marca czyli musiałby się Marcelek zdecydować najwcześniej 18
                            pewnie męczysz się już bidulko...
                            kiedy do szpitala? pamiętam że się ostatnio wypisałaś bo Julcia tęskniła....

                            BGKM
                            jak po usg??

                            gagaj
                            dobrze, że już w domciu...
                            a dziewczynki muszą się przyzwyczaić ale pewnie zachwycone braciszkiem...
                            wyobrażam sobie jaki mąż dumny..
                            trzymaj się... dużo zdrówka dla Ciebie i Maluszka... zaglądaj jak będziesz mogła

                            dziewczyny jaki ja mam kłopot z dziurką po kolczyku w pępku...
                            Jaki człowiek był kiedyś głupi to szok. W życiu się nie zgodzę żeby córka zrobiła sobie coś takiego... Będę ją straszyć opowiadaniami...

                            Dzisiaj jak się wzięłam to odkurzyłam, zmyłam podłogi, pościerałam kurze, wstawiłam pranie. Uprasowałam ostatnie ciuszki dla Zosi. Ugotowałam pomidorówkę taka dobra mi wyszła że Antek zjadł dwa talerze... czekam na M nadgodziny ma dzisiaj a Antek zaczyna pokazywać różki...
                            "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              No właśnie nie wiem czy mi wystarczy niedziela, bo gdzieś wyczytałam, że po 17,czyli 18 sama już nie wiem. Ale jest mi już bardzo ciężko, rozmawiałam dziś z lekarzem powiedział że jeśli da radę to on nie widzi nic przeciwko wywołaniu w poniedziałek a nie jutro tak jak się na początku umówiliśmy. Pytanie tylko czy wytrzymam??? Julka faktycznie bardzo płacze i tęskni za mną ale jakoś będzie musiała wytrzymać

                              A o co chodzi z tym kolczykiem w pempku?Ja też mam ale nie żałuję, po ciąży z Julką szybko znów go założyłam i wyglądał tak jak wcześniej...

                              Ja dopiero dziś włączyłam laptop bo mi się nie chciało, nic nie robię aż do niedzieli wieczora może się uda
                              KRUSZYNA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO< SZCZĘŚLIWEGO PORODU








                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                Jeśli mogę się wtrącić to jeżeli na stare w dniu 1 września będziesz na macierzyńskim to przysługuje Ci to dłuższe.

                                Szczęśliwych porodów



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X