Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    heja
    ja u mamy ale czasu brak bo dziewczyny podłe tzn Olga wyje i wyje ciągle tylko na rękach by siedziała a noce o matko nie śpi w ogóle a wczoraj jak wstała o 11 to dopiero o 20 zasnęła a już o 21 wstałą i pindziła więc jestem padnięta
    I Maja mi się podziębiła u teściowej szpital a my tam poszliśmy (złą jestem że mnie nie poinformowała) i pobuliśmy tam chwilę a tam każdy kicha prycha i dziś w nocy Maja już męczyła się z katarkiem. A teściowa dzwoni kiedy przyjdziemy no wkurza mnie po c h u j a mam tam iść
    no a pogoda piekna ostatnio 5h byliśmy na dworku tak pięknie słońce aż pali ja tylko w skórze.

    Aga dasz radę w pracy tak jak Aguś pisze

    Aguś oj przykro z powodu koleżanki

    Monia i Tobie się ułoży w pracy tylko czasu trzeba i dużo zdrowka dla Marysi
    a babcia no tak do wszytkiego namówi dzieciaczki

    Ninka wierzę CI że chcesz córcię to tak jak ja synka ale cieszę sie ze mam 3 baby widocznie tak musiało być ; może kiedyś pomyślimy

    No nic idę się zdrzemnąć puki Olinka śpi na dworku

    do napisania


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hejka! odzywam sie i ja po dlugiej przerwie. Ach ale mielismy tydzien - prawie tydzien bez swiatla (pradu) ogrzewania, cieplej wody etc. ... mielismy taka sliczna jesien, a w sobote nas zawalilo, burza sniezna- kolejne anomalia natury, poza tegorocznym tornado, trzesieniem ziemi, i wysokimi temperaturami... . Na drzewach sa jeszcze liscie- wiec zrobila sie makabra z tym sniegiem, i wszyscy bylismy od swiata odcieci..... tydzien spedzilismy u moich rodzicow, bo maja kominek hihihi ale przezycia byly takie jak u Ciebie Majajula.... K. w ogole nie chciala spac, marudzila, i tylko na rekach ja trzeba bylo nosic,... starszaki tez rozrabialy... a wszyscy sie zaczeli na siebie zloscic... ciesze sie ze juz jestesmy u siebie,
      Aguszasza- ja wciaz karmie piersia, ale mam bardzo malo pokarmu...
      Ninkapa: trzymam kciuki! my z mezem kiedy zdecydowalismy sie na drugie dziecko - planowalismy synka, ja bardzo chcialam, chlopca i dziewczynke.... stosowalismy okreslona diete, czas poczecia, pozycje... etc... i u nas sie sprawdzilo sa rowniez konsultacje platne- ktore daja 99 procent pewnosci, ale nie dalabym sie zwariowac, wg. to powinno byc pozytywne doswiadczenie
      Gratulacje dla waszych gryzaczkow!!!! duzo, duzo zdrowia dla wszystkich zakatarkowanych
      no i juz musze leciec
      cieple pozdrowienia dla wszystkich








      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Hej Hej!
        czesc wam wszytskim
        ja po długim czasie( ponad 4 miesiace:O) wkoncu do was zawitałam!!
        tak czas leci, ze szkoda gadac, nie ma czasu na nic.
        probowalasm was troszke podczytac, ale to chyba niemozliwe zeby nadrobic takie zaległosci, tym bardziej ze czasu mam mało.
        ale z tego co gdzies tam podczytałam to któras jest w ciąży znowu??
        jedna tylko czy moze wiecej??
        ogólnie to działo sie cos waznego?? chyba ze juz moze ktoras urodzila znowu??

        u nas ok. mój Xavier za 6 dni kończy 10 miesięcy! nie ma jeszcze żadnego ząbka! ale już chyba na dniach wyjdą.
        dalej na cycu mi siedzi, mleka sztucznego nie chce:/
        zaczyna już chodzic na calego, tylko sie jeszcze musi trzymac czegos, stołu, albo zabawki. stoi sam juz ładnie, a raczkuje to tak szybko ze go dogonic nie mozna
        mówi, mama, tata, daj i ide:]

        Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek :*!!!!



