Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    czesc dziewczyny

    widze ze forum idzie juz prawidlowym torem bardzo sie z tego powodu ciesze....
    u nas ok to znaczy dzieciaczki znowu przeziembione i mam nadzieje ze dalej sie to nie rozwinie
    oj majajula to po co okna mylas jak wiesz ze angina bedzie moglas chlopa do roboty zagonic a nie ty teraz sie meczysz...oby na dzieciaczki nie przeszlo
    ignas biedny szokda mi takich chorych maluszkow bo one niczemu nie sa winne i musza juz od malutkiego tak cierpiec monia szybkiego powrotu do zdrowia dla ignasia
    a ja juz zrobilam ciasto a zaraz zabieram sie za sprzatanie...
    do pozniej




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Karlin, a podaj ten przepis moze cio? Prosze prosze... Moze sie zmobilizuje
      Do mnie laseczki z 3klasy przychodza o 11.00, wiec tez sie sprezylam do ogarniecia. A Błażi na przewijaku zasnal A wlasnie, nie wiecie, czemu tu na forum godzina postow do tylu jest? Zeby rozumek cwiczyc i za kazdym razem 2 godziny odejmowac? Albo moze serwer jest jakis zagranamiczny...

      majajula, to kuruj gardelko, oby szybko przeszlo!
      Hehe, tajfuny...
      Hm, moj taki duzy, a jeszcze nie umie jezdzic za bardzo, tylko ze ma z tylu 3 kolka i moze to zle? Jak myslicie? A w ogole to jak jedzie, to sie na boki rozglada, zamiast patrzec jak kierowac
      Last edited by agaaepyen; 01-04-2011, 10:45.
      =&:>sygnaturka<:&=

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Ktoras pytala z Was, czy za pobyt w szpitalu z maluszkiem sie placi - u mnie sie placi, przynajmniej 2 lata temu sie placilo, do tego warunki hmmm, lozko zapadniete, skrzeczace, jak sie ma szczescie, bo jak nie ma lozek, to mama rozklada wieczorem materac na podlodze i spi. i rano szybko zwija, bo jakby snepid wpadl... A najlepsze sa te maciupkie krzeselka, bo jakos dla mam nie przewidzieli...
        Last edited by agaaepyen; 01-04-2011, 10:45.
        =&:>sygnaturka<:&=

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          hej mamcieu mnie tez pogoda do kitu,nie przejmujcie sie oknami moje tez brudne moze jutro umyje jak bedzie pogoda ale znajac zycie to po umyciu okien zacznie padac deszcz albo jak bede wietrzyla to ptak mi narobi na swiezo umyte okno w sypialni bo przewaznie zawsze tak jest bo otwiera sie do gory ...nocka super nam minela malutka tylko raz sie przebudzila i napinala brzusio ale tylko chwilke,wiec jestem wyspanaa malutka szczesliwaA wczoraj po tej wizycie u tej paracetamolowej lekarki to caly dzien tak mnie glowa bolala ze myslalam ze mi rozsadzi i nic nie pomagalo......wlasnie Karlin ja tez poprosze przepisik
          Last edited by aniazio; 01-04-2011, 11:00.



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            sernik

            1 kg sera półtłustego (w kostkach)
            25dkg margaryny
            40 dkg cukru
            8 jajek
            2 łyżki mąki pszennej
            2 łyżki mąki ziemniaczanej
            2 cukry waniliowe.

            Do pojemnika wlać żółtka, margaryne i cukier. Razem ucierać przez 15 sekund.Następnie dodawać stopniowo ser i mąkę mieszając całość przez 8 minut. Osobno ubić białka i połączyć z masą (dalej mieszając). Tortownicę wysmarować margaryną i posypać tartą byłką. Piec w 170 ' ok godziny (patrzeć na kolor). Wierzch podać nutellą lub czekoladą.

            Dodam, że tobi sie to tymi nożami metalowymi
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Ninka mój Krzysiek może wszystko robić ale okna wolę ja Mył już nie raz i wyglądały gorzej niż przed myciem. A angina mam nadzieję żę w ropną nie przejdzie psikam Tymsalem bo tantum werde na mnie nigdy nie działało
              i ssię orofar max to babka dała w aptece dla karmiącej(Julka latała z rana do apteki ) i o niebo lepiej.

