Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Aguś u nas nigdy tak nie będzie że ja więcej zarobie - choć nie ukrywam jakby kiedyś sie tak zdarzyło było by OK
    Ania mówisz dieta ja tam nie mam ochoty na dietę poprostu mniej jem
    A mniej jem po tabsach anty od miesiąca mnie mam ochoty na jedzenie no i moje libido hehe normalnie nie wiem jak ja zniosę tą mężową nieobecność
    Takż epolecam ARTIZIE opakowanie 16-25 (taki rozrzut u nas w aptekach) a nie dośc ż ezabezpiecza przed ciążą to jeszcze działa anty łaknieniowo i zwiększa ochotę na seks - no to reklamę dałam niezłą

    spadam prasować (wiecie ostatnio prasuję codziennie jedną suszarkę i spoko nie klnę tak jak mi się cały tydzień nazbiera)


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hehe, faktycznie reklama zachecajaca majajula
      a z tym zarabianiem to nigdy nie wiadomo.

      Milego dzionka dziewczyny!
      =&:>sygnaturka<:&=

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        no, mysmy dostali 14-tke z kopalni a i tak tysiaka mniej niż w zeszłym roku ale to też dobre. zapłaciliśmy wszystkie długi bo nie bardzo da sie ciągnąć za 1200 zł w czwórke wieć zostało 500 zł. Zrobiłam też zakupy w almie (hehe pierwszy raz na takie cos mnie zwieło bo nie bede targać małej w taki ziąb) i dzisiaj przyjechały zakupy. No jestem generalnie zadowolona. Mam zastrzeżenia co do pora hehe toche przeleżany, ja w sklepie bym już takiego nie kupiła, ale nie był najgorszy. I w końcu troszke jest zaoełniona ta zamrażarka chociaż.

        no ale se z tego kurteczke kupiłam z bon prixa , przyjdzie dopiero za 3-4 tyg bo na stanie nie ma ale zaszalałam. no cos z tej kasy musze miec w koncu i tak ciągniemy od 10 do 10 ledwo. i małej na allegro mleczka cały karton . no i zostało 500 zł. ale może wpadnie jeszcze 100 za ubranka z aukcji bo już licytacja jest 100 zł.
        Karina


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Karlin no pewnie że zawsze z takiej kaski coś trzeba sobie kupić aby poczuć że się ją miało
          A co do Almy ja też tak robię zakupy i bomba u nas wszo świrzutke doworzą
          A co do szaleństw zakupowych to ja ostatnio sobie wreszcie kupiłam porządne staniki hehe
          No i ja po pierwszym dniu w pracy zadowolona choć zmeczona i zatłoczona wieloma informacjami Miałm szkolenie z CRM i padam na ryjka ale ogólnie super atmosfera no i z szefem wracałm do domku hehe więc nie musiałm marznąć na przystanku
          Jednyna przykra sprawa to w nocy pod hotelm gdzie Krzysiek nocował wywalili mu szybę w aucie i ukradli teczkę z jego notatkami szkolnymi wszystkimi świadectwami szkolnymi indeksem świadectwami pracy ech ktoś myślał chyba że to laptop bo w takiej teczce podobnej to było
          dobrze że nic wartościowego nie zginęło
          Napisał Krzysiek odrazu ogłoszenia może ktoś to wyrzucił i ktoś znajdzie i odeśle

          No nic spadam spać papa


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Majajula oby sie teczka odnalazla



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Majajula, ja tez trzymam kciuki! Moze trafi na kogos dobrego i odesle. Brr, lipa bez szyby w taka zimnice.
              Bardzo sie ciesze, ze fajna atmosferka w pracy - tylko nie zatrzymujcie sie tam z szefem nigdzie po drodze :PPPPP :P
              A co to CRM?

              Karlin, bardzo dobrze, ze takie zakupki zrobilas, oby kurteczka szybko przyszla i pasowala jak ulal

              Aniazio, to trzymaj sie w dietce! Ja w sumie lubie kapusniak, hmm, pomysle
              =&:>sygnaturka<:&=

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                A my jakis mandat dostalismy, ale na starym mieszkaniu jest jeszcze. Musze odebrac. Ciekawe, ktore z nas sie na fotke zalapalo.
                =&:>sygnaturka<:&=

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  No juz 5 dzien dzis jak na dietce jestem jak narazie 2 kg mniej ale dobre i to po tej ide na diete 1000 kalorii,2 dnia myslalam ze sobie odpuszcze ale nie odpuscilam wiec na 1000 kalorii tez dam rade jak nie dam jak dam
                  wiecie nie moge sie doczekac konca lutego bo moja mama przyjeci do mnie na 4 dni,bo przyjezdza znow pilnowac dzieci do znajomej ,szkoda tylko ze ok 300 kilometrow bedzie nas dzielilo



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Aguś CRM to taki program system komputerowy do monitorowania klientów taka baza o klientach dzięki której łatwiej jest sprawdzać co kto i kiedy kupił itd (to tak w skrócie)
                    A wiecie że jakaś babka znalazła Krzyśka teczkę rozbebeszoną około 2 km od tego hotelu i było tam CV krzyśka z numerem telefonu więc zadzwoniła i wszystko było więc spoko


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Monia super ze sie odnalazla teczkaJednak sa jeszcze dobrzy ludzie na tym swiecie
                      ja znowu jakiegos dola zlapalam



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        o Aniu Wszystkieo najlepszego z okazji urodzinek nie załamuj sie żebyś czasem nie przestała sie dietować!
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          A wiecie, że ta matka tej madzi co ją porwali to mój m mówi, że ją zna! bo to przez rzeke przecież jest
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Karina dziekuje za zyczonka
                            Wlasnie ogladam tvn24 normalnie az uwierzyc nie moge````1`



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Majajula, dzieki za wyjasnienie i super, ze sie teczka odnalazla - jeszcze zeby sie szyba sama wstawila, to pelnia radosci )

                              Aniazio, nie smutaj sie kobietko i wszystkiego cudownego (moze to przez urodzinki dolek cio? no przeciez 18 latek to nie koniec swiata :P)

                              Karlin i co m mowi? Z ta matka cos nie halo psychicznie jest/bylo, czy jak? Nie wyobrazam sobie, cos takiego wymyslic, ale moze to czlowiek w jakis taki szok wpada w chwli tragedii... a moja niania mowila, ze nasz czluchowski jasnowidz sie wypowiadal w tej sprawie, ze dziewczynka zyje i zakonczenie bedzie zaskakujace dla wszystkich.
                              =&:>sygnaturka<:&=

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Aga dziekuje za zyczonkaNo niestety 18 minela a do 30 stki zostaly tylko 4 lata .Moj mi tez mowil o tym jasnowidzu ,ze zakonczenie bedzie zaskakujace
                                Juz nie smutam jakos tak tylko wczoraj mialam



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X