Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
    Szczebelki stanowczo okrągłe - mniej urazowe i w razie w zaklinowania nóżki czy rączki - łatwiej wyjąć
    Co do wózka - odradzam trzykołowego Quinny buzz, a teraz mam mutsy urban rider - zobaczymy czy się sprawdzi
    nator mam nadzieję że będziesz zachwycona jak ja mi ciężko się z moim rozstać do lasu nad rzekę tylko z mutsy się wybieram żadna mała spacerówka sobie nie da rady
    do zimy chyba jeszczę go zostawie


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      Agacia00jesteśmy mniej więcej w tym samym czasie ciąży, ale Twój brzuszek przerasta mój duuużo Ślicznie wyglądasz

      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        ja mam MOthercare spin jak dla mnie wygodny lekki i praktyczny poz tym do miasta lepszego nie trzeba na spacerki tak samo ... bo po co ? i tak kosztował słooono jak na pl warunki :>
        co do szczebelków oczywiscie okrągłe
        co do wózków to zależy tak na prawdę na czym kolu zależy jedni chcą pompowane koła jedni wielkie duży małe jedni stabilne inni kręcone o 360 * więc tak na prawdę trzeba się chwilę zastanowić jaki najbardziej będzie pasował ..
        [url=http://www.zapytajpolozna.pl]

        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          http://www.mothercare.com/Mothercare...efault,pd.html

          taki sam ..
          http://www.youtube.com/watch?v=G8AHraFBZc0
          [url=http://www.zapytajpolozna.pl]

          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            Hehe dzieki narwana;p mnie sie duzo osob pyta czy czasami bliznikow nie bede miala;p jutro 29 tydzien sie juz zacznie!

            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              Hej dziewczyny,

              na poczatek dopisze sie do listy a pozniej postaram sie doczytac o czym pisalyscie

              EWISIENKA - Ewelina 28 lat - Kielce- 12 lipiec- tajny agent lub agentka
              DZIUBEKAM- Marta 25-Szczecin- 20-30 lipiec - SYNUŚ- JULIAN
              AGACIA00 - Agata - 24 lat - Bytom - 13 sierpnia - DZIEWCZYNKA Marysia
              NARWANA - Agnieszka - 28 lat - Gdańsk - 14 sierpnia - syn Szymon
              ASIAPELASIA - Asia 29 - Jelenia Góra - 20 sierpnia - DZIEWUSZKA
              NATOR1 - Natalia 29 - Toruń - 20 sierpnia - Królewna Maja/Nadia
              JUDI24 -Ania 25 - Olsztyn - 22 sierpnia - SYN KSAWERY
              ARIANE - Agnieszka - 31 - Zgierz - 22 sierpnia - płeć ukryta
              CZACZA - JOANNA 33 lata - Poznań - ok 25 sierpnia - chyba CÓRECZKA Martyna
              KIWI2012 - Agata - 29 lat - Kraków - 25 sierpnia - (chyba) SYN WOJCIECH
              ADAGMA - Magda - 27 lat - Kraków - 25 sierpnia - DZIEWCZYNKA
              LUSIA88 - Luiza - 24 - Warszawa - 27 sierpień - SYN NIKODEM
              PROMESSE - Klara - 27 - Italia/ Lubin - 10 sierpnia - SYN JOELE/ GIOELE
              Last edited by Promesse; 21-05-2012, 13:50.


              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                Dobry wieczór Babińcu,

                Promesse przepraszam, nie zauważyłam, że macie swojego anioła struża Za to cieszę się z Tobą zatem 3 razy bardziej z bobaska w brzusiu. A co do wiary, to ja ostatnio przez to moje latanie w dzień zapominam o ciąży - zwyczajnie nie mam czasu się na niej skupiać tak jak w pierwszej... Za to wieczory są moje i brzuszka, a właściwie kopacza, który wiecznie się rozpycha.

