Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej kochane moje!

    no i zaczynam niedzielę na malusienieńkim kacyku co prawda ale to pikuś suszy mnie w sumie tylko

    imprezka... hmmmmm ciotka mało na zawał nie zeszła nogi jej się ugięły, twrda jest bardzo kobita, ale łza jej się w oku zakręciła, była w szoku i bardzo szczęśliwa dostała gazetę z nią na pierwszej i ostatniej stronie jako nowa minister w rządzie i kobieta idealna kończy dziś 60 lat, do tego zestaw podróżnika klapeczki, ręcznik, kapelusz piwko i do tego "zrobiony" karnet na wakacje w Bułgarii z nią wklejoną tzn jej głowa a reszta modelka
    i jeszcze kalendarz z jej zdjęciem i dedykacją od wszystkich. Tort z 18stką był
    no a potem to juz bardziej stypowo było jak się spodziewałam
    jej synowie i bratankowie zwinęli się po 1,5 godziny mniej więcej my po prawie 4 a reszta siedziała do 19 choć zaplanowane wszystko było do pólnocy ale... cioteczka jak zawsze na imprezach potrafi wypić morze wódki i zawsze w pełni przytomności to wczoraj zwaliło ją z nóg emocje pewnie zrobiły swoje...


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      ulcia bardzo się cieszę ze lilcia dochodzi do siebie powolutku! kinderek mówisz? no to będzie juz teraz coraz lepiej!!!

      anizaio super że imprezka udana! Ala szczęśliwa pewnie? to Wy na mieście ta imprezję robiliście? bo się pogubiłam... a kolezanka swojego wkoncu pusciła?

      qleżanki halo ja wiem że niedziela ale skrobnijcie coś noooooooo


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        a co do kolorów ścian to mama nadzieję ze jak bedziemy zmieniać pokoje - jak wkońcu to wywalczę to też namowie k. na jakieś żywsze kolorki teraz tylko w naszym mamy taki mocno delikatny brzoskwiniowy bo był taki super no ale przecież jak może być taka żarówa usłyszałam i jak przyszłam zobaczyć efekty drugigo malowania to ściany były 5 razy jaśniejsze... no ale cóż byłam wtedy w ciązy i niewiele do gadania i zrobienia...

        teraz będę walczyć jak lwica choćbym miała sama się abwić w malowanie

        a wczoraj teściowa przyklasnęła na mój pomysł z piętrowym łóżkiem więc myślę że przekabacimy mojego


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          a wogóle to jestem niewyspana bo spałąm dziś z musiem i bła jak to Bła mówi

          tatus zasnął usypiając musia zanim muś zdążył się ułożyć, więc nie mogąc dobudzić tatusia, w obawie przed podduszeniem zabrałam Musia do siebie na co przystala z niesamowitą radością bo sp[ał z nami wieki temu całe, zanim ogarnęłam chałupkę ( a bo nie napisałam że jak wróciliśmy do domu wpadli nasza qmpelska familia w celu nauczenia pieczenia chleba więc jak panowie porządzili w kuchni z zakwasami, ciastami, foremkami to sobie wyobraźcie jak mogła wyglądać kuchania ) no to kładąc się spać stwierdziłam brak Bła w łóżeczku a jego nadmiar w moim łóżku no i nie dał się skubaniec odłożyć bo "Muś tam ja tam grrrrrr" Efekt? większośc nocy nie przykryta wisząca prawie poza lózkiem bo panowie porozkładali się jak królowie w pełni majestatu

          no a tatuś choć połamany cały bo w sumie to można powiedzieć że spał na podłodze, bo Musia łóżko tojak piankowy materac, to przynajmniej wyspany...
          a ja znów nie...


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej
            Agus pewnie widzialas zdjecie na fejsie wiec tak w butelce byla zielona herbata a w 2 woda tak dla jaj zeby nie bylo ze mamy gorzej od malzow
            i to z mistem tez bylo dla picu,wypilysmy po reedsie jablkowym i to wsio
            kolezanka meza puscila jednak
            do domku wrocilam po 23 a cos po kolo 3 szlam spac bo czekalam na malza w przebraniu bo specjalnie nie kazalam mu brac kluczy zeby mu otworzyc i nie dac spac
            a dzis masakra bola mnie lydki nie wiem od czego ..
            alunia przeszczesliwa dostala pluszaczki dore i butka(ulubione) i gadajaca myszke minnie (tez juz ma bzika na jej punkcie)
            super ze Tobie tez imprezka sie udala



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              czesc dziewczyny

              Widze Agus i Aniu ze imprezki udaly sie...
              Uluc jak Lilcia ?
              Anetko a Wy juz wszyscy zdrowi?

              My dzis pojechalismy do lekarza ze starszym bo znowu kaszle non stop i nie chce przestac jakie to denerwujace jest no i niby wirus klatka czysta...to ja sie wkurzylam i pytam sie znowu wirus? ze ile mam czekac na to az oni zaczna go leczyc i w ogole zareaguja to ta Pani nazwala mnie nie mila to ja jej mowie ze nie jestem niemila tylko martwie sie o dziecko bo kaszle non stop i nie moze przestac nie moze spac i w ogole to co ja mam zrobic no sorry to jest jakas kpina...i mowie ze co mam czkeac tak samo jak z maluszkiem az bedzie naprawde zle to dopiero zareaguja... naprawde musi stac sie jakies nieszczescie lub tragedia zeby cokolwiek zrobili ja rozumiem ze na wirusy nie ma lekarstwa no ale patrzec jak dziecko sie meczy mowi ze go boli jak kaszle....aha zapomnialam dodac ze ma lekko czerwone jedno uszko i gardlo troszke zaczerwienione....az nie chce mi sie o tym myslec i pisac wiec spadam bo sie znowu zdenerwowalam




              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Hej

                Ja walczę ze śniadaniem młodej, bo przez ten kaszel boi się jeść. Wr...

