Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej dziewczyny

    u nas w łódzkim też sypie.Pogoda pod psem, aż się nosa z domu wyściubiać nie chce:/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Hej dzieweczki, a jakoś sie kreci.

      W tej mojej nieszczęsnej "pracy" narazie pomału heh. Wczoraj byłam na spotkaniu i w koncu wyszłam troszke pozytywniej nastawiona do pracy. i to w sumie tylko przez koleżanke, bo zaczynała ze mną, ze mną weszła do firmy i już ma podpisane 2 umowy i zarobione ok 2000 zł. I ma umówione następne. normalnie, tak mnie zmotywowała że hej.

      Dzieciaczki zdrowe. na szczęście.

      Dzieweczki zdróweczka wam życze dla waszych dzieciaczków.
      Karina


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        A co do pogody to u nas nie najgorzej, fakt, że chmury są ale śnieg nie sypie ani nic. I nawet nie ma aż tak zimno
        Karina


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Hej
          u nas tez snieg ,i wieje jak nie wiem co
          co gumek to my juz nie uzywamy od sierpnia chyba....
          Karlin powodzonka napewno bedzie lepiej
          Ja narazie powiedzialam mojemu ze odpuszczam niech sie okresli czy naprawde chce czy nie bo jednego dnia gada tak innego inaczej,wtedy pogadamy
          My dzis caly dzien same moj bedzie dopiero ok 20 bo nadgodziny robi



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Hej.
            Pisałam długiego posta i nacisnęłam sobie coś i już mi zjadło

            Ninka współczuję tych waszych chorób. Może to nie wirus tylko bakteria jakaś i uodparnia się szybka na antybiotyki? Albo mały jest zaflegmiony, też by slabo jadł i kaszel by nawracał.

            Ania, słusznie weź go na wstrzymanie, sam potem będzie latał za Tobą Powiem Ci, że moim zdaniem teraz tak gada o tych obawach i wogóle ale jakbyś zaszła to wszystko by mu przeszło i napewno bardzo by się cieszył

            U nas śniegu nie ma, ale jest poniżej zera i strasznie ślisko.
            W sobotę robimy urodzinki małej, nie chce mi się trochę ale ona umie co drugie słowo śpiewać "sto lat". I jak jej nie zrobić



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Cześć laseńki!
              ja tylko tak w przelocie, nie dane mi do was wpaść na dłużej zagoniona jestem ostatnio tak, że nawet nie mam czasu otworzyć forum. Dzisiaj z rana kawka z kumpelką, teraz zakupy z emkiem. Musze powiedzieć, że całkiem udane. Ustrzeliłam 3 pary spodni i baletki jutro też będę w rozjazdach, rano przedszkole, dom, ginek, dom, przedszkole, teściowa, praca emka, projektant, teściowa..nie wiem jak wydolę

              nic lecę kłaść chłopców,bo już na nich czas echhh nawet nie mam czasu was doczytać

              Odpiszę tylko Gosi, bo gdzieś mi się kiedyś jej pościk rzucił w oczy szkoda, ale nie jesteśmy sąsiadkami, ja jestem z zupełnie innej części Krakowa, mieszkam w Czyżynach.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Cześć babeczki.

                Wczoraj farbiłam włosy i wyszedł mi naturalny blond, no taki chciałam ale jeszcze się nie przyzwyczaiłam

                U nas pełno śniegu, miałam problem wsadzić Lilę do auta, bo tak się jej spodobał że wejść nie chciała. Ale taki śnieg mokry to nic dobrego. Ponoć ten tydzień ma być taki ponury, potem ma być lepiej. Zobaczymy. Byle do wiosny.

                Lilka wczoraj w zabawkach znalazła sobie gryzaczek i chodziła z nim w buzi aż do wieczora. Dają jej te piątki popalić, ech...



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  oj biedna Lilcia z tymi ząbkami, u mojego też nie lepiej mieliśmy niedawno podobna akcję ze znalezionym gryzaczkiem uśmialiśmy się z niego po pachy.

                  Uff za mną intensywny dzień, dzisiaj odpoczywam. Chłopców odebraliśmy padniętych dopiero po 19.00, zeszło nas u tego projektanta, ale przynajmniej jestem zadowolona. Kuchnia wyjdzie super
                  Dzisiaj biorę się za pisane listy zakupów i wymyślanie menu na niedzielną imprezkę urodzinową Bartka. Najchętniej ominęłabym to i nic nie robiła, jedynie torcik dzisiaj w gronie domowników, ale dziadkowie i chrzestni i tak przyjdą, więc trzeba jakieś mini przyjęcie przygotować.

                  Od trzech dni w rodzinie jest o jedno dziecko więcej Bratu Emka na stare lata urodziła się córeczka. Dziadki oszalały. Ja odetchnęłam z ulgą, mam nadzieję, że teściowie zajmą się ukochaną, wyczekaną wnusią, od synka pupilka i dadzą mi żyć..

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Anetka wszytstkiego najlepszego dla Bartusia



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Sto lat dla Bartusia!

                      Lila jak zaczęła wymiotować wczoraj po 18 to skończyła koło 24. Nie wiem czy to znów jakiś wirus czy zasiadł jej danonek który może był jakiś trefny. Nic innego podejżanego nie jadła a tak ją mordowało, że szkoda gadać. Nocka była nawet ok, dziś też wszystko ok. No oprócz, że zębowa kupa była wielka i wszystko gryzie strasznie. Miałam dziś jechać do Krk do lekarza i wkońcu nie pojechaliśmy, bałam się jechać z nią w takim stanie bo nie wiedziałam czy jej już przeszło. A nawet bym ją nie miała z kim zostawić, bo ciocia też do gin pojechała. Jakiegoś dziwnego krawawienia dostała przed wczoraj i się jej sporo leje. A u nas straszne paprochy w szpitalu więc do krk do znajomego lekarza pojechała.
                      A ja od dwóch dni miałam bóle jak na @, choć jestem w połowie cyklu i tabletek. Dziś nadal mnie boli a do tego brązowy śluz z domieszką krwi. Już raz tak miałam, we wakacje. Badanie nic nie wykazały, hm może to przez ostatnie stresy?

                      No a szwagier ma dziś wrócić, zobaczymy co to będzie.

                      Idę usypiać młodą



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        hello hello kobiety, nie wiem jak u Was ale u mnie jest zima conajmniej 30lecia w załączeniu nasz balkon a na mieści etragedia a poza miastem to już masakra... wszystkie boczne drogi nieprzejezdne!!!
                        tak więc mam nadzieję ze nie pozwolicie mi spędzić całego dnia w pracy na bezsensownym przeglądaniu neta bo nie sądzę żeby dziś klienci walili drzwiami i oknami hehehe
                        Attached Files


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          a ten snieg to tylko przez noc bo wczoraj wieczorem zgarnęąłm to co bylo!

                          100 latek dla Bartusia!!! ciocia wczoraj weszła ale nic nie napisała, więc dziś życzy duuuuuzo dobrego


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            dzięki dziewczynki za życzonka

                            Nas tez zasypało już mi niedobrze na widok tego śniegu. U nas śniegu po pachy. Na parkingu nie poznałam własnego samochodu, a odkopanie go zajęło mi 15 minut. Trasa do przedszkola zajęła nam 1 godzinę a to zaledwie parę kroków. Masakra, co się dzieje..

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              a tu jeszcze wam wrzuce zdjęcia nasze i zaraz coś więcej napiszę
                              Attached Files


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                dzisiejsze
                                Attached Files


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X