Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej my po wazeniu mala wazy 5.100...Edymis ja mam do zrzucenia ponad 10 kg zeby dojsc do wagi z przed ciazy,wiec nie masz tak zle...Jesli ktoras nie karmi piersia a chce przejsc na diete to polecam diete 1000 kalorii,mi sluzyla i mam zamiar znowu na nia przejsc ,no i jeszcze wrocic na silownieEwka szkoda mam nadzieje ze szybko przejdzie !!!
    Last edited by aniazio; 04-04-2011, 20:23.



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Hej piękne:0
      macie kontakt z aguszasza??
      Do majajuli zaraz naskrobie eska bo cos dziewczynynie zaglądaja a to nie w ich stylu
      U nas chyba ok,na 11sta mamy wizytę u lekarza na kontrole po szpitalną wiec trzymajcie kciuki by wszystko było cacy
      No i wyznaczą nową datę szczepienia bo przez szpital nie byliśmy się kłuć
      U nas jakieś słoneczko zagląda więc szybko otworzyłam balkon by trochę świeżości załapać bo w domu aż duszno po nocce
      Na święta planujemy chrzest tyle że skromny będą chrzestni i teściu ,brat męża,więc mało ludzi.A do was mam prośbę bo nie robiłam takich świątecznych chrzcin więc podpowiedzcie co ma się znaleźć na stole
      Adaś ur.09.2008.
      Michałek
      [Iur.02.2011 o [/I]

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        ninka: mój tez miał takie pryszcze ropne jakby! do dwoch tygodni go juz tak obsypało, ze mial je na calym ciele, na buzce to mu sie az strupki zaczely robic od tego bo tak mial tego duzo. no i lekarz powiedzial ze to sucha skora i bardzo wrazliwa. przepisal masci, i po kilku dniach wszystko zniklo! wiec w twoim przypadku lekarz tez moze miec racje (co sie tu rzadko zdarza)

        a co do wagi to mi zostało jeszcze 2kg. i do tego skóra na brzuchu i duuzo rozstepów na tyłku:/



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Ninkapa: ja tez mysle, ze te kaszelki alergiczne sa - moi obaj maja wziewy z flixotide na to, Kuba na dodatek ma syrop Xyzal i Montessan tabletke. A w Polsce tez nie kazdy lekarz sie pozna. Mialam kiedys uczennice, ktora pol roku w szpitalach spedzila i ciagle ja antybiotykami faszerowali, a wyszlo, ze to astma. Mama prywatnie byla, to tam sie doktor poznal, ale za to miejscowi "madrzejsi" podwazyli opinie tego prywatnego doktora i zas dziewczyna w szpitalu wyladowala. Teraz juz na szczescie zdrowa i farmaceutka zostala

          BoXena: trzymam kciuki Bedzie dobrze!

          MoniaB: jak tam? wyszliscie moze juz? Czekamy na Was :*
          Marjolka: 2 kg, to malusio. Ja mam w sumie mniej, niz przed ciaza, ale juz wiecej, niz zaraz po porodzie Musze sie powstyrzmac ze slodkim, bo mnie teraz strasznie korci...
          =&:>sygnaturka<:&=

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Ninkapa: alergia moze byc niestety na wszystko, nawet na drugiego czlowieka ;] a poza tym na kurz na przyklad, na wilgoc - to z wziewnych. A do tego pokarmowa moze byc i to sie wszystko w bledne kolo zamyka.
            =&:>sygnaturka<:&=

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Mnie sie takie pryszcze ropne jak piszecie kojarzą z jakąś chorobą dziecą typu ospa czy odra czy cos.
              Moja mała też coś kicha i pokasłuje. Na szczęście nie ma kataru.
              Ja mam 2 kg mniej niż przed ciążą i jak waga stanęła to stoi i sie nie ruszy.
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                A bożena doszły te ciuchy do ciebie?
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  BoXena: ja dzis do Agi aguszaszy pisalam, nie jest najgorzej, moze dzis uda jej sie usiasc do kompa. Ja na chrzcinach obiad zrobilam - zrazy z mielonym w srodku, ziemniaczki, ogoreczki domowej roboty, surowka i kompocik. Rodzinka mieszkajaca w Londynie byla wniebowzieta bo tam inne jedzenie jest... A Ty z racji Świat mozesz jajkowo-zurkowo zrobic )