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          o rany dziewczyny, co się dzieje ???!!!!

          czyżby forum umarło ???

          Ja się melduję, wiem że rzadko się ostatnio odzywałam, ale teraz to ja was przywołuję

          haallllooooooooooooo !!!


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej
            No jakos pusto jest
            Mnie jakies przygnebienie dopadlo,nawet juz sie do Polski wybieralam z Ala ale sie rozmyslilam bo ona miala to zapalenie uszka i boje sie jakby zniosla lot...Ale w maju sie wybieram na miesiac tyle jeszcze wytrzymam...
            Marjolka no w koncu jestes ja Ci nie odpisalam na sms-a bo nie mialam nic na koncie wtedy jak Ci napisalam a teraz Alunia zepsula mi telefon i nawet juz sms-a nie moge wyslac...Zadna nie jest w ciazy ale prawie wszystkie sie obawiaja ze zajdaAha i wszystkiego naj naj dla maluszka tak juz na zas jakbys w razie nie zajrzala do nas na forum
            Dorcia ja sie melduje!!!!Jesien za pasem a na forum pustki
            Babeczki wracajcie!!!
            A mojej malej wczoraj wogole nie dalo sie polozyc spac co ja kladlam to ona w placz i chciala siedziec w lozeczku i sie bawic normalnie szok dopiero cos po 21 zasnela ale tylko dlatego ze ja wzielam na rece i pokolysalam no i jakos sie udalo...Aha i bylysmy wczoraj na kontroli z uszkiem i wszystko oki ale ona dalej sie ciagnie za nie nie wiem czy to od zabkow??i slini sie jak nie wiem co..
            I w lozeczku juz sama staje na calego i cwiczy siadanie i upadki



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej, no rzeczywiście nikogo nie ma.

              u mnie nic nowego. Stan zdrowia taki jaki był, no, może doszedł lekki katarek Marzence.

              dzwoniła dzisiaj do mnie kobita z tego "jedz i chudnij" czy jakoś tak na temat tego pilotowania akcji. Do końca listopada wybiorą dwie osoby. Ciekawe czy sie dostane, choć znając moje szczęście to raczej nie :P hehe. a szkoda.

              no i nic nowego innego :P
              no, może tyle, że hanka z mostowiaków nie żyje
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej
                no karlin i ty o tej Hance. nawet w radiu dzisiaj o tym mówili he he he
                chociaż m jak miłość będzie dziwnie bez niej oglądać.

                marjolka witaj po długiej przerwie.

                aniazio odgoń to przygnębienie

                a u mnie ok. w pracy jakoś się zaczęło układać. na razie się jeszcze nie mogę odnaleźć ale przynajmniej nie czuję się już jak piąte koło u wozu.
                Ignaś dalej kaszle ,no już nie wiem co o tym myśleć.jak długo można? a na syropach to chyba zbankrutuję dobrze że przynajmniej Marysia już wyzdrowiała.
                a wczoraj kupiliśmy nową lodóweczkę. bo tamta już się nie nadawała do niczego. i jeszcze mikser sobie dorzuciłam. a co jak szaleć to szaleć. i jestem bardzo zadowolona bo zakup się udał.
                jutro teściowa wychodzi ze szpitala na przepustkę.

                opowiem wam co się wydarzyło w piątek w szkole. przyszedł facet i do sekretarki żeby dała mu ręcznik i mydło bo on chce się wykąpać. a później do vice dyr. że przyleciał z La Paz z Brazylii swoim gambo dżetem. wezwali policje ale go nie znaleźli. no normalnie aż się przestraszyłam. nigdy nie wiadomo do czego może być zdolna taka osoba.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hehe, a czego tu sie obawiac nie chcecie kolejnych bobasków?
                  ja narazie nie planuje, ale jak bedzie to sie bede cieszyc!
                  oj, oj dużo zdrówka dla Ignasia, i pozostałych maluszków! moj odpukac zdrowy. tylko marudny przez te ząbki.

                  a wam wszystkim juz ząbki wyszły? czy tylko mój jeszcze żadnego nie ma...?

