Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej hej witajcie
    aliaga przeczytałaś moją wiadomość na nk czy telepatia zadziałała witamy Cię mam nadzieje ze czesciej zajrzysz do nas!

    a ja z dobrymi wiadomosciami
    siostra ma wstryzmaną cesarkę!!! młody rosnie jak na drożdzach, torbiel za to nie! narządy wróciły na swoje miejsce i na miesiąc przynajmniej cesarka jest odroczona cudownie!!! jestem normalnie taka szczescliwa ze chciałoby sie przytulac wszystkich

    wczoraj miałam wolną niedzielę, no ale co z tego... poza tym ,że się wyspalam to ogólnie lipa, bo jakoś sraczkowo było isiedzielismy w domu, złapało wszystkich prócz szymka, ale na szczescie lajcikowo! dzs juz wszystko ok, no ale jedyną wolną niedziele spędziliśmy w domu, w niezbyt dobrych w dodatku humorach bo ciagle ktos mial jakiegos focha... no ale...

    ulcia kurujcie się kochani, a sniegu to w sumie Wam zazdroszcze u nas siąpi, pada a piździawica taka że mało łba nie urwie a przeszywa do szpiku kości wiatrzysko brrrrrrrrrrrr

    aniazio no to zdolniacha ta Twoja mała! mój młody chodzi ciągle i spiewa refren bałkanicy :P musze go nagrac bo normalnie padaka ile razy go słysze : Da najlepsze w sobote wrócilam do domu a ich nie ma, poszli do naszych znajomych przyszla tez moja szwagierka z rodzina wiec imprezka sie z tego zrobiła i chlopstwo do domu ciezko było wyciagnąc, wkoncu po 22 k. zadzwonil przyjdz kobieto bo ja ich do domu zebtrac nie moge, poszlam, wyciagnełam, wracamy a ten cała droge: bedzie bedzie zabawa bedzie sie działo i nocy bedzie mało bedzie głośno bedzie radosnie : D mijalismy pare osob to mieli ubaw nieziemski : D

    aliaga brawo dla dzewczyn! no to masz dzielnego zerówiaczka super ze sie jej podoba i daje sobie tak swietnie rade! a z tymi wojnami coz skądś to znamy chyba wszyscy dwu i wiecej dzieciaci... u nas bunt jescze w trakcie mógłby sie juz skonczyc bo czasami ciezko zdzierżyć...

    ok musze troche popracowac jeszcze zajrze!!!
    :********************************


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Aliaga witaj z powrotem
      Aguszasza moja spiewa wszystko co tylko uslyszy a przy balkanicy wywija piruety
      Super wiadomosc bedzie wszystko dobrze zobaczysz



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Moje dziewczyny na szczęście zdrowe jakoś sie trzymają..

        Aga ja twoją wiadomść odczytałam na poczcie bo dostałam info że na nk zostawiłąś mi wiadomość ..nie byłam pewna czy hasło pamietam do zalogowania ale jednak udało sie do was powrócić...u nas tez Nadia jeden czas śpiewała..bedzie ,bedzie zabawa,bedzie sie działo..hi,hi

        Aniu gratuluje drugiego dzidziusia..jeszcze troche a bedziesz miała tak kolorowo jak u nas hi,hi..

        u nas poniedziałki są zawsze cieżkie ..cztery razy idę do szkoły,,2xzaprowadzić i 2xodebrać..(bo Agatka chodzi na taniec towarzyski..14 grudnia ma pierwszy turniej )..i wtedy to mnie to 4 pieto wykańcza..

        Ulicia u nas dziś też cały dzien pada a że jest na plusie to straszna ciapa..


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          U nas teraz przebojem jest ding dong spadł już śnieg i świeć gwiazdeczko mała świeć Lila chodzi i śpiewa, ale ja nie mogę śpiewać jak ona śpiewa. Czuje konkurencję



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            dzień doberek,,u nas też są zimowe klimaty: nadia dziś od rana śpiewa: zima ,zima zima ,pada pada śnieg itd..ja jej dosłownie trzy razy zaśpiewałam a sroczka szybko załapała..widze że pioseneczki dużo szybciej łapie niż Agata w jej wieku..czasem śmiej sie że z nich bedzie świetny duet Nadia śpiewa a Agata tańczy hi,hi..
            Dzis una s sporo śniegu..ale pewnie długo nie polezy bo jest już na plusie..ale bałwana by było już z czego zrobić..
            Zaraz zbieram sie z pomidorówkę dla dziewczyn i za zapiekankę rybną dla rodziców..Miłego dnia życze..