                  No a moj B. tez mial buzke ostatnio wysypana, jak truskawka wygladal - dostalismy cutivate i zel fenistil i juz na drugi dzien sladu nie bylo.
                  =&:>sygnaturka<:&=

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Karlin, a Tobie miesiaczka juz wrocila? Bo nie pamietam... U mnie jeszcze ani sladu, a juz 2 miesiace nie karmie... ponad...
                    =&:>sygnaturka<:&=

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      czesc dziewczyny

                      edytko kazde zwykle mleko modyfikowane jest na bazie mleka krowiego tylko te specjalne mleka sa np dla alergikow itp...
                      te pryszczyki u maluszka to nie sa takie zwykle skora jest zaczerieniona i taka chropowana ospe rozopznalabym od razu zobaczymy co lekarz powie moze to tez byc po antybiotyku co do starszego to nie wydaje mi sie ze to alergia pokarmowa bo je tak jak jadl wczesniej to znaczy jak byl mniejszy a wtedy jeszcze nie mial tych problemow takze moze to byc zwiazane z klimatem bo jest tu wilgotny no a geny troszke inne dostal bo tutaj dzieci w zime w krotkim rekawku chodza a ja umieram z zimna wiec wiecie tutaj jakos inaczej wszystko jest oni sa zahartowani dlatego tez tak w przychodni nas traktuja bo byle kaszelek katarek to przyzwyczajeni jestesmy do antybityku i w ogole nie mowie ze to niedobrze bo kiedy trzeba dac antybiotyk to trzeba a tutaj to tylko paracetamol kurcze zeby nie bylo z moim synkiem tak jak z coreczka znajomych ktorzy wrocili do polski i objawy takie jak u mojego ustapily bo inny klimat i w ogole...




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        aha i mi miesiaczka juz wrocila choc karmie jeszcze co nieco maluszka ale przed jak mnie brzuch bolal i do tego miala tak wzdety ze moznaby rzecz ze jestem w ciazy na szczescie juz jest lepiej ale mam jakies brudy jak w pologu widocznie jeszcze wszystko sie czysci..




                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          No racja, moze byc i przez klimat. I wtedy lipa w Polsce bedzie, bo lekarz nie zobaczy objawow... ale moze tak szybko nie przejdzie

                          Wiadomosc od aguszaszy: zyje, ale z malym na rekach to guzik moge
                          =&:>sygnaturka<:&=

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Hej mamcieCo do miesiączki to mi też wróciłaW sobotę dostałam ale poprostu się topieA przed to tak jak u ninki normalnie brzuch jakbym w ciąży była.Ale już wrócił do normy chociaż szew po cc jak świeża rana boli.Co do wagi to się nie ważyłam ale jestem chudsza niż prze ciążą-wszystkie ciuchy wiszą na mnie jak na wieszaku.No i oczywiście skóra na brzuchu pozostawia wiele do życzenia.
                            Co do krostek takich ropnych to mój Igor takie miał przy uczuleniu na oliwke.A oskar to ma takie jakby przesuszone placki czerwone.To lekarz powiedział że to Azs.I ma to ma policzkach i przy uszkach.
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              wlasnie ewka moj tez tak ma i co lekarz dal tobie cos na to azs??bo mi lekarka powiedziala ze to egzema czyli w sumie tez azs




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                a i wiecie co moj maksiu strasznie sie slini a widac pod dziaselkami zalazki zabkow a nie chca wyjsc ciekawe kiedy mu wyjda a u was jak to jest??




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X