Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej
    U mnie od kilku nocy ze spaniem porazka Ala budzzi sie po kilka razy w nocy z placzem i tak jakby pierdnąc sobie nie moze i wtedy placze spi niespokojnie.!1tydzien jak spala w swoim pokoiku wogole sie nie budzila wszystko super od poniedzialku budzi sie o polnocy z krzykiem i trudno ja uspokoic doszlo do tego ze spie razem z nia u niej ona w lozeczku ja na materacu...
    Ale sie wkurzylam od 10 czekam na jakiegos barana od ogrzewania bo mial byc na 10 i co 11 i go nie ma masakra normalnie....
    Mnie dalej przeziebienie trzyma choc juz jest lepiej troche ...



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Ale pusto dziewczyny

      Ewcia jak tam sytuacja z mężem???

      A reszta co opala się czy co u nas zimnica śpimy cały dzień nawet ja kimnełam się z 1 h a OLga dziś tak 2,5 h spiunia a jaka zadowolona potem


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Bożena widzę Cię


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Hej kobiety!

          a kurs to sprzedawca z obsługa komputera i kasy fiskalnej ale zakres materialu to kurcze pol liceum ekonomicznego obejmuje bo zaczynajac od word exel power point przez zakladanaie sklepu podatki i wszystko co sie tyczy dzialalnosci poprzez prowadzenie sklepu dokumentacje no wszystko chyba co sie moze przydac. Ludzie nam sie akurat zebrali sami jajcarze pewnie jak ktos slucha z korytarza to sie zastanawia czy my tam na pewno zajecia mamy
          kurs konczy sie 22 listopada i najczesciejma po 7-8 godzin... wczoraj mlody z wrazenia chyba no albo z zebow dostal goraczki ale jak sie pojawilam to po godzinie juz nie bylo... a do cyca jak sie przyssal to sie smialam ze chyba dojarka nawet tak nie ciagnie...

          krzysiek wrocil juz do pracy i dzis mama sama byla ale mowi ze dzis lepiej bylo dopiero kolo 3 zaczal swirowac... a jutro mam na 13 do 17 wiec bedzie dobrze...

          no i nie wiem co mam Wam jeszcze napisac...

          aniazio - to u was jeszcze nie grzeja? czy kazdy sam? a mala moze zabki daja jej w kosc... moj widze ze jak zeby to zatwardzenie ma...

          majajula - no 7 podobno szczesliwa zartuje sobie ale trzymam za Ciebie BARDZO kciuki!!!

          ninkapa - to cos do dupy z tym antybiotykiem zreszta jak wymiotuje to o n po prostu nie dziala... w tej sytuacji najlepsze bylyby niestety zastrzyki...

          moniaB - a dzwoniliscie do Warszawy na Szaserów? postaram sie jutro namierzyc profesora do ktorego jezdzila moja cioteczna siostra...

          ejonczyk - napisz jak sytuacja...

          agaaepyen jak ywjazd?

          cała reszta odzywać się!

          ok spadam prasowac!!!

          spokojnej nocki kobiety!!!


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Monia
            Aga a cie tam wysłali z urzędu czy sama się zgłosiłaś?...mam nadzieje ze mnie nigdzie ne wyślą bo nie mam z kim dzieci zostawić
            Adaś ur.09.2008.
            Michałek
            [Iur.02.2011 o [/I]

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej wam.
              Fatum nocne przyszło i na mnie. martyna budziła sie i pół godziny płakała z nie wiem jakiego powodu. Dostała syrop przeciwbólowy, głodna nie była, mokro/kupy nie było. eh. i wstała dzisiaj coś po 6. eh. jestem jakaś taka kopnięta po tej nocy. jeszcze mężuś mnie przeatakował z rańca jak do domu przyszedł :P
              heh
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej
                aguszasza gdzieś tam dzwonili, ale nie jestem pewna gdzie.
                na razie w poniedziałek przewożą ją do Olsztyna do szpitala klinicznego czy jakoś tak. podobno bardzo dobry. ale nic nie ma bez znajomości. termin miał być dopiero na 7 listopada a wystarczył telefon dyrektora szpitala i od razu się miejsce zrobiło. najgorsze że ona nic nie wie. nawet nie wie że ma guzy. myślę że powinni jej powiedzieć. i tak jak ją wywiozą to się do myśli bo przecież to oddział onkologiczny. ja bym wolała wiedzieć i się przygotować psychicznie na chemie czy coś takiego.
                jak będzie trzeba to się zgłoszę do Ciebie po ten telefon. i dziękuję za pomoc.

