Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Hej kobitki,

    i znowu tydzien mi przelecial, a ja tylko jeden maly wpis.

    Aga aguszasza, wyjazd spoko loko, bardzo fajnie sie bawilismy, nawet nie myslalam, ze tak potrafimy, bo same kobity i 6 facetow, ale orkiestra nam pieknie przygrywala i sie rozkrecilismy. Najlepiej nam szlo przy "jestes szalona" )) Zeby jeszcze SamiWiecieKto sie wiecej usmiechala (najwazniejsza osoba na szczycie), to by bylo OKI. Kurcze, moja szefowa to chyba anoreksje ma. A najgorsze, ze nigdy nie byla za gruba, a teraz sie tak odchudzila, ze jest szczuplejsza od modelek juz chyba.
    I pytalas Aga zdaje sie, jak nam idzie z budowaniem. Szlo jak burza, a teraz majstry ciala daja troszke. Ale i tak plan jest, zeby sie do konca roku wprowadzic. Nie wierze, ale kto wie... Fajnie, ze masz kurs, troszke sie wyrwiesz i odsapniesz, a jak jeszcze taka grupa lux, to juz w ogole super!

    Gosiaczku, wspolczuje tego lekarzyny. Ja bym sprobowala na Twoim miejscu fenistilu, jest bez recepty, niemiecki () - moj Blazej bral 2x 5 kropelek, rano i wieczorem. U Kuby pomogla tez rezygnacja z kwiatow doniczkowych w pokoju.

    Majajula, patrz, a ja zapomnialam, ze to mozna w lozeczku zostawic picku Olgiercik to spryciaczek ze ho!

    Karlin, oby to byla tylko wyjatkowa taka nocka, tfu tfu tfu!

    MoniaB, a Tobie zycze, zeby sie nocki w koncu uspokoily i z tesciowa lepiej zeby tylko bylo.

    Aniazio, mam nadzieje, ze ten kolejny fachowiec naprawil Ci te pompe. I oby malutka lepiej spala!

    Ninkapa, duzo zdrowka dla chlopakow. Bidulki!

    Buzka dla Wszystkich malych i duzych!
    =&:>sygnaturka<:&=

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hej
      my dzisiaj rano odwiedziliśmy lekarza. Ignaś coraz mocniej kaszlał i znowu noc nie przespana. na szczęście nic się nie rozwinęło i mam nadzieję że się nie rozwinie.przepisała Eurespal i tyle. powiedziała że kaszel się nasilił po Flegaminie. a miał już to wcześniej z zalecenia lekarza.
      przy okazji pożegnał się z babcią. jutro do Olsztyna jedzie i nie wiadomo kiedy go zobaczy. żebym wiedziała to i Marysię bym wzieła.

      jutro mam trochę latania. zaraz do mamy zadzwonie żeby z dziećmi posiedziała. to tyle...




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej
        A u nas infekcja lewego ucha sie przyplatala teraz przynajmiej wiem skad te nieprzespane noce ...



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          helloł wróciłam

          wiem wiem długo sie nie odzywałam ale podczytywałam was trochę, chociaż ostatnio nawet i na to nie mam za bardzo czasu. lenka się zrobiła upierdliwa ciągle marudzi nie da mi się ruszyc jak jej zniknę z oczu to zaraz płacz i tylko na raczkach jest ok. Poza tym idzie jej górna jedynka no i ciągle zakatarzona ech. Zaczyna powoli raczkować ( z naciskiem na powoli ) na razie pełza.
          W nocy odpukać nawet nieżle - pobudka jedna no i budzi się o 7 a nawet 7.30 a nie o 6
          a ja zapisałam się na aerobik bylam już raz i do dziś czuję zakwasy a dziś idę drugi, ale super jest.

          Gosia a u was z tym katarem to rzeczywiście nieciekawie, obyś znalazła jakiegoś normalnego lekarza bo ile się można meczyć i dziecko przede wszystkim,

          kurcze cos te nasze dzieciaczki chorowite, ciągle coś się przyplątuje, jak nie do jednego to do drugiego

          Monia strasznie mi przykro z powodu teściowej, życzę wam dużo siły i mam nadzieję że uda sie jej pomóc

          Aguszasza ja dopiero sie zbieram zeby sie zarejestrowac w UP i tez mam nadzieje na jakis kurs chociazby dlatego zeby sie wyrwac, bo slyszalam ze na tych kursach to niewiele się mozna nauczyć, nie wiem czy to prawda.

          no i woła skrzeka

          obiecuje sie odzywac juz czesciej


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Ale pustki((
            Dobranoc aniazio



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej.
              my po wizycie u dermatologa. Martyna znowu miała to zamrażanie, i lekarka powiedziała, że trzeba kilku takich zabiegów albo czasem kilkunastu. heh dobrze, że przynajmniej za to nie płace!
              Martyna zdrowa.

