Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Michalku wszystkiego naj, naj najlepszego
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      cześć ja wpadłam tylko życzonka złozyć
      STO LAT DLA LENKI MICHAŁKA I CÓRCI SUNNY


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Michałekbardzo dziękuje za życzenia a ja wam laseczki za pamięć i muszę przyznać że jest to miłe wchodząc na forum i czytając te wszystkie życzenia))
        Goście niedawno poszli niby skromnie było ale jestem padnięta a zarazem zadowolona jak uda mi się to wkleję fotkę choć z tego co przeglądałam wszystkie rozmazane bo dzieciaki nie chciały ustać w miejscu no nic dziwnego same chłopaki były
        Adaś ur.09.2008.
        Michałek
        [Iur.02.2011 o [/I]

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          A my urodzinki przekladamy jednak na za tydzien ,bo goscie sie pochorowali w sumie to i lepiej nawet ze za tydzien beda o ile znajoma nie pojedzie rodzic



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            boXena, super, ze sie imprezka udała ))) Bardzo sie ciesze, ze podobaly Ci sie nasze zyczonka

            Aniazio, no niech znajoma nozki zaciska i wytrzyma!
            =&:>sygnaturka<:&=

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Sto lat jubilatom.

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej
                WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK WSZYSTKIM JUBILATOM!
                A u nas jakos się podnosimy. wczoraj był pogrzeb teściowej. wiecie że nigdy nie przypuszczałabym że tak to przeżyje? na prawdę mi jej brakuje.
                ludzi było mnóstwo. na niedzielnej mszy świętej tyle nie ma.
                do Marysi jednak nie dociera do końca że babci nie ma. jak byliśmy w domu pogrzebowym to kazała Ignasiowi być cicho bo babcia śpi.
                powiedzcie mi kiedy można pozbyc się rzeczy zmarłego, bo sąsiadka twierdzi że przed rokiem nie można niczego nikomu oddać czy wyrzucić?
                a teściowi będzie ciężko codziennie na te rzeczy patrzeć.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  MoniaB - powiedz mi, na jakiej podstawie twoja sąsiadka się opiera mówiąc o tym kiedy "można czy nie można" pozbyć się rzeczy po zmarłym? Na przesądach? Sorry, ale mamy XXI wiek i jakoś przesądy są dziś nieco przykurzone, wyciągane raczej jako ciekawostki i trochę śmieszne. Ja kupiłam wszystko dla dziecka już na początku ciąży, czarne koty latają mi pod nogami na spacerach, przechodzę pod drabiną, w ciąży zakładałam naszyjniki i wogóle łamię wszystkie "zakazy przesądowe" i żyję. Nie wierzę też, że jak coś się zrobi "nie według przesądu" po śmierci to... no właśnie nie wiem co... duch będzie cię straszył? Proooszęęę...

                  Jeśli chodzi o rzeczy po osobie zmarłej to należy postąpić zgodnie z własnym sercem i sumieniem. Jeśli jest wam ciężko na te rzeczy patrzeć to się ich pozbądźcie, jeśli jednak nie chcecie ich pozbywać się tylko wolicie zachować to schowajcie, jeśli nie czujecie się, zwłaszcza mąż zmarłej, gotowi na pozbycie się jej rzeczy to zostawcie. W katolicyzmie jest przyjęte, że żałoba trwa rok, ale rzeczy po zmarłym to tylko dobra materialne i nalezą teraz do spadkobierców i nie są owiane żadną tajemną otoczką, nie mają magicznej mocy, ani nie są nietykalne, a niezwykłe sa tylko na tyle na ile dla was mają znaczenie sentymentalne, czyli pamiątki sie zostawia, a nie pamiątki zbywa.

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Monia, tak, to tylko według waszego sumienia. tak jak napisała martuśka. A Marysia?! zrozumie z czasem, małe dzieci nie muszą od razu wszystkiego rozumieć. Babcia śpi u Bozi i niech tak zostanie.
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Adaś ur.09.2008.
                      Michałek
                      [Iur.02.2011 o [/I]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Obiecane fotki
                        Alicja mąż poleca nasz aparat choć ja się nie umiem nim obsługiwać tzn robię tylko zdjęcia jak jest ustawiony na standard tu podaje link http://allegro.pl/fuji-s9600-zestaw-...112774750.html

                        Monia hmmm córcia zrozumie w swoim czasie a powiedzenie że babcia śpi może to dobre określenie..... co rzeczy to tak jak wam pasuje a ludzie i tak zawsze znajdą temat do gadania więc na to nie zwracaj uwagi...
                        marta no obcykana jesteś z tymi wózkami
                        Michałek dostał na urodzinki mało co używany wózeczek jestem bardzo zadowolona bo swego wielgaśnego się pozbyłam a miałam tako
                        Adaś ur.09.2008.
                        Michałek
                        [Iur.02.2011 o [/I]

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          BoXena: śliczne te Twoje chlopalki, torcik super, a minka Adasia bezcenna ) Oczka to maja naprawde czarujace ) (i znowu mnie kusisz ta firanka w tle ) ).
                          =&:>sygnaturka<:&=

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Napisane przez boXena83 Pokaż wiadomość
                            Jaki fajniuchny chłopczyk. sto latek maluszku.

