Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    dobra spadam bo krzysiek musi siadac dziubaski wszystkim :* :* :* :* :*

    i spokojnej nnocki!!!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      aguszasza! no już zem sie porzadnie stesknila! Ty jak wpadniesz, to od razu powiew energii czuć Ciesze sie, zes juz zdrowsza kobietko, udanej imprezki (tylko nie wiem, co to to 'fiku-miku'). A co do mandatow, to glownie ta moja meza szaleje (ja odkad sa dzieci znacznie sie uspokoilam ). Wczoraj jechalismy razem i co chwile go "zwalnialam".
      Ale mialas faktycznie przezycie z tym telefonem - oj, burak jakis naprawde. Ale moze sam w szoku jakims byl...

      BoXena, dzieki za przepis, ja sobie tez go zanotuje - a nasaczasz czyms biszkopty?

      Aliaga, no sliczne fotki no!

      MoniaB, trzymaj sie kobietko - po burzy zawsze pogoda, wiec jeszcze tylko chwilke i bedzie lepiej!

      Gosiaczek - moi jacys tacy wlochaci, Blazej mial juz 3 razy wloski obcinane, Kubie jakby wolniej na poczatku rosly, ale teraz ma takie gesciory, ze maszynka sie zapycha.


      Majajula, a Ty gdzie?
      Karlinq, a Ty, cholibka!?

      Cmokusie dla Wszystkich :* :* :*
      =&:>sygnaturka<:&=

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        No hejka ja was czytam dziennie ale jakoś nie chciało mi sie nic pisać.

        Ostatnio mój m powiedział, że (tam różne takie) kupuje sobie za własne pieniądze co miało znaczyć, że nie moje więc od wczoraj rozsyłam cv . Ale mnie zdenerwował. Już mu kiedyś powiedziałam, żeby trzymał kase "rodzinna" - znaczy jego ale tak, żeby na wszystko było. to nie chciał. To niech sie w dupe pocałuje. Ale powiedział, że bedzie chodził do roboty na noc a ja mam se prace znaleźć. No w sumie, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

        My z Martynką w czwartek na szczepienie jedziemy i sie okaże ile waży i mierzy. Narazie ostatnio zmierzluch. Nawet teraz siedzi pod biurkiem i beczy nie wiadomo o co. Wogóle w porównaniu do Marzeny to jest diabeł wcielony. Wszędzie wlezie , wszystko otworzy. i prztłumaczyc sie da, marzenie sie dało. matko a dopiero jak bedxzie bunt dwulatka? o mamo! No pół minuty na kolanach i znowu monter!

        Co do włosków to moim obu rosną tak samo. Marzena miała trzy na krzyż i ta też ma choć tej jakby zaczeły już szybciej bo Marzena w trzecie urodziny miała jeszzce takie 1,5 - 2 centymetr/owe. A potem w 3-4 miesiące jej tak urosły, że sie wszyscy dziwili. A tak to jej szkuty za uszami tylko rosły, a poszukam zdjęcia to wam pokaże :P
        Karina


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          o to marzena w 12 miesiącu :P i 15 miesiącu- to są właśnie szkuty za uszami :P
          Attached Files
          Last edited by karlin2; 07-02-2012, 11:47.
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Aha i wszystkiego najlepszego dla solenizantów
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Aguszasza wszystkiego naj naj z okazji urodzinek dla maluszka
              co do szafek Ala ma jedna ulubiona i wszystko z tamtad wyrzuca a potem probuje wkaladac spowrotem.A ja od 6 na nogach dzis i taka sie czuje niewyspana...
              A my w sobote wyprawiamy Ali urodzinki i nie wiem co zrobic do jedzonka macie jakies pomysly??



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hejka! wpadam poinformowac ze my jestesmy juz po szczepieniu i nasza Nadinka wazy 9,5 kilo!!

                Karina u nas tak samo Agatka aniołek a Nadia nie do opanowania..dzisiaj jak szykowalismy sie na szczepieni to daw razy zdąrzyła agacie wszystkie ciuchy z szafy po wyrzucać..juz nie miała czasu tego przed wyjazdem zebrac tylko drzwi do pokoju zamknełam zeby mi jeszcze wieszego bajzlu nie narobiła..

                Aga ja to też raczej tylko mam czas na koleznki forumowe..choć i nawet tutaj nie zawsze jestem aktywana..a ten telefon to by mnie chyba powalił..

                Monia trzymam kciuki za twoich najbliższych


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  a jakiego wstydu sie jeszcze dzisiaj najadłam..bo okazało sie ze Agatka ma tez mieć bilans na 4 latka..na ja uprosiłam lekarkę żeby odrazu i ją obejrzała bo bylismy całą rodzinką..wiec Agatce kazała sie rozebrac do majteczek ( a ze Aga sie sama ubierała) no i okazało sie że moja ksiezniczka ubrała majteczki z oczkiem na dupce..a jak ja to zobaczyłam to myslałam ze sie pod ziemie zapadne .. ale bynajmniej Pani doktor jak pytała sie czy agata już sama sie ubiera to miała dowód ze mama nie kłamie

                  A moja Agusia to ma 17 kilo i 103 cm


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    wpadam na chwile
                    tęściowa moja dzisiaj zmarła w szpitalu jak mam to wytłumaczyć Marysi?




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
                      wpadam na chwile
                      tęściowa moja dzisiaj zmarła w szpitalu jak mam to wytłumaczyć Marysi?
                      Moniu tak mi przykro Wiem że ciężko taką wiadomość przekazać dziecku..jak mój ojciec zmarł to ja Agatce powiedziałam że dziadziuś był tak mocno chory że przyszły po niego aniołki i zabrały go do nieba by tam sie nim opiekować i ze teraz patrzy na nas z góry..
                      Dodam ze Agata była bardzo mocno związane z dziadkiem..
                      Marysia jest mądrą dziewczynką.. na pewno uda ci sie to jakoś ogarnąć..


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Monia najszczersze wyrazy wspolczucia



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Napisane przez aguszasza Pokaż wiadomość
                          my mamy canon http://allegro.pl/aparat-canon-power...081112820.html ja jestem zadowolona chociaz czasami w domu sie rozmazuje ale ja po prostu moze nie mialam czasu go opanowac jeszcze?

                          a wybranie lyzeczki cooznacza?
                          dzieki za podpowiedź a o co chodzi z tą lyzeczką??


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            a moja Nadia ostatnio ma nowe wyrazy w swoim słownictwie..Krzyczy( bo on nie umie mówić cicho) JA, NADIJA, DZIEJE..i ciągle coś tam pod nosem nadaje.. Zauważyłam że ona mocno mnie papuguje..Bo ja często wchodze do dziewczyn pokoju i mówie " co tu sie dzieje"..


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Monia bardzo mi przykro, ale może to i dobrze, w końcu sie nie męczy bidula.
                              Karina


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                powiedziałam Marysi. myślę że mnie zrozumiała. włączyła sobie babci zdjęcie na komputerze i przyszła ze łzami w oczach że babci już nie ma mąż poszedł do teścia a ja nie wiem co ze sobą zrobić żeby nie myśleć




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X