                Co do farb to salon będę miała pieczarkową jesień. Farby mam z nobilesa i wczoraj z pierwszego pomalowali kawałek ściany i powiem wam że ładnie kryje

                Em ma do środy wolne to trochę chałupkę ogarnę, bo przez te parę dni to się strasznie zapuściła. Nawet naczyń do zmywarki nie miał kto włożyć.

                Odezwę się potem.



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  aniazio ty świntuszku, to małż zamiast myśleć o pifffku to o Tobie i kolegów zostawił i przylecial hihihi a lydki piszesz hehe no nie trzeba bylo tyle po nim skakać zbereźniku jeden a na fejsiku jeszcze dziś nie byłam zaraz wejrzę!

                  ninka normalnie ręce opadają ja to już nie wiem co Ci odpisywać na te ciągłe kłopoty z chłopakami bardzo Ci współczuję tych przezyć...

                  ulcia - ieczarkowa jesień pobudziła mój apetyt, lecę po coś do jedzenia, swoją drogą to ciekawy odcień, aż sprawdzę jaki


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    mniam, ładny to ja juz wiem co u mnie jutro na obiad pieczarkowa


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Ninka a może to jakaś alergia albo macie jakiegoś grzybka czy alergena w domku. Nie wszystkie są widoczne, warto by zrobić testy chłopcom. A co tego uszka, gardła i kaszlu to Lila miała to samo przy tym zapaleniu ucha i gardła teraz. Początek infekcji więc miała trochę uszko czerwone, gardło, katar i zaczęło ją kaszleć. Ponoć to początek infekcji dlatego też aż takiej gorączki nie miała i bolesności ucha.

                      Młodej ucha chyba lepiej bo robi postępy w jedzeniu z butelki. Za to ile jej kataru schodzi takiego gęstego, ze szok. Tragedia... Ale już lepiej niż gorzej.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        i mi się chyba zaczyna katar o zgrozo


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          a moja poszla spac wiec kawka i ciacho
                          ninka tez juz myslalam tak jak Ulcia o grzybie,moze to od tego ,ja jutro musze zadzwonic do agencji bo nam grzyb wyszedl w sypialniach i mieli go wyczyscic pod koniec stycznia a tu koniec lutego i nikt sie nie pojawil do tej pory ehh
                          jak mi sie nic nie chce



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej dziewczynki

                            Zosieńka bardzo dziękuję ciotkom za zyczonka Aguszaszy Anizio i Ulci

                            spóźnione życzonka dla Aluni przede wszystkim zdrówka

                            myśmy mieli w sobotę imprezkę w sobotę rodzinka i znajomi bo wiele osób odmówiło bo nie mogli przyjechać, ale było super duzo dzieciaków wiec ogólnie wesoło

                            Zosia przeszczęśliwa zrobiłam jej tort w kształcie kotka jak zgram zdjęcia to pokaże i zaoszczędziłam 50 zł na torcie, bo takie drogie jak sie chce kupic, Zosię nawet prezenty nie interesowały bo tyle ludzi i dzieci,ale dostała głownie ubranka i jakies drobne zabawki, aha i od dziadków i chrzestnej konia na biegunach, który rży i słychac jak jedzie.

                            życzę zdrówka dla wszystkich chorowitków

                            Aniazio to wy widzę,że działacie i ty sie dziwisz, że cie łydki bolą, jak szalałaś to masz efekty

                            a ja ostatnio zmolestowałam męża i tak się napalił, że nie użyliśmy gumki, niby był przerywany, ale ja miałam płodne dni wiec się okaże co będzie

                            jak doczytam to cos wiecej napiszę
                            Gosia

                            Zosieńko rośnij zdrowo

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              http://podwojona-sroka.blogspot.com/p/moje-analizy.html

                              poczytajcie sobie to testy kosmetyków dla dzieci, ja sie przeraziłam i wychodzi na to,ze najlepsze są niemieckie kosmetyki rossman, kaufland
                              Gosia

                              Zosieńko rośnij zdrowo

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                jeżeli macie ochotę się podzielić swoimi pieniążkami to przekazuję namiary stowarzyszenia w którym działam, jest ono przy szkole w której pracuję

                                jeżeli chcecie poczytac podaję stronkę http://razemz4.pl/

                                .....nadchodzi czas rozliczeń podatkowych a co za tym idzie możliwość przekazania magicznego 1% na szczytny cel!

                                Chcę Was bardzo poprosić o przekazanie go w tym roku na rzecz Stowarzyszenia na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną "Razem z Czwórką".

                                STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI
                                I MŁODZIEŻY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
                                INTELEKTUALNĄ „RAZEM Z CZWÓRKĄ”
                                przy SOSW nr 4
                                KRS: 0000339426
                                Gosia

                                Zosieńko rośnij zdrowo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X