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej hej
              ale macie fajnie z tym sniegiem ,u mnie mimo tego ze swieci slonce to i tak jest zimno
              Moja ma teraz zajawke na liczenie ma takiego zabawkowego laptopa i ciagle chce liczyc dodawac i odejmowac i powiem Wam ze bardzo dobrze jej idzie
              liczyc potrafi po polsku i po sngielsku do 20 a dodawac i odejmowac do 10
              Ulcia a jak stopka Lilci??
              Aliaga dziekuje
              Dziewczynki moje kochane to juz jutro
              A dzis mamy rocznice 8 lat razem a za miesiac nastepna 4 lata po slubie



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Ania wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.My 21 grudnia mamy 6 rocznicę razem a 12.09 mieliśmy 4 ślubu

                U nas dziś więcej śniegu niż wczoraj ale temp na plusie więc taka ciapka trochę.
                Noga Lilki ok, tylko 5.12 mamy prześwietlenie i mam nadzieję że wszystko ładnie się zrosło.



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej hej babeczki
                  a u nas snieg parę płateczków spadło dosłownie i jak ktoś nie widział to nie wierzy
                  ja juz w pracy ten tydzien na 13 przychodze ale na szczescie k. ma cd. urlopu wiec przynjamniej mama teoretycznie odpocznie...
                  ale te jej fochy staja sie chwilami nie do zniesienia, jak ktoregos dnia jej wygarne to sie wkoncu obrazi i tyle bedzie...
                  dzis strzeliła focha bo powiedziałam - nnormalnie jak w rozmowie - mamo nie wkładaj tektury z mleka do śmietnika bo rwą worki, lepiej w garsc wziąć - no i w odpowiedzi już oczywiscie z fochem extra, ze jej jakos sie nigdy worki nie drą bo ona inaczej worek wyciaga... i foch, wczoraj gadamy o mikolaju dla jej wnuczek i mówie a moze dla kaliny lego friend, moze sie bawi? na co ona niemalze z krzykiem, ze skąd ona ma wiedziec ona do nich nie chodzi, czasu nie ma, na cmentzru nie była tez a trzeba posprzatac przed sniegiem jeszcze... o żesz myślę sobie, k. cały tydzien w domu siedział prawie non stop młodego za soba ciągał jak mógł a ona siedziała przed tv względnie zrobiła obiad... no ale nic sie nie odezwałam obróciłam w zart że ten tydzien moze nadrobic z wnuczkami jesli tylko bedzie chciała bo k. do konca tygodnia siedzi w domu i nic nie stoi na przeszkodzie, zobaczymy...
                  a wiecie co jest najlepsze? spotykam szwagierke i mowie jej ze ma mame do dyspozycji na cały tydzien, a ona co na to? ze im się dobrze spokojnie zyje juz kilka miesiecy radosnie i bez kłotni wiec chetnie niech sie dziewczyny naciesza babcia ale na kilka godzin a nie caly tydzien , bo to sie skonczy wojną domową jak to zwykle przed swietami...
                  tak wiec wspolczuje mojemu bo jak mama bedzie spedzac kolejny tydzien przed tv to tez moze byc wojna domowa... echhhh

                  no poskarzyłam sie

                  chlopaki zdrowe a siostrą to sie nacieszyc nie mogę, ze wszystko na dobrej drodze
                  aniazio tylko spij w nocy a nie przezywaj i czekamy na fotę Fasolki : D no i wszystkiego dobrego z okazji rocznicy! bystrzacha Twoja mała, nie ma co!

                  ok czas popracowac!
                  :*


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    czesc dziewczyny

                    U mnie troszke chorobowo wszyscy wlacznie z mama dosc przeziebieni do tego starszy wczoraj wymiotowal w szkole i musialam go wczesniej odebrac a wymiotowal przez kaszel bo po lunchu po kaszlu poszli na dwor i pewnie latal jak szalony i przez to zaczal kaszlec no i wymiotowal.....poszlam z nim do lekarza i dostal antybiotyk o dziwo bo w sumie to non stop kaszle tylko ze raz jest lepiej a nieraz gorzej tak jak wczoraj i masc do oczek bo mial zaczerwienione i podpuchniete pod oczkiem do tegho ma okropne since tylko ze te since ma od malutkiego ponoc taka jego uroda no ale teraz to te since bardzo widoczne i wrzucajace sie w oko....
                    mama juz w piatek wyjezdza ale ten czas minal za szybko zdecydowanie za szybko
                    nastepny tydzien moj mezus ma wolne takze kolejny tydzien szykuje sie zwiariowany a to juz tak niewiele zostalo do swiat ma mikolaja to ja nie kupuje prezentow raczej wszystko dostaja na gwiazke

                    Ulcia zdrowka
                    Aniu koniecznie jutro musisz opowiedziec jak bylo na usg i jaka byla reakcja Aluni
                    Aliaga super ze powrocilas

