Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    a tak wogóle to mniaaaam chyba polecę po coś do jedzenia bo dzwoniłyśmy z dziewczyną z plusa żeby coś zamówić ale nikt nie dowozi...

    monia czyli standard dziś wszędzie... śnieg i zamieć niemiłosierna...

    a ciekawe jakie to badania robią więcej niż dwa no prawie trzy lata temu?
    a krew z nosa? a może coś włożył do noska? ołowek, długopis czy inny patyczek z lizaka? albo podłubał? a zaraz w nocy no to może podłubał?


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      http://www.facebook.com/home.php#!/p...type=1&theater

      trochę nam rynek zawiało
      zamość-zamieć może by nazwę miasta zmienili na dzisaij


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Wiecie co, dziś chyba nici z mojego gotowania, chyba że całkiem wieczorem. U mnie (mieszkam na samej górze) takie zadymki że to co niedawno odśnieżyła koparka już nie widać. Nie pada ale strasznie wieje. Także dziś chyba wszystko posprzątam, może uda się nam sałatkę jarzynową zrobić i skoczyć po zakupy wieczorem. A jak nie to jutro z rana, ma tak nie wiać.

        Ciasta tutaj praktycznie na święta i imprezy się nie piecze. Zamawia już chyba od lat w znajomej cukierni. Nie powiem, ciasta genialne. Jak domowe, nie jakieś masiste czy słodkie. Ja tam lubię piec, gotować ale na takie imprezy tutaj wolę się nie wychylać. Nie warto... Piekę ciasto czekoladowe z polewą i babeczki. Sałatka jarzynowa (uniwersalna), wędlinka, jakieś słodkości, śledzik czy ogóreczki, coś na ciepło. Tylko jeszcze się nie zdecydowałam co



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          przestało padać !!!!!!!!!!!!
          teraz już tylko wieje chyba lepszy byłby śnieg bez wiatru niz wiatr bez sniegu...

          była szansa ze nas zamkna ale nadzor budowlany wlazł pomierzył, policzył i stwierdził ze dach wytrzyma... mam nadzieję...

          ulka sciągnij z anety zrób leczo albo jakiś gulasz na taką pogodę jak znalażł


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            monia na śniadanko wielkanocne u nas standard: domowe wędlinki : szynka, karczek, jakiś boczuś, pasztet itp. sałatka jarzynowa, śledziowa lub jeszcze jakaś inna, domowy chrzanik, sos tatarski, jajeczka faszerowane lub w majonezie,na deser serwujemy różnego rodzaju ciasta, kawę. Koło godz. (ale to nie co roku) 16.00 podajemy taki wielkanocny żurek z jajem, białą kiełbaską i chrzanikiem.

            Agusza zapraszam po inspiracje na mojego bloga http://smaacznykasek.blogspot.com
            przepis na sernikobrownie wrzuciłam niedawno, pycha!

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              kochana! to Ty taka zdolniacha jesteś?! super!!! rzucam własnie okiem na przepisy juz mam kilka rzeczy wytypowanych przsydała by się jakaś wyszukiwarka bo na sernikobrownie jeszcze nie dotarłam...

              monia a u nas na sniadanie obowiązkowo barszcz z jajeczkiem tylko u mnie tzn u moich rodziców, dziadków gotuje się taki czysty barszcz jakby wywar u k. rodziny normalny biały barszcz a k. babcia dodaje do niego... biały ser z tym to akurat nigdy i nigdzie wczesniej nie spotkałam...
              do tego biała kiełbaska pieczona z pieczaekami i cebulką
              no i obowiązkowo jajaka faszerowane ostatnio robiłam faszerowane a potem obsmażane pyszota no istandard wędliki, jarzynówka i np tuńczykowa warstwowa bo z jajkiem jest i po prostu sałątki różnej maści i rodzaju
              obowiązkowo sernik i baba, którą lubię jak anetka w wersji ciężkiej mokrej takiej mmmmmmmmmm już się nie mogę doczekać a wogóle to w moim rodzinnym domu w Wielki piątek rano bądz w czwartek wieczorem babcia zawsze piecze babkę drożdżową taką bułkowatą bardziej, okraszoną kilkoma rodzynkami i do tegop bierze się masełko i to jest wielkopiątkowe pożywienie


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                no znalazłam my robimy coś podobnego tylko oczywiście inaczej się nazywa i pewnie proporcje ma inne ale nie jestem w stanie sprawdzic bo na pamiec to ja się mogę pacierza uczyć a nieprzepisów te mam w zeszycie

                ale kilka rzeczy na pewneo wypróbuję! szczególnie sałątki, bo ciasta to u nas ostatnio tylko na świeta się piecze