                Piękne imię, ma ono polski odpowiednik??? Gdzie mieszkasz?
                Ojoj, znów pytam, ale mam nadzieję, że to nie nie takt, tylko tak ze zwykłej babskiej ciekawości i chęci poznania się

                Nator nie wiem czy w Polsce rejestruja imiona pochodzenia hebrajskiego, ale wiem, ze po polsku Joel tlumaczy sie jako "Pan jest Bogiem"

                Mieszkam we Wloszech i mam meza Wlocha poznanego w Polsce (mieszkalismy kiedys razem we Wroclawiu).
                Pytaj pytaj, zaden nietakt
                Poza tym pracuje jako freelancerka dla duzych koncernow miedzynarodowych glownie jako tlumaczka.
                I chyba przestane pracowac, az dopadna mnie skurcze porodowe


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                  byłam na USG, same dobre wieści - dziewczynka, spora, wymiary mam na ok 27 tc no i waga - UWAGA 942 g mały Gigant mi rośnie ;P tym razem lekarz sprawdził sobie tylko te rzeczy, które były niemożliwe do zmierzenia, zbadania w poprzednim badaniu, ale nie robił 4D

                  i najważniejsze - ma ułożenie miednicowe więc muszę sama Ją zmusić do przemeblowania czeka mnie terapia muzyczna (ponoć potwierdzona naukowo) polega ona na tym że do podbrzusza mam przyłożyć słuchawki z muzyką i dzidziuś będzie podążał za muzyką słyszałyście o czymś takim hihihi, od jutra zaczynam terapię hahah
                  Czacza gratuluje coreczki, imie sliczne wybraliscie.
                  No i pokazna ta jej waga

                  Moj maly tez jest ulozony miednicowo, ale nic mi jeszcze ginek nie mowl o tym, ze mam go motywowac do zmiany pozycji, jutro wizyta wiec moze okaze sie, ze juz sie ulozyl jak trzeba

                  Nie umiem rozpoznac z ruchow gdzie sie znajduje poki co, bo napewno kregoslupem wtulony jest w lozysko, ktore mam na przedniej scianie i ruchy czuje wewnatrz siebie. Mam nadzieje, ze zrozumialyscie o co mi chodzi


                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    Hejka!!
                    Co słychać po weekendzie? Mój był pełen wrażeń W sobotę ślub i wesele. Super zabawa, ale moje plecy odmówiły posłuszeństwa i około 23 zmyliśmy się do domku. I tyle pyszności, że nie byłam w stanie spróbować nawet połowy. W niedzielę zaś wizyta u teściów, a później mecz żużlowy Trochę się obawiałam, czy maleństwo nie wystraszy się tych wszystkich głośnych dźwięków, bo to i orkiestra, i krzyki, i ryk motorów, ale była dzielna i chyba nawet jej się podobało
                    A dziś odpoczywam u rodziców Mama tylko podpytuje co chwilkę na co mam ochotę.

                    Agacia00, fantastycznie wyglądasz Brzuszek taki kształtny, super!!
                    Mój jest mniejszy, ale rośnie z dnia na dzień!! Ciekawe czy przez ten tydzień urośnie na tyle, żeby zaskoczyć mojego męża, kiedy wrócę do domu... Hihihi... fajnie by było lekko go zszokować


                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      Agacia gratuluje kolokwium i trzymam kciuki za obrone!

                      Dziewczyna na slubnym kobiercu zycze milych przygotowan u udanego wesela

                      Ja jeszcze nie wybralam kosmetykow, ale chyba kupie Mustele, bo lubie ich linie zapachowa. I tak pewnie sprawdze w praniu czy beda Malemu odpowiadac

                      W sobote wybralam sie z M na wielkie zakupy wyprawkowe i chyba mam juz wszystko.
                      Wozek chcialam inny niz za pierwszym razem (dla Mai kupilismy Inglesina Otutto, ale po jej odejsciu oddalam cala wyprawke do caritasu), i wybralam Mutsy 4rider kolorek team mist.
                      Ma ktoras z Was doswiadczenia zwiazane z tym modelem?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Adagma zazdroszcze weselicha, nie pamietam kiedy bylam na polskim weselu. tez pojadlabym tych pysznosci