                    Co do postepow moich dzieci to maluszek zdecydowanie jest bardziej kapujacy od starszego i bardziej skupia uwage na rzeczach ktore go interesuja np wieczorkiem jak klade spac to maluch potrafi siedzie 3 h i ogladac bajke tylko ze on jeszcze w normalnym lozeczku natomias starszak uczy sie bardzo szybko jezyka teraz literki poznaja i cwiczymy liczenia ale na zasadzie ze ma mnosrwo klocok i musi mi podac np 6 a nie liczy one two and six
                    no ale jak na 4,5 letniego chlopca niezle mu idzie
                    Aiu co do alfabetu to nauczycielka powiedziala ze nie maja sie uczyc alfabetu tylko jak sie literki wymawia bo to jest wstep nauka czytania a alfabet dopiero poznaja na szarym koncu

                    no dobra spadam bo mama zniosla malucha z gory i trzeba podac obiadek




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Aniazio, trzymkajcie się jutro na telewizorku (asik mały no!)
                      Aliaga - super, że wróciłaś, buziaczki dla Twoich dziewczynek.
                      Aguszasza, ja również bardzo się cieszę, że cesarka wstrzymana ) i oby bez wojny domowej się obeszło.
                      Ninkapa, zdrówka dla Was!

                      dobrej nocki wszystkim!
                      =&:>sygnaturka<:&=

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Dziewczyny, a Wasze niunki bez pampka na noc już? Bo ja jakoś z obawy przed przebudzeniem w wyniku zsiusiania zakładam ciągle, ale musze jak już zaśnie, bo się buntuje, ze on jus nie fce
                        =&:>sygnaturka<:&=

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          dzień doberek..u nas dzis rano mroźno i ta cala ciapa zamieniła sie w tor przeszkód..człowiek jeszcze nie przyzwyczajony do takich warunków chodzenia..
                          Aniu daj znać jak tam bedziesz po wizycie..
                          Agnieszka moja Nadia juz od roku nie bierze pampersa na noc..i jak na razie nie było wypadku..z reszta starsza tez mi ani razu łóżka nie zmoczyła.

                          wszystkim chorowitkom duuuuuużo zdrówka życze..

                          Aga piszesz o fochach mamy,,moja też tak ma takie nastroje..czasem przydała by sie babcia do pomocy ale jakbym miała znosic jej humorki to wole już sama sie szarpac ze wszystkim..


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej
                            usg mam na 13;40
                            ninka ja o tym wiem ale co mam zabronic jej uczenia sie alfabetu?
                            Moja juz pampka na noc nie nosi od maja albo i kwietnia i nawet juz maty nie zakladam pod przescieradllo jak o 22 wezme ja na siku to spi do 7 czasem 8
                            pozniej sie odezwe
                            buziaki



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Cześć
                              A u nas pięknie biało, tylko że na drodze strasznie ślisko.
                              Ja Lilce jeszcze zakładam pampka na noc, choć czasem się buntuje ale ona budzi się jak siku chce, chyba że jest mega wycięta to wtedy pampers się przydaje Kiedyś założyłam cerate pod jej prześcieradło ale nie zasnęła dopóki jej nie wyciągnęłam jej, chociaż nie widziała jak zakładałam. Cwaniara

                              Ania daj znać jak po usg.
                              Ja tam zbytnio na pilnowanie babć nie mam co zbytnio liczyć, choć moja mama jak trzeba to przypilnuje. Ale oboje babcie mają gospodarki a z moją panną to trzeba się bawić, ona nie przesiedzi pół dnia przy tv czy coś. Jest bardzo ruchliwa, no i teście mają już 70 lat więc nie nabiegają za nią...



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej hej babuszki!!!

                                u nas wojny domowej poki co nie ma ale wszystko ze ja potrafie trzymac buzie na klodke i cierpliwosc mam anielska - gorzej ajk sie ktroregos dnia skonczy...
                                dzis tez fochy były od rana o byle gowno... no ale my razem mieszkamy wiec nie wyobrazam sobie co by bylo gdybysmy sie pożarli tak extra...

                                a u nas robia remont klatki nie wiem czy Wam pisałam i dzis malowali lamperie farba olejna - masakra łeb mi pęka normalnie bo w domu okna pootwieralismy ale nie da sie zyc w przeciagu przy obecnej porze roku... chlopakow wygonilam do szwagierki, tesciową na spacer a sama do pracy bo chyba by się przyszło zatruc... jeszcze na dodatek gaz "wzbogacili" jak to mówią czymś i smierdzi jescze bardziej niz ta olejna, nie wiem co gorsze, dobrze ze rosól wczoraj zrobiony, bigos zawekowany i wszystko w mikrofali da sie podgrzac wiec nie trzeba gazu prawie uzywac bo to juz mieszanka byłaby wybuchowa, mi nomalnie jest niedobrze w tej chwili...

                                co do pampków to my gdzies czerwiec/llipiec przesatlismy w dzien a juz z miesiac i na noc mu nie zakladam ale niestety zdarzaja nam sie wpadki, a niestety zasnac nie cche badz nie moze jak mu folia pod przescieradłem szelesci wiec materac niejednokrotnie suszony był... no ale coraz rzadziej na szczescie

                                aniazio czekamy na info!

                                ulcia zarzuc jakas fote sniegową u nas mrozik słoneczko ale sniegu ani grama..

                                idę po procha, bo jestem ledwo żywa...


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X