              Monia pisała żę Ignaś ma 3 razy dziennie zastrzyki, trochę się dziwię żemu wenflonu nie zapodali skoro ma tak często; bezpieczniej bo tylko 1 żyłka obciązona, mniej bólu bo tylko przy zakładaniu wenflonu no ale widocznie stwierdzili żę tak będzie lepiej.
              Pisze ż eIgnaś dobrze znosi zastrzyki, żę spał ładnie w nocy tylko w dzień ciągle na rękach chce siedzieć.
              A i najgorsze że rotawirus panuje na oddziale oby mały się nie zaraził.


              a Ja właśnie z Julką skończyłam pisać wypracowanie. Boziu jak ja tego nie znoszę. Ona też zawsze beczy że nie wie co napisać. Jak jej każę opowiedzieć to gada a jak ma zdania ułozyć to wychodzą zdania typu: masło jest z masła bo jest masłem.
              dziś pisała io oszczędzaniu papieru zajeło nam 1,5 h napisanie 6 zdań a ja w między czasie wyprasowałam stertę ciuchów.


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                majajula ja wypracowania zawsze lubiłam pisac a najlepiej wychodziły mi rozprawki

                kurcze szkoda ignasia taki malutki a tyle pików dostać musi.
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Karlin ja też lubiłam ale z Julką nie lubię bo to ona ma napisać a ja nie mogę jej podyktować tylko zmusić do myślenia i do sensownego układania zdań a to w jej przypadku bardzo trudne. Może z czasem będzie lepiej bo to dopiero początki.

                  Poszłabym spać ale jak Julka z majką są razem to ciągle jest wojna czasem to mam dość ich ciągłych walk i robienia bałaganu


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    no n o wiem, domyslam se czemu nie lubisz :P
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      dzieki Karina od samego przepisywania az mi sie zachcialo tego serniczkaBiedny Ignas taki malusi a tyle musi cierpiec



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        A ja miałam odpowiedzieć na temat szpitala ale wyleciało mi z głowy
                        Więc u nas się nie płaci bo nie ma łóżek do wykupienia ale można z dzieckiem zostać tyle że albo podłoga albo krzesła do spaniaja kładłam się koło Adama na łóżeczku tylko ono był dla starszych dzieci tzn łóżeczko ale nisko i zamiast szczebelek siatka którą można opuszczać do materaca.
                        A co do Ignasia biedny ale da rade! tylko faktycznie dziwnie że wenflonu nie ma u mnie oboje mieli zakładane ale może być tak że za słabe żyłki ma i pękały przy próbie zakładania
                        Adaś ur.09.2008.
                        Michałek
                        [Iur.02.2011 o [/I]

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          życze smacznego :d ja też go dzisiaj bede robić
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            ja dziś mam lenia i głowa mnie boli
                            na obiad tylko blinów zrobiłam
                            czekam na męża i idę w kimę


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              i ja się melduje w nowym wąteczku:]
                              ostatnio tak nie mam czasu na nic, ze nawet nie mam czasu was poczytac ! a widze ze sie tu dzieje ze hoho

                              majajlua: gratulacje dla Olgi ze juz zębolka ma!! powiem Ci ze ja nawet nie wiedzialam ze mozna tak wczesnie juz zabki miec ja myslalam ze dopiero tak kolo 8 miesiaca sie moga zaczac pojawiac pierwsze a tu popatrz a moj tylko jeden dzien mlodszy od Twojej, i ciekawa jestem kiedy on zacznie.

                              zdrówka dla was dziewczynki, i dla waszych Bąbelków, bo widze ze cos chorujecie
                              mnie naszczescie juz wszystkie choróbska praawie w calosci...odpukac.... opuscily..póki co. zobaczymy na jak długo!

                              ii ja juz odliczam dni do Polski, mmmm...jeszcze tylko 23 dni...ależ jestem szczęśliwa



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Hej dziewczyny
                                Czy macie do polecenia jakiś skuteczny krem na rozstępy poporodowe? Ma kilka takich brzydkich wokół pępka:/



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X