Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Hej babeczki ja tez mialam ciezki dzien mnie bral katar Blazeja nie wiem co bralo ale do poludnia jak cie moge a po poludniu tragedia... do tego krzysiek wzial sie zarobote (lepiej pozno niz wcale) wiec scieral stukalwircil bo okazalo sie ze zeby wymienic klamke musi wymienic zamek poszerzyc wczesniej na niego wejscie i takie tam no i oczywiscie juz nic nie okleil dopiero jutro a i to jedne drzwi... echh
    szymek tez dzis go nosilo nie wiem dzien taki czy co...

    wieicie nie mam sily sie odnosic ide wymoczyc nogi i do lozka moze jutro bede miala sie lepiej to siade i Was doczytam i odskrobie

    buziaki
    spokojnej nocki!!!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      heja
      widzę cisza dziś weekendowa
      Aga zdrówka dla Was żeby ten katar już Wam nie dokuczał
      Nam Majka katarkowała alergiczn
      ie
      najprawdopodobniej bo wymazy z noska i buzi zawsze były ok od 8 miesiąca do roku i 1 miesiąca a wszystko jak ręką odjął jak zmieniliśmy mieszkanie
      Gosia tak myśłę o Zosieńce zrób może jej wymazy bo moż eto coś w nosku siedzi i dlatego tak długo katar który spływa ciągle na gardło i dochodzi do infekcji gardła itd kólo się zamyka u nas trwało to dość długo.

      A nie wiem czy Wam pisałam ale w czerwcu w ciągu 1 wieczora spaliły nams ię 2 kompy i wszystkie zdjęcia poszły się *********..ać ostatnio Krzysiek odzyskał z laptopa zdjęcia od lipca 2010 ale się cieszę a jeden dysk z Majki zdjęciami uszkodzony ale ON to zrobi wierzę w umiejętności mego zaciętego męża

      Dziś u nas dzień zakupowy. Kupiłam Majce buty masakra zrobiliśmy 60 km za butami i okazało się że 27 rozmiar musi mieć no i piękne jej kupiliśmy ale 200zł ale za to w takim sklepiku BESTA PLUS za 70 zł kupiłam spodenki sukienkę i bluzkę dla Olgi i 2 bluzki dla Majki więc po 15 zł sztuka a ciuszki boskie aż może wrzucę fotkę bom podjarana tym bardziej że sukienka z 79 na 21 a spodenki z 69 na 9,99 przecenione

      jutro szwagier przyjeżdża ale się cieszę


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Hej!
        ja dzis zdychalam... totalnie...
        krzysiek zrobil jedne drzwi... ile bylo ****************iania *********ania i czego tylko to mozecie sobie wyobrazic...
        Blazej jakis niespokojny dzis mam nadzieje ze kataru nie zlapie znow ode mnie...
        Szymon dzis robil za pomocnika i dostal za dzisiejszy dzien usmiech na swojej tablicy bo kazdego dnia rysujemy usmiech lub smutasek za przedszkole i za dom i jutro bedzie nagrodalub kara zalezy jak podsumujemy tydzien wychodzi na to ze nagroda ale jeszcze jutro jest dzien
        po 16 poszlismy z Blazkiem na spacer bo wiatr ucichl wiec przewietrzylismy sie kolo godziny az sie zyc zachcialo...
        ale wiecie moj k. znow zaczyna ze nie rozmawiamy ze ja go nie rozumiem i takie tam... ech tylko ze ciezko z nim ostatnio sie gada i to nie tylko mi bo nawet znajomi pytaja co w niego wstapilo... echhh i jak tu normalnie gadac? nie wiem kryzys wieku sredniego czy jak? wyglada na to ze znow to ja musze podac pierwsza dlon do "zgody" choc nie za bardzo widze swoja wine (inni tez nie) no coz sprobuje dzis znow z nim pogadac bo wczoraj to mi gula ruszyl niezle...

        dobra Szymek gotow do spania czas na czuytanie!

        buziaki!
        spokojnej nocki!!!


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Aga oj masz się z tym swoim Krzyśkiem może naprawdę 40 skończył i ma kryzys
          Mój dziś też podpadł. zabrał Olgę na górę po godzinie przychodzi że beczy marudzi pewnie chce do mnie. Mówię mu przebierz ją a tam gówno już do tyłka przywarło i czerwony tyłek oj oberwał. Bo już nie raz mu mówię jak mała jęczy to po 1 daj pić po 2 zajrzyj w pieluchę po 3 połóż spać
          no ale linomag zadziałał i po wieczornej kąpieli już piękna pupka
          ale po co męczyć malucha
          no i już do wieczora co chwila zaglądał do pieluchy (posłuszny hehe)

          Moja JUlka jutro śpiewa psalm w kościele i spać nie moz ebo ma stresa hehe

          Miłej nocki ja jeszcze pyknę 1 odcinek CSI NY i wskakuję na ...
          papa


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            u nas cały czas katarzysko niestety wiesz co majajula może to dobry pomysł z tym wymazem, w poniedziałek zrobimy to chyba sie samemu płaci lekarz pewnie nie daje skierowania

            a ja sie chyba przepisze do innej przechodni bo teraz jak nasza odeszła to sie tułamy po róznych lekarzach, każdy swoje teorie itd... a do tej babki co chciałabym sie zapisac nie ma miejsc, a przyszedł jakis dziadek i musze sie do niego zapisac bo on jest za ta moja ale jakis taki dziwny i nie chce do niego deklaracji składac, kurcze zamiast zatrudnic młodego lekarza to dziadka przyjmuja i to jeszcze takiego mulastego

            monia a ta kelarka to przegieła no jak bym tak powiedziała to bym jej powiedziala co o niej mysle, co za bezczelknosc i taki ktos pracuje z dziecmi szok

            aguszasza ano widzisz tak czasem jest,ze trzeba samemu wyciagnac reke mimo,że nie nasza wina, ale lepiej tak niz sie zrec co chwile, zdróweczka dla Ciebie!!!!!!

            mamjula supe z tymi zdjeciami my wszystko tez mamy na dysku i jakby komp padła to wszystko by wcielo, moj m chce kupic dysk zewnetrzny zeby wszyskie fotki zgrac

            dobrej nocki
            buziaczki cmok cmok
            Gosia

            Zosieńko rośnij zdrowo

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              WitamSądny dzień dzisiaj miałamMały non stop wył cały boży dzieńNormalnie masakraDo tego z mężem na ,,noże,,dzisiaj poszło.Właśnie się zastanawiam czy mu ubrań nie spakować.Ale szczerze boję się że weźmie i wyjdzieTo życie jest popierzone
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Gosia teraz to ja wsio od razu zgrywam i większość wywołuję ostatnio 200 poszło do wywołania
                oby Majkowe od urodzenia do 2 lat odzyskać ale maż coś tam kombinuje i może do BN da radę bo w weekendy tylko ma na to czas a do 12 listopada nie ma wolnej soboty


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                  WitamSądny dzień dzisiaj miałamMały non stop wył cały boży dzieńNormalnie masakra Do tego z mężem na ,,noże,,dzisiaj poszło.Właśnie się zastanawiam czy mu ubrań nie spakować.Ale szczerze boję się że weźmie i wyjdzieTo życie jest popierzone
                  Ewcia trzymaj się. Pamiętaj po burzy zawsze wychodzi piękna tęcza.


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Rzeczy spakowane.Może to coś da mu do myślenia.Raz się żyjeJak weźmie to znak że jest krytycznie i nie ma sensu się męczyć.
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                      Rzeczy spakowane.Może to coś da mu do myślenia.Raz się żyjeJak weźmie to znak że jest krytycznie i nie ma sensu się męczyć.
                      Ewcia az tak źle???? Czyli stawiasz wszystko na jedną karte??? Trzymam kciuki by było dobrze!!!!!
                      Gosia

                      Zosieńko rośnij zdrowo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Szkoda gadaćTo nie jest ten człowiek za którego wychodziłam za mążAlbo wóz albo przewózChyba tak najlepiej a nie męczyć siebie i dzieciMój syn mówi dzisiaj:mama dlaczego tata cały czas krzyczy?
                        Ja myślałam że to o przejdzie że ma gorszy dzień ale cholera chyba nie 5 po 2 dniach normalnychNie wiem co mam mówić dziecia bo tata jest zmęczony po pracy to już nie przechodzi.
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Dzięki kochane za wsparcie:*Dam znać jak się wszystko wyjaśni.
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            na pewno bedzie dobrze siadzcie spokojnie i porozmawiajcie, dajcie sobie czas, może nadmiar obowiazków go przerasta, na pewno jest jakas przyczyna tego złego humoru

                            u mnie tez teraz jest inaczej mój m znów mnie omija jezeli chodzi o sprawy łózkowe, ja stwierdziłam,że teraz jego ruch, juz ponad miesiac nic i czekam az cos zainicjuje, a mi brakuje takiej bliskosci, poprostu bycia razem ze soba tylko we dwoje, mam nadzieje,że wroca te piekne chwile, juz nic nie mówie bo nie ma to sensu, anie lubie sie powtarzac, czasem lepiej przemilczec...
                            Gosia

                            Zosieńko rośnij zdrowo

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              wiecie jak tak czytam o męzach Waszych czy "suchych" miesiącach to ja swojego męża powinnam nosić na rękach
                              No ale obecnie pomaga mi dużo dużo bardziej na pewno to zasługa innego stanowiska (8 h w biurze nie męczy go tak fizycznie jak 12 h na budowie) i choć psychicznie wykończony to potrzebując odmiany zabiera od 17-18 na dobrą godzinę dziewczynki ode mnie żebym sobie odpoczeła. Potem je kąpie czyta itd
                              a dziś to ja Olgi ani razu nie przebierałam nie karmiłam (tylko bananem w aucie i cyckiem)

                              A my od tygodnia mamy TV ale tylko na wieczór włączamy jakoś nie możemy się przyzwyczaić
                              teraz jakiś boks i mój w hipnozie hehe ale już koniec i poleciał pod prysznic wreszcie bo ja żeby nie zasnąc w necie buszuję

                              buziaczki kochane
                              i przespanej nocki


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                heja z rana
                                u nas był mróz w nocy a teraz szron i słonko zaczyna świecić podobno (mówili w TV hehe) ma być dziś ładnie

                                Miłej niedzielki kochane


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X