                a u nas kolejna nie przespana noc. dzieci kaszlą. Ignasiowi kolejny ząbek idzie i też w nocy marudzi.
                wczoraj kupiłam Marysi buty i kurtkę.wiecie że za kurtkę dałam tylko 35 zł w Pepco akurat promocja na kurtki była. i czapki musiałam kupić . dobrze że Ignaś ma buciki i kombinezon.
                tylko ja z mężem bez butów. ale musze sobie kupić bo jak będę do pracy chodzić. zimno już.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  heja
                  u nas nocka super Olga raz się przebudziła ale nie płakała wstała chwilę postała siadła wyszukała picia (zostawiam jej w rogu łóżezka) napiła się i zasnęła ja tylko chwilkę odczekałam żeby lepiej przysnęła i ją zakryłam. Jak bym wstała do niej to pewnie by się rozbudziła. No ale długo nie pospaliśmy bo Julka miała do szkoły na 7:45 więc tłukła garami potem w łazience oś tam jej spadło i młoda po 7 już wstała Majka do 8:20 spała

                  Monia o to super zakupy się udały a ładne mają tam kurteczki w Pepco bo ja dawno nie byłam a za 35 to bym wzieła 2 na zmianę
                  Ja sobie buty upatrzyłam przecenili je z 390 na 165 ale normalnie kasy już nie mam. A poza tym mam buty zimowe 2 pary więc to nie pilny wydatek. No ale to rozmiar 36 więc zawsze kupuję w przecenach bo nikt takiego rozmiaru nie nosi hehe więc pewnie postoją jeszcze.

                  Ja już szperam za prezentami pod choinkę. A muszę ich trochę powymyślać. Największy mam problem jak zwykle z bratem księdzem. Ale on z tych jajcarskih więc np 2 lata temu kupiliśmy mu świetne bokserki w pingwiny. Siorkom pewnie kupię jakieś kolczyki i wisiorki bo uwielbiają a rodzicom kalendarze z naszymi dziewczynkami bo kiedyś im takie zamówiliśmy a w następnym roku dalej wisiał stary kalendarz więc trzba odświeżyć go no i przybyła jeszcze 1 wnusia.
                  Majce ciągle się nudzi w domu. Muszę jej jakiś zsetaw nowej ciastoliny kupić znalazłam kilka fajnych i nie drogich
                  http://allegro.pl/ciastolina-chrupia...845445403.html
                  http://allegro.pl/ciastolina-tworzym...866610857.html
                  http://allegro.pl/ciastolina-torcik-...857472434.html


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    hej mamcie

                    u nas bez zmian katar cały czas no juzmnie szlak trafia w poniedziałek byłam u lekarza kolejnego, juz u czwartego byłam, i jak zwykle swoje przejdzie jej, osłuchowo nic nie ma a z nosa sie leje i nic nie mozna przepisac na to a to juz ponad miesiac, chciałam skierowanie na wymaz z nosa to chłop mi powiedział,że nie ma potrzeby i jak nie przejdzie to prosze przyjsc, co za bałwan, jak po weekendzie nie przejdzie to pójde do niego i mu wygarne!!!! i jeszcze powiedział,ze u takich małych dzieici sie alergii nie rozpoznaje, czyzby....????

                    no i jeszcze mnie babki w recepcji tak wkurzyły,że miałam ochote sie na nie wydrzec, oczywiscie jak poszłam do lekarza to musiałam isc do recepcji pokazac legitke i one,że musze sie zdeklarowac do tego faceta co nowy jest(bo moja lekarka odeszła), to ja,że akurat do niego nie chce, to one,że do innego lekarza juz nie ma miejsc, no to ja,że chce,zeby mała lekarz zbadał a one,ze jak nie podpisze deklaracji to mnie nie przyjmie no myslałam,że mnie trafi coś i zaczełam sie kłócic to one,że mnie nie zmuszaja,że moge zmienic przychodnie itd... to ja juz sie wkurzyłam i mowie niech pani pisze ta deklaracje bo chce zbadac dziecko i poszłam, co za absurd z tymi lekarzami i zmieniam przychodnie bo w tej nie wytrzymam a ten lekarz to taki mulasty i do tego stary chłop, a znajomi chodza tu niedaleko i do fajnej babki

                    no wygadałam sie i juz nie wiem co mam wiecej pisac i co sie odnies

                    u nas nadal brak zeboli, nie wiem czy pisałam,że mała sama siada i już potrafi usiasc jak stoi i nie leci na głowe i rozgadala sie na calego i mówi dadada... tatata.....

                    musze konczyc bo sie obudzila
                    buziaczki
                    Gosia

                    Zosieńko rośnij zdrowo

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej
                      Aguszasza kazdy sam sobie grzeje,tylko ze po tygodniu jak sie wprowadzilismy okazalo sie ze cos jest nie tak z boilerem do grzania wody ciagle pąpa chodzi i halasuje a ogrzewanie dziala normalnie..no i dzis znowu czekam na kogos bo ten co wczoraj byl to stwierdzil ze on nie moze tego naprawic bo jest od elektryki a dzis ma przyjsc koles od ogrzewania,,,a pozatym to pierwszy tydzien jak sie wprowadzilismy to caly czas sprzatalam bo jakis koles tu mieszkal i zostawil kupe kamienia na kranach w kuchni i w lazience a o muszli klozetowej nawet nie wspomne do tego dywany po praniu plamy powychodzily...ogolnie domek super tylko koles strasznie zaniedbal,ale juz jest oki...
                      U nas nocka lepsza troche nawet udalo mi sie pol nocy spac w sypialni a drugi pol z Ala w pokoju..no i dupa drzemka 10 i koniec nie no ja sie wykoncze
                      wydaje mi sie ze to zeby tez i chyba idzie jej kilka na raz ale vzaden nie moze sie wyrznac .No i juz m usze zmiatac bo piszczek wola grrr



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        witam

                        aniu oj znam te uroki angielskiego ogrzewania...
                        aga fajnie ze chodzisz na kurs zawsze to jakas odskocznia a ja kurde juz tydzien nie bylam na silowni i teraz tez nie pojdze bo dzieci nadal chore wczoraj z rana bylam u lekarza z maluszkiem no i co stweirdzil ze czystko mimo iz slychac jak oddycha ze wszystko mu tam jezdzi na piersiach i czuc jak trzymam reke na piesiach no ale nic w sumie nie dal tylko syropek ktory i tak od tyg juz dostawalam niestety starszemu sie pogorszylo bo jak worcilismy od lekarza to zaczal non stop kaszlec i nie mogl przestac nie mogl spac i plakal non stop i pojechalismy wieczorem do lekarza jak maz wrocil z pracy i co mial juz poczatki tego weazingu i dostal sterydy antybiotyk w nocy byl jakis koszmar bo nie mogl przez kaszel spac i na zmiane kaszlal i plakal zrobilam mu inhalacje z salbutamolu i pomoglo na 1,5-2h a potem od nowa i znou dalam mu salbutamol zobaczymy jak bedzie dzisiaj jak cos to pojedziemy do szpitala

                        no nic uciekam 3majcie sie cieplutko




                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej
                          my też sie męczymy z kaszlem. mam nadzieję że im przejdzie. jak nie to w pon.do lekarza. już 2 tyg prawie nie spałam w nocy. normalnie jakiś koszmar. i jak ja mam iść do pracy? sama nie wiem jak to będzie. jestem tak wykończona. w nocy prosiłam męża o pomoc ale chyba udawał że śpi. a ja padam




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Hej mamy
                            Wpadłam w gości z pytaniem. Z jakich niekapków piją Wasze dzieci? Czy możecie polecic mi jakiś wypróbowany, dobry niekapek???


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej Lulla
                              Moja pije z Aventu
                              http://allegro.pl/avent-kubek-niekap...889613610.html


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                ja mam mniej wiecej taki. z tej firmy tylko ciut inna butelka.
                                Attached Files
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X