                  wiem Aniu co czujesz...ja tez juz nieraz do polski chcialam leciec, bo tutaj to tylko doły można łapac;/ jeszcze jak sie siedzi samemu z bobasem w domu!
                  ale naszczescie nam jeszcze tylko 6 tygodni zostalo i lecimy na swieta do polski ciesze sie bardzo, bo sie załapiemy na cale świeta, pozniej sylwester, pozniej roczek zrobimy malemu, i na koniec wesele kuzyna. wiec sie wybawimy za wszystkie czasy

                  a co wy o tym sadzicie, bo słyszałam ze dziecku niepowinno sie robic roczku, przed jego ukonczeniem, bo to jakis pech:/
                  a my chcemy zrobic malutka imprezke po nowym roku jakos, a mały kończy roczek dopiero 13 stycznia. no ale tylko do 8 stycznia w pl jestesmy, wiec wolimy swietowac razem z rodzina . sama nie wiem co o tym myslec, o tych przesadach...



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Mariolka bez przesady zabobon jak każdy inny, jak np , że przed przyjściem dziecka na swiat nie powinnaś mieć dzieciecych rzeczy w domu typu łóżeczko, wózek bo dziecko może nigdy ich nie użyć. albo jeszcze inne głupoty. o albo, że nie można dziecku obcinać włosków przed rokiem bo sie rozum obcina. A jak dziecko ma włoski że mu do oczu wchodzą to muszisz je podciąć! nie przejmuj sie. Świętujcie razem
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Hejka
                      Marjolka nie przejmuj sie zabobonami ,Karina ma racje ja mialam lozeczko i cale wyposazenie do niego i wozek jak bylam chyba w 4 miesiacu i jakos nic sie nie stalo wiec nie ma co przesadzac .
                      My prawdopodobnie roczek z rodzinka zrobimy dopiero w czerwcu bo moj nie ma urlopu zeby szybciej leciec
                      U nas nocka koszmarna sama juz nie wiem czy to przez zeby czy cos jej znowu jest,bo budzila sie znowu i tak niespokojnie spala.
                      Ja chyba dola zalapalam tez przez to nie wyspanie i wogole jakos tak z l dziwnie sie zrobilo ze nie moglismy sie dogadac on przychodzil z pracy zajmowal sie Ala jak mala poszla spac to odrazu szedl do gory do komputera,pogadalismy i jest dobrze narazie (przynajmiej tak mi sie wydaje)a 26 listopada mamy rocznice 6 lat razem a 26 grudnia 2 latka po slubie
                      No nic znikam bo mala piszczy



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        aniazio to będziemy razem świętować. bo ja z mężem 26 listopada też mam rocznice, tyle że 5.a w październiku była 4 po ślubie




                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Hej hej babeczki moje kochane!
                          jestem zyję tylko nie wiem jak bo jak wpadam z pracy to nie wiem w co łapy wlozyc...

                          w pracy fajnie ale non stop jest co robic z dziewczynami dogadauje sie niezle niektore maja muchy w nosie ale na szczescie zmiany sa tak ustawione ze rzadko sie trafia na te same osoby kierowniczki spoko, glowna konkretna babka ale i i w porzadku bo jak zaczelo mnie bolec kolano - z nadmiaru pracy i nadwagi lacznie -to mnie juz trzeci dzien "oszczedza" czyli nie latam po sklepie tylko mama zadania w miejscu i nieskacze po polkach na magazynie bo to z kolei to kurzce akroabta by sie przydal do tego generalnie fajnie tylko pieniadze z tego kiepskie... no ale miejmy nadzieje ze uda sie wskoczyc potem na normalny etea i postawac premie i takie tam

                          no a Szymka wyslalam dzis na wies zeby sobie ulzyc troszke i tesciowej ktora siedzi z malym i doskonale sobie radzi! Blazej naewet specjalnie nie rozrabia ale jak juz sie pojawie w domu i wyjde to wtedy jest jazda na calego... nic nie pomaga... no ale juz o tym wiem i jak np zakupy to prosto z pracy i dopiero do domu...