                        Agacia brzuszek nie duzy jak na moje oko, moj jest wiekszy
                        Mam juz 7 kg na plusie, ciekawe na ilu sie skonczy


                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          Napisane przez narwana Pokaż wiadomość
                          Cześć Dziewczyny.
                          Mam kolejną zagwozdkę odnośnie zakupów:/ Czy jest różnica dla maleństwa jakie są szczebelki w łóżeczku? Okrągłe czy prostokątne? Do dnia dzisiejszego żyłam w błogiej nieświadomości i z jednym problemem mniej
                          Dziewczyny jakie macie wózki? Jakich firm - jakieś sprawdzone już może? Tutaj chyba ktoś mi jakiś czas temu podsunął Mikrus Alu Sprint, czytałam teraz o BabyDesign Sprint plus. Coraz mniej czasu jest, a ja nadal nic nie wiem...
                          Ja mam plaskie szczebelki, moze jak zamontuje ochraniacze to sie nie poobija
                          Szczerze mowiac nie myslalam o tym wybierajac lozeczko

                          I zdecydowalam, ze nie zamawiam Mutsy, chociaz podoba mi sie bardzo.
                          Poczytalam teraz na wloskich forach, ze nie przejade nim miedzy kasami w supermarkecie (faktycznie tutaj w wiekszosci sklepow sa bardzo waskie)

                          Jak Wam sie podoba taki wozeczek?

                          http://www.stokke.com/it-it/stroller...c-package.aspx
                          Last edited by Promesse; 21-05-2012, 15:14.


                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Promesse, wózki firmy Stokke są podobno najlepsze z najlepszych. Podobno najgorszy Stokke, jest o wiele lepszy od takich tanich wózków. Bardzo mi je polecali znajomi, ale niestety to nie moja półka cenowa. Jeśli masz możliwość kupić takie cudo, to ja bym się nie zastanawiała. Szczególnie, że nie musisz się martwić o srogą zimę z zaspami śnieżnymi. Nie to co w Polsce, gdzie przede wszystkim ważne żeby wózek spełnił swoją rolę w trudnych warunkach atmosferycznych i chodnikowych


                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              Promesse widziałam na żywo i prowadzi się bosko a wygląd dla mnie odjechany pozytywnie
                              Jeśli zdecyduję się na 4 bobo z chęcią zakupie to cudo

                              a w ogóle jak przeczytałam że jesteś w ciąży aż łezka mi się w oku zakręciła z radości GRATULUJĘ


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                Hejki,

                                Agacia, brzusio śliczny i duuuuży! Ja mam chyba połowę a to drugie bobo.
                                A Ty skarbie wyglądasz kwitnąco!!! Piękna mamusia.

                                Promesse, ja mam mutsy i ciekawe jak się sprawdzi, choć majajula mi tu mocno zachwala (nadl mi ciut głupio, ze nie mam od Ciebie, ale cieszę się jak dzieciak z takiego prezentu)
                                A i dziś dokupiłam fotelik! Jupi jupi!!!
                                Co do Stokke to mam mieszane uczucia, ale to dlatego, że ja dużo spaceruje po bezdrożach.
                                Jest wypasiony wyglądowo i podobno idealny do miasta - podobno świetnie zastępuje fotelik w knajpkach... ale stanowczo nie dla mnie i nie na moje potrzeby...
                                Ale to tak jak piszemy - każdy musi pomyśleć co i gdzie chce robić z bąbelkiem w wózku.

                                A co do imion chyba rejestrują pod warunkiem, że wynika z niego płeć dziecka. Ale pewności nie mam.

                                Adagma cieszę się, ze się wybawiłaś i hoduj brzuszek, żeby mężusia zadziwić
                                Mój co dnia się napatrzeć nie może coć ja to raczej mam skromny brzunio
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X