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  no ja spadam laseczki nie bede czekac do ostatniego autobusu zeby sie nie zdziwic... papappapaapapap


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    jestem w domu wrzucam aktualne zdjęcie balkonu

                    i dobrze ze pojechalam tym autobusem bo ten ktorym jezdze nie jechał w moją strone w drodze do domu...
                    Attached Files


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hello hello z samego pięknego słonecznego poranka

                      cóż za przyjemna zmiana po wczorajszych wichurach i śniegach... wszysyc mówią że czegoś takiego nie pamiętają jedynie osoby koło 70tki pamiętają takie zimy nawet zima stulecia wymięka ponoć

                      a dziś krajobraz jak z bajki czyste niebo piękne słońce, malutki wiaterek tylko spacerować...

                      no a u nas spaceru nie będzie b. w nocy miał temperaturę niby nie taką wielką bo 38,4 no ale jednak... do tego mówił że boli go busio(brzusio) i kazal się masować, zwymiotował raz no i powodem mogłabyc zjedzona w ilości pięciu plasterków kiełbasa krakowska... bo widoczna była po w/w czynności no i zobaczymy co dalej.. dałam mu o 3 paracetamol żeby mu nie przegapić wyższej temperatury choć nie wiem czy by urosła bo jak wróciłam z pracy to miał 37,7 więc aż tak dużo nie wskoczyła... no zobaczymy...

                      sz. dziś od rana na stopie wojennej z b. i tatusiem... będzie miły weekend ja *************************ę...

                      a tatuś właśnie mięsi chlebek pierwszy raz sam bez sojego prijatiela -drugiej żony który go uczył zobaczymy co wyjdzie i mam nadzieję ze wyjdzie bo wtedy to już wogóle będzie weekend... ach...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        no i rośnie mu temperatura... trzeba będzie jechać na świąteczną... grrrr mam nadzieję ze nie poszło zapalenie oskrzeli bo sobie nie daruję ze jednak z nim nie poszłam...

                        miłego weekendu i udanych imprezek tak na wszelki wypadek jabym już nie wlazla! w co akurat nie wierze bo jeszcze 4 godziny pracy przede mną a klientów nie ma...


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          heja
                          u nas w niedziele mloda skonczyla antybiotyk na zapalenie gardla a tu kurczak kaszel i katar, sie przyplatal chol.... jasna zawsze cos niech juz ta zima sie skonczy...
                          U nas dzis pada deszcz i wieje ehhh



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            jednak nie byłam z młodym poza tą nocną i przedpołudniową temperaturą juz nie miał, do tego o wiieeeeele mniej kaszle byłam w szoku jak wróciłam do domu...

                            natomiast teraz sz. ma 38,4 jak b. wczoraj i kaszle strasznie...

                            i żeby było mało to mamę zaczyna coś brać... no oszaleję... chyba zaraz profilaktycznie pojem czosnku i popijęhmmm a może by tak jakiegoś drinia???

                            spokojnej nocki ! postaram się zameldować jutro bo mam wolne, wiec zobaczymy jak to się uda a w załączeniu widok z mojej rodzinnej chałupki z podpiwniczenia
                            buziaki!
                            Attached Files


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Laski, ale się urobiłam dzisiaj po pachy od 8.00 rano zapierdziel w kuchni, sprzątanie, nawet okna pomyłam czekałam na ciepło i wiosnę i się nie doczekałam. Musiałam w kurtce, kozakach i czapie papasze na mrozie fikać sąsiedzi z pewnością mieli ubaw
                              do tego trzeba było skoczyć jeszcze do Reala po parę pierdół, bo wczoraj nie zdążyłam i obleciałam Ikeę, by dokupić miseczek do kompletu na jutrzejsze leczo, bo na stanie miałam ich za mało.
                              Na sam koniec posprzeczałam się z Emkiem, a teraz siedzę wkurzona przy butelce wina.. achhhhh

                              agusza ale masz te widoczki.. hehehe niezłe odpoczywaj w takim razie jak masz jutro wolne
                              aniazdróweczka dla małej. oby wynikło z tego nic poważnego
                              ulcia jak przygotowania? żyjesz?

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Hej

                                Jak u nas dziś pięknie! Słoneczko świeci aż miło.

                                My po imprezie, fajnie było bez żadnych niespodzianek. Wszyscy myślę, że zadowoleni sądząc po otrzymanych smsach po imprezie

                                Lila dostała dużo ciuszków, zestaw kawowy z wadera - bardzo się cieszy, łóżeczko dla lalek i butki na wiosnę oraz pieniądze. Także praktycznie prezenty. Potem wstawię fotki z imprezki.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X