Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Dla Adama mamy taki
    http://allegro.pl/fotelik-rowerowy-d...065169023.html ale kupiliśmy go dużo taniej bo z wysyłką 100 jakoś było ale to 2 lata temu
    Dla Misia chciałam coś z regulowanym oparciem bo Adam nam często zasypiał w czasie jazdy więc teraz chciałam właśnie coś takiego ale nie mogę znaleźć a kiedyś widziałam i to wcale nie za duże pieniądze więc może jeszcze znajdę .
    Ale twoja propozycja mnie też ciekawi no nic zobaczymy jeszcze
    Adaś ur.09.2008.
    Michałek
    [Iur.02.2011 o [/I]

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Fotelika do auta dla misia też nie mamy ale ja coś taniego wezmę bo my auta nie mamy więc mało jeździmy ale musi być bo do lekarza itp jak teściu nas wozi
      Adaś ur.09.2008.
      Michałek
      [Iur.02.2011 o [/I]

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Nie no jasne
        My to prawie codziennie. A jeszcze jak pójdę do pracy to będzie dowożenie do przedszkoli itd


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          czesc dziewczyny

          kurde ale wczoraj sie wkurzylam pisalam z kom i jak chcialam wyslac moje wypociny to nie moglam sie polaczyc z wifi i nici z tego
          wiec z grubsza teraz:
          majajula dlaczego sam poddupnik nie moze byc??ja mam poddupnik z plecamy ale moge je zdjac jak na razie uzywamy calego kompletu tak jakos ale sam poddupnik tez juz wystarczylby nam bo jest od 15kg a moj ma juz okolo 17kg wiec spoko jak dla nas
          bozenko rozumiem twoja frustracje waga i w ogole figura ja mam tak samo ale teraz powiedzialam sobie dosc i od lutego zaczynam porzadne odchudzanie u mnie to oznacza malo jedzenia a w koncu same owoce i jogurty juz to kiedys przechodzilam i wiem ze tylko w taki sposob schudne aha oczywiscie pozniej zamierzam w miare normalnie jesc jesli tak to mozna nazwac bo ja nigdy nie jadlam normalnie mam nadzije ze nie bedzie powtorki z rozrywki...ostatnio mam wilczy apetyt i przytylo mi sie 2 kg w porywach 3kg z zgubionych 9kg

          moj maksiulek juz zdrowy i mam nadzieje ze dlugo tak pozostanie

          ja niedlugo mykam na gore zeby puscic malego bo tam mamy dywan i jest mniejsza przestrzen a wiec lepiej i poza tym starszak co chwile popycha szarpie itp i juz nabawilam sie nerwicy przez to a gardlo to mam zdarte na calego...




          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Ninka co do fotelika to my mamy dla JUlki taki jak piszesz można odpiąć ale jest od niby od 15 do 36 ale sam poddupnik dla takiego malucha jak Twój to sorki ale uważam że dużo za wcześnie( no chyba że cos żle zrozumiałm z Twojego opisu. Ja Majkę wożę w normalnym foteliku z 5 punktowymi pasami dopiero teraz chcę ją przenieść do takiego z pasami samochodowymi. I Julka dalej będzie w taki jeździć. Bo jednak w czasie uderzenia głowe i kregi ma zabezpieczone a tak to leci gdzie popadnie. wiesz ja mam chopla na punkcie bezpieczeństwa w aucie

            a w swoje maluchy wozicie w tych 0-13 czy już 9-18???
            Moja Olinka wagowo jeszcze się nie łapie ale zaraz 9 kg osiągnie i przesiądzie się do większego


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              majajula moj juz sie nie mieszczil do tego normalego fotelika do 18kg i dlatego zmienilismy mu na poddupnik ale z pleckami ale zapinamy pasami skoro jest od 15 kg to wszystko powinno byc ok pocos sa te normy i w ogole maksia woze w tym foteliku po kubie bo w tym do 9kg nozkami chaczyl a nie ma jeszcze 9kg no moze teraz dobija do 9kg ale wieko jest ok poza tym na szelki regulowane wiec w nich sobie wygodnie siedzi i sa dopasowane go jego wzrostu wiesz nie ma co przesadzac bo szczerze uwazam ze jak bedzie wypadek to i tak wszystko moze sie zdazyc no pewnie ze foteliki ochraniaja nasze malenstwa i sa dla ich bezpieczenstwa ale twoja majka ma prawie 4 latka wiec ja uwazam ze poddupnik jest ok ale to twoja sprawa i zrobisz jak bedziesz uwazala za sluszne a ile ma wzrostu?bo moj ma pewnie juz ponad 100cm w grudniu mial 100cm a widze po spodniach ze urosl znowu....