              Marzena tak sobie, znaczy hmm kataru w sumie nie ma ale czasem coś zakaszle.

              za to ja przeziębiona, heh. a tu trzeba okna jeszcze na święta umyć. wiecie, że na dzien dzisiejszy (bo dziennie sie zmienia) to na wszystkich świętych w mysłowicach ma być 12 stopni i słoneczko :P
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Witam,

                my wreszcie zdrowe Zosi przeszedł katar w niedziele już nie smarkała wiec dzisiaj byłyśmy na szczepieniu na żółtaczke i mała waży 8445 g i mierzy 69 cm no i lekarz sie troche zdziwił jak mu mówie,że ona już wstaje i chodzi przy meblach, aż 2 razy sie pytał ile ma miesiecy spryciula jedna

                nocki mamy teraz spokojne bez pobudek widocznie ten zatkany nosek jej przeszkadzał w spaniu teraz budzi sie ok 5-6 na cyca i śpi przeważnie do 7.30 wiec wreszcie sie wysypiam juz spi mniej wiecej o stałych godzinach ale dosc krótko bo 2 razy po pół godziny

                dzisiaj u nas piekna pogoda wiec wybieramy sie na spacerek nad wisłe umówiłam sie juz z m uwielbiam taka jesien oby była tka piekna jak w zeszłym roku bo pamietam,że w listopadzie w przejsciówce chodziłam i to rozpieta bo brzusiao juz wystawał

                i zrobiliśmy troche przemeblowanie w domu i salonie wstawiliśmy stól, zawsze mis ie to marzyło, albo stól w kuchni, a że mała to jest w pokoju

                i jeszcze wkurza mnie teściowa bo ja niebawem mam wrocic do pracy i ona ma zostawac 2 razy w tyg z Zosią no i miała do nas przyjezdzac zeby sie mała przyzwyczaiła i przez 3 miesiace była 3 razy,i jestem zła, bo mówi,ze bedzie dobrze i dadza sobie rade, a mnie szlak trafia,ze ona tak do tego podchodzi

                agaaepyen jak w pracy, wdrożyłas sie juz??? chyba dobrze,tak oderwac sie na chwile od domowych obowiazków

                aniazio zdrówka dla malej

                monia oby to nie rowzineło sie w choróbsko, walczcie, tzrymam kciuki oby w tym Olsztynie szybko zadziałali z teściowa i szysko do was wróciła

                karlin to musicie jeszcze malutka pomęczyc, ale dobrze,że ptrzy zabiegu jest spokojna, bo chyba tak pisałas

                pytałąm lekarza o tran czymałej podawac to powiedział,ze po co to są same tłuszcze i zalecił omegamed i mówił,żeby dawac wit. D w kapsułkach bo jest lepsza, a ja daje DEVIKAP

                powiedzcie mi co lekarze na tran dla dzieci i jaką wit dajecie???
                Gosia

                Zosieńko rośnij zdrowo

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  heja
                  Karlin szkoda ż eza 1 razem nie da się tego zwalczyć ale może kilka wystarczy
                  Gosia o super ż ejuż bez katarku a Zosia duża i ktrótka chyba bo moja ma 77cm i 7700 waży
                  Co do tranu to u nas lekarz poleca D3 nie daję odkąd Olga skończyła 2,5 miesiąca bo nam wtedy ciemiaczko zarosło a innych witamin nie podaję jedynie rutinoskorbin jak coś zaczynają łapać a młodej cebion i tyle
                  a D3 podawałam w kapsułakach Vita D+K z Mają taką samą potem samą Vita D


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Dzięki majajula za radę na moim wątku, zawsze można na ciebie liczyć, karlin, tobie tez dzięki za nie zlekceważenie mojego postu i pomoc pozdrowionka mamuśki i maluszki


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej
                      dzisiaj byłam pierwszy dzień w pracy i nie czuje się tam za dobrze. nikt nie wiedział że przyjdę, bo jestem oddelegowana ze starostwa. i takie gadanie po kątach. chyba wolałabym już dojeżdżać a być inaczej przyjętą. teraz siedzę w bibliotece ale godziny mi nie pasują i nie wiem jak to będzie. ogólnie zrezygnowana jakaś jestem




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Monia głowa do góry ale źle że ich nikt nie poinformował
                        a godzin nie mozesz zmienić???

                        A i wszystkiego najlepszego dla Ignasia z okazji 10 miesięcy jeszcze 2 i pierwsze urodzinki


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Hej
                          No u nas Michałek też już od kilku dni wstaje przy meblach.nie raczkuje czołga się ale więcej jak foczka czyli zmiana z glizdy na foczkę(jedna noga skulona druga wyprostowana i siedzi tak właśnie się czołga)
                          Po za tym spacerki już krótsze ale za to więcej się gościmy lub przyjmujemy gości i tak mija dzień za dniem
                          Adaś ur.09.2008.
                          Michałek
                          [Iur.02.2011 o [/I]

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            dziękuje w imieniu Ignasia mam nadzieje że jutro będzie lepiej.

                            zapomniałam dodać że moj malutki od jakiegoś czasu chodzi przy meblach




                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej monia gratulacje na 10 miesiączków
                              moja to najchetniej przy wersalce staje i sie huśta i tańczy. i sie puszcza a potem jest wielkiie bach i płacz i trzeba jej pilnować bo sie chwieje nie umi jeszcze ustać
                              Karina


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Bożena my dziś prawie 4 h w 2 turach tak ciepło; ja tylko skóra a dziewczyny na 2 spacer już bez polarów pod kurteczki tylko bluzy
                                no ale ciut wiało wiec czapy na uszy

                                a wiecie mój mąż dziś w Realu kupił Majce spodni narciarskie, czapkę i Oldze kombinezon a przy kasie wrzucił jakiś kupon i okazało się że dostał 100% rabat na zakupy a więc udane zakupki hehe

                                A moja Olga to jakaś dziwna jest wiecie jak ona kiełbasę je no normalnie dopadła od Majki kawał (czytaj Majka się podzieliła) i nie spodób było jej zabrać tak za nią piszczała i w ogóle jak widzi jedzenie to tak biegnie na czworaka że mało się nie zabije jakbym jej z rok jeść nie dawała. No i od kilku dni stoi sama puści się postoi kilka sekund kuca i siada a mina przy tym skupiona na maxa.

                                A tu zdjęcie z kiełbasą



                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X