                          kurcze nie wiem czy Wam pisalam ze Blazej juz wstaje od kilku dni i nawet potrafi przejsc kawalek przy lozku i idzie mu to coraz szybciej bo raczkowanie to juz jak torpeda!!! no i mamy wszystkie jedynki moze i dwojki juz jakies ale nie da sobie poogladac bo gryzie od razu!

                          z mezusiem wkoncu doszlismy do jakiegos porozumienia ciekawe ile bedzie tak sielankowo?

                          rety nie wiem co mam Wam jeszczen napisac bo dllugo sie nie odzywalam...

                          widze ze mimo jesieni to i Wy nie za czesto tu wpadacie... kurcze ja po prostu nie mam czasu... jak wpadne do domu to chlopaki, gotowanie, pranie, sprzatanie prasowanie kladzenie spac i w tej chwili zasypiam juz na siedzaco normalnie...

                          wszystkim chorowitkom zycze duzo zdrowka!!!

                          caluje Was goraco babeczki moje kochane!!! :*********


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej
                            MoniaB to fajnie planujecie cos z tej okazji?Ja myslalam o jakiejs kolacyjce przy swiecach,winko a potem wiadomo ale nie wiem co z tego wyjdzie bo moje dzieciatko ostatnio cos strajkuje ze spaniem na przyklad wczoraj poszla spac ok 19 obudzila sie o 22 i chciala sie bawic chyba do 23 z nia siedzialam w koncu zasnela z nami i ja przenioslam normalnie masakra jakas drzemki tez jak pospi godzine w dzien to dobrze a polozyc ja to meka bo tak placze choc jest zmeczona to i tak nie da sie...
                            Aguszasza fajnie ze w pracy Ci sie uklada,oby tak dalej



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              MoniaB i Aniazio, wszystkiego najlepszego na rocznice i zeby maluszki daly Wam poswietowac
                              Monia, niezly wynalazek ten gostek, co do szkoly przyszedl. Ja mam takich troche w pracy, ale to opowiem za chwile ;]

                              Aguszasza, no jestes kobitko, bo juz chcialam wolac. Ja rowniez sie ciesze, ze sie w pracy uklada. Super, ze Blazejek sobie przy meblach tupta, ale niedobrze, ze kolano Ci dokucza. Oby to chwilowo tylko. A widzisz, mowilysmy, ze bedzie ok w pracy

                              A moj dziewczyny chodzi! Oczywiscie pierwsze samodzielne kroczki w sobote zrobil, jak ja na kursie w Bydgoszczy byłam i tylko sms'a dostalam "ja chodze" Ale smiesznie, raczki w gore i zasuwa. I teraz juz raczkowanie to dla mieczakow jest, i tylko by chodzil, a najlepiej zeby go za raczki prowadzic.

                              A jesli chodzi o prace, to dzis jedna kobita drugiej powiedziala, ze ma ladna sukienke i ze szczuplo w niej wyglada i uslyszala jako odpowiedz: a pani za to wyglada jak chodzaca anoreksja. Szczeny nam poopadaly

                              I jeszcze myk z kawa taki wyszedl, bo mi sie niezdarnie przedwczoraj rozlala na nasze szafki w pokoju ucicielskim (hm, w skrocie chcialam zlapac zakrecona butelke wody mineralnej trzymajac w dloni kubel z kawa - nie pytajcie po co, bo niestety nie wiem, khm), ktore maja taki 1cm przesmyk i musiala do srodka wleciec, ale ze pozamykane sa, to nijak nie szlo powycierac. I wczoraj kolega afere zrobil (bo mial cos zalane pewnie), ale poszlo na kolezanke i chryja wyszla z tego. No mowie Wam, niezdarnosc na calego.

                              Majajula, no wracaj jus, dobzie?
                              Sunny, Marjolka, Dorcia, Karlinq, buzka dla Was, bo cos mi sie wena skonczyla. Aha, Karlin, az we wtorek musialam na M jak M spojrzec normalnie :F
                              Last edited by agaaepyen; 10-11-2011, 21:18.
                              =&:>sygnaturka<:&=

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                no nie dziewczyny co z wami sie wszystkimi dzieje?! kobity wracajcie!!!
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X