              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Hej dziewczyny

                Sorki, że się tutaj wtrącam ale też uważam tak jak majajula, że z tymi podstawkami samochodowymi to lepiej poczekać aż dziecko będzie naprawdę spore. Mam przykład z życia mojej przyjaciółki, że dziecko w razie wypadku nie jest na czymś takim bezpieczne... Otóż dwa miesiące temu znajomi mieli wypadek samochodowy, dachowali trzy razy, a jechali z dwójką dzieci, przy czym jedno siedziało w normalnym foteliku a drugie dziewczynka pięcioletnia, drobnej budowy ciała siedziała na podstawce właśnie. I wiecie co się stało, otóż mała wypadła, wysunęła się z pasów , po prostu z nich wyleciała w czasie dachowania. Wiecie nad nimi to chyba sam Bóg czuwał bo nikomu oprócz zadrapań i siniaków nic się nie stało, samochód poszedł do kasacji, taki rozbity był, lekarz który dojechał na miejsce wypadku był w szoku że oni żyją!
                Dlatego uważam, że warto jest poczekać z tymi podstawkami, ale każdy zrobi jak uważa, ja tylko dałam przykład z życia wzięty, że niestety małe dziecko nie jest na nim bezpieczne...

                Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Hej
                  Ala juz jezdzi w foteliku od 9 do 18 ,bo w ten od 0 do ( 11 my akurat mielismy taki)to juz od dawna sie nie miescila wiec jak osiagnela wage 9 kg to kupilismy wiekszy fotelik.
                  U nas zeby ida na potege chyba wszystkie naraz sie pchaja teraz,chyba 3 wyszly u gory i na dole tez znow wychodza ale ciezko sprawdzic bo nie da sobie wlozyc palaca do ust pozniej przyjrze sie dokladniej ile w koncu jej wyszlo i do tego to przeziebienie masakra jakas.teraz dostala nurofen i poszla spac w lozeczku wiec mam chwilke dla siebie...



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    tak dla sprostowania ja uzywam podstawke ale z tylem i pasy przeplata sie przez te plecy a dopiero pozniej zapina sie....chodzilo mi o to ze po co wydwac kase na normalny fotelik jak mozna cos takiego kupic i pozniej zdjac plecki i zostaje sama podstawka

                    sorki dziewczyny ja juz nie bede sie wypowiadala na naszym forum bo krew nmie zalewa....




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      ojoj znow nerwowo ninka nie nerwuj sie tak szkoda zdrowia! przeciez kazdy ma prawo sie wypowiedziec a przeciez nikt Cie nie osadza... ja tam tez uwazam ze z bezpieczenstwem nie ma zartow... Szymek jezdzi teraz w takim wlasnie co mozna odpiac kiedys plecy no on jest 118 cm i 22 kg ale to od wakacji a przedtem jezdzil w takim do 18 choc nogi mu wystawaly i smiesznie w nim wygladal troche a Blazejowi kupilismy taki 9-25 bodajze taki patrzac na zdjecie bo nie pamietam http://allegro.pl/foteliki-caretero-...060471215.html


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        a tak wogole to angina przeszla ekspresem szkoda ze jestem na antybiotyku bo szykuje nam sie spotkaniowy weekend allllllllllllllllle bym sobie popila po 21 miesiecznej przerwie ha ha normalnie jak stary alkoholik no bo juz nie karmie od poniedzialku i piersi mi nie nabieraja tzn piers bo lewa juz od swiet nie karmie przeciez i maly wcale sie nie domaga nawet zobilam ekperyment i polozylam go kolo siebie i dalam butle z piciem nawt na mnie nie popatrzyl moze to dziwnie brzmi ale chyba nawet sie ciesze ze sie zdecydowalam zakonczyc karmienie tak jak planowalam kolo roku...
                        a no i nie wiem czy pislam czy zamierzalam ze mamy 6 zeba wkoncu i ze maly sie "puszcza" tylko prosze mi nie pisac ze no co ty w tak mlodym wieku hihihi
                        przeszed nawet przedpokoj z dwiema podporakmi ale mial asekuracje w postaci krzyska rak i szedl jak rakieta bo uslyszal kaczuszki an mini mini


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          a ja znalazlam fajne radio dla dzieci
                          http://www.babyradio.pl/
                          narazie mamy 2 u gory zabki ale dalej wychodza nastepne
                          Last edited by aniazio; 26-01-2012, 14:31.



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            ninkapa ja nie wiem dlaczego Ty wszystko bierzesz do siebie i odbierasz to jako atak na swoją osobę?
                            Ja pisząc swój post w ogóle nie myślałam o Tobie, tylko o zagadnieniu dotyczącym tych biednych podstawek... A to, że pisałaś, iż Wy używacie tych podstawek z oparciem, to nie uszło mojej uwadze, bo czytam ze zrozumienie .
                            Dlatego mój post nie był odpowiedzią na Twój... tylko wyraziłam swoje zdanie na dany temat.

                            Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              http://allegro.pl/fotelik-samochodow...054432754.html
                              majajula chodzilo mi o cos takiego ze lepiej taki kupic podalam jako przyklad my mamy cos podobnego

                              i juz uciekam n/c




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej
                                moje znowu chore. wczoraj byliśmy u lekarza. Marysia ma chore gardło a Ignaś jakieś wirusowe, ale ja myśle że to od zębów bo jeden mu wyszedł i następny się pcha. od wczoraj nie gorączkuje Marysia a Smańcuch w nocy miał temperaturę i aż się trząsł z zimna. biedny tak się męczył.
                                Marysia mnie u lekarza obrzygała . dobrze ze na szalik bo bym wyglądała.
                                już się pcha mi na kolana mała zaraza do cycka chce




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X