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Hej dziewuszki BAAAARDZO DZIEKUJEMY ZA ZYCZENIA
                              iprzepraszam ze sie nie odzywalam tyle czasu ale mialam ciagle na popoludnie do tego zmarla tesciowej siostra i mielismy pogrzeb i gosci i Blazej mial od srody wyskoka goraczke i nic poza tym wiec siedzialam z nim kazda wolna chile bo maruda byl straszny... dzis mu jakby jakas wysypka asie zaczynala wiec to chyba 3dniowka dzieki czemu odroczone mamy szczepienie na miesiac... no i wczoraj goscie u Blazejka byli i normalnie nie wiem juz jak sienazywam chwilami... dobrze ze weekend wolny to troche odpoczelam (powiedzmy) zarz obiad potem do kosciolka potem musimy skoczyc do carefoura bo maly dostal kosiadkr taka sama jak kupilismy mu tydzien temu i moze uda sie wymienic na cos innego potem do kuzynki po stroj dla szymka na bal karnawlaowy na wtorek a potem do znajomych na male co nieco urodzinowego kolegi... a i jeszcze tort na jutro do przedszkola... no po prostu odpoczynek na calej linii

                              monia- przyjmij ode mnie wyrazy wspolczucia... trzymajcie sie jakos! a mala z czasem zrozumie...ale mysle ze jak nie pyta to nie ma co tlumaczyc na sile... a rzeczy dobrze Martuska napisala to Wasze rzeczy sa teraz i od was zalezy co i kiedy z nimi zrobicie a nie od ludzi i ch glupich przesadow i ludzkiego gadania...

                              wszysyc urodzinowcy sto lat zdrowych i wesołych

                              kurcze juz maly sie wspina no nic z nim nie mozna zrobic po prostu nic... teraz jak chodzi nawet na sekunde nie mozna spuscic go z oczu bo moment cos broi...


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej dziewczyny

                                Monia w pierwszej kolejności przyjmij ode mnie kondolencje; dopiero dziś doczytałam; trzymajcie się kochani a mąż teraz pewnie będzie bardzo potrzebował Twojego wsparcia. Pamiętam jak 8 lat temu umarł mój jeszcze nie teść nagle na zator oj cieżko Krzysiek to przeszedł. A ja w tamtym roku modliłam się aby tylko 14 stycznia nie urodzić bo zawsze urodziny Olgi by były przyćmione śmiercią teścia (no i 14 jest też rocznica ślubu dziadków - w tamtym roku 50 więc tez nie chciałam 14 rodzić i się udało)

                                Bożenka Michaś cudny Aguś alez Ty masz oko z tą firanką ja dopiero po przeczytaniu Twego wpisu doszukiwałam się firanki. No ale ja nie cierpię firanek i może dlatego; a już białych nie znoszę sama mam czarno szaro srebrną i wkurza mnie ale niech już wisi

                                Co do mojej pracy no cóż we wtorek ostatni dzień szkoda. Bo ludzie niesamowici normalnie trafić w przyszłości na taką zgraną ekipę i takiego szefa będzie bardzo ciężko a byłam tam tylko 10 dni. Nie dali odczuć że ja tylko na chwilę. No ale dostałam kilka namiarów na pracę CV mi piękne pomogli stworzyć normalnie super.

                                Co do aparatu to Bożena on nagrywa też czy nie ??? a i czy ma obiektyw zdejmowany??? Bo my chcemy właśnie fujika kupić ale nie wiem czy nie lepiej lustrzanki plus kamerkę. No wiecie te 3 tysiaki ze zwrotu podatku trzeba jakoś spożytkować hehe bo ja już się w czwartek rozliczyłam i Pani mi powiedziała ż edo tygodnia kaska na koncie będzie

                                I jeszcze sprawa wózków
                                Martula maniaczka ja też hehe
                                Aktualnie mamy 3 wóżki chicho trio enjoy po Majce ale jak dla mnie badziew
                                Mutsy urban rider boski cudny kocham uwielbiam i dla mnie najsolidniejszy najlepszy na dziury wysokie progi krawężniki; aktualnie używamy spacerówki ze śpiworkiem i rewelka; a folia przeciwdeszczowa nie widziałam solidniejszej i pomyślniej zrobionej; no i mój Quinny Zapp którego używaliśmy z fotelikiem a teraz jako marketówki i wadą jest że sie nie rozkąłda że się fatalnie skłąda i rozkłada;
                                chcemy wszystkie 3 sprzedać i ja mam w planach kupić quinny senzz
                                http://allegro.pl/wielofunkcyjny-qui...089510348.html

                                a i wiecie że nam 3 foteliki samochodowe się nie zmieszczą do tyłu tzn 3 maxi-cosi i musimy kupić inny jedyny jaki się mieści to casualplay
                                http://www.babyland.lodz.pl/produkt/...atle%C2%A0501/

                                a i mój m od 20 idzie do nowej pracki

                                spadam kochane rosołek robić bo około 15 chcę do IKEA podskoczyć bo dziś rabaty na dywany no i laskom muszę tego trofasta kupić i krzesełko mammut Oldze bo już z Majką się o nie biją hehe

                                miłej niedzieli
                                Last edited by majajula; 12-02-2012